drcarlos Re: 22000 04.02.04, 23:01 pniemy sie góre ;) gratulacje! jak zech trefił to se napisze, ostatnio czesto przegapialem rocznice, wiec tero moja kolej ;) POZDROWIONKA!!! Odpowiedz Link Zgłoś
artektg Re: 22000 04.02.04, 23:08 brawo ;) Kurcze dawno nic nie pisałem ;] .. Trzeba to nadrobić :) .. Do końca lutego mamy 25000 mówię wam :] Odpowiedz Link Zgłoś
drcarlos Re: 22000 04.02.04, 23:13 artektg napisał: > brawo ;) Kurcze dawno nic nie pisałem ;] .. Trzeba to nadrobić :) .. Do końca > lutego mamy 25000 mówię wam :] a jak nie dotrzymasz slowa to na spotkaniu forumowiczow stawiasz kazdemu piwo ;P Odpowiedz Link Zgłoś
artektg Re: 22000 04.02.04, 23:19 No to trzeba przyśpieszyć ;D Beczka dla mnie jeśli się nam uda :D Odpowiedz Link Zgłoś
artektg Re: 22000 04.02.04, 23:28 Ale by nie było sytuacji, że nikt nic nie będzie pisać :D po to tylko żeby moje "życzenie" się nie spełniło ! GO GO GO ;] Odpowiedz Link Zgłoś
drcarlos Re: 22000 09.02.04, 20:31 artektg napisał: > Ale by nie było sytuacji, że nikt nic nie będzie pisać :D po to tylko żeby > moje "życzenie" się nie spełniło ! GO GO GO ;] hehehe ;D wszystkie chwyty dozwolone! ;D ale nie ma tez ze nikt nic nie pisze albo ze same puste posty! jazda jazda jazda jazda!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
dr_scott 22222 07.02.04, 17:44 było 22.222 a nawet nie zauważyłem.... ale Tychy gonią!! zbliżają się! alarmuje juz teraz. Odpowiedz Link Zgłoś
dr_scott Re: 22600 09.02.04, 20:11 artektg napisał: > do 25000 coraz mniej :) do 3o.ooo też :) Odpowiedz Link Zgłoś
drcarlos Re: 22600 09.02.04, 20:32 dr_scott napisał: > artektg napisał: > > > do 25000 coraz mniej :) > > do 3o.ooo też :) a po drodze jeszcze kilka rocznic ;D Odpowiedz Link Zgłoś
dr_scott Re: 22000 10.02.04, 10:55 artektg napisał: > ATAK ATAK ATAK :] "Kto się nie rozwija ten się cofa" Michael Jordan Odpowiedz Link Zgłoś
drcarlos Re: 24000 juz wkrotce 17.02.04, 16:52 dr_scott napisał: > jeszcze dzisiaj!! > daje glowe! jeszcza ino 185 postow wiec kto wie... kto wie... Odpowiedz Link Zgłoś