04.02.04, 22:57
Obserwuj wątek
    • drcarlos Re: 22000 04.02.04, 23:01
      pniemy sie góre ;)
      gratulacje! jak zech trefił to se napisze, ostatnio czesto przegapialem
      rocznice, wiec tero moja kolej ;) POZDROWIONKA!!!
      • artektg Re: 22000 04.02.04, 23:08
        brawo ;) Kurcze dawno nic nie pisałem ;] .. Trzeba to nadrobić :) .. Do końca
        lutego mamy 25000 mówię wam :]
        • drcarlos Re: 22000 04.02.04, 23:13
          artektg napisał:

          > brawo ;) Kurcze dawno nic nie pisałem ;] .. Trzeba to nadrobić :) .. Do końca
          > lutego mamy 25000 mówię wam :]

          a jak nie dotrzymasz slowa to na spotkaniu forumowiczow stawiasz kazdemu piwo ;P
          • artektg Re: 22000 04.02.04, 23:19
            No to trzeba przyśpieszyć ;D Beczka dla mnie jeśli się nam uda :D
            • artektg Re: 22000 04.02.04, 23:28
              Ale by nie było sytuacji, że nikt nic nie będzie pisać :D po to tylko żeby
              moje "życzenie" się nie spełniło ! GO GO GO ;]
              • drcarlos Re: 22000 09.02.04, 20:31
                artektg napisał:

                > Ale by nie było sytuacji, że nikt nic nie będzie pisać :D po to tylko żeby
                > moje "życzenie" się nie spełniło ! GO GO GO ;]

                hehehe ;D wszystkie chwyty dozwolone! ;D ale nie ma tez ze nikt nic nie pisze
                albo ze same puste posty! jazda jazda jazda jazda!!!!
            • artektg Re: 22000 17.02.04, 16:47
              ciekawe czy to nadal aktualne ;) ?
    • loggic Re: 22000 05.02.04, 09:39
      I dalej rośnie!
      Jak ja kocham ten dżob!
      L.
    • dr_scott Re: 22000 05.02.04, 10:10
      cza to oblać :D
    • dr_scott 22222 07.02.04, 17:44
      było 22.222 a nawet nie zauważyłem....

      ale Tychy gonią!! zbliżają się! alarmuje juz teraz.
    • dr_scott 22600 09.02.04, 20:06
      sie kręci
      • artektg Re: 22600 09.02.04, 20:11
        do 25000 coraz mniej :)
        • dr_scott Re: 22600 09.02.04, 20:11
          artektg napisał:

          > do 25000 coraz mniej :)

          do 3o.ooo też :)
          • drcarlos Re: 22600 09.02.04, 20:32
            dr_scott napisał:

            > artektg napisał:
            >
            > > do 25000 coraz mniej :)
            >
            > do 3o.ooo też :)

            a po drodze jeszcze kilka rocznic ;D
    • forman5 Re: 22000 09.02.04, 20:42
      I moje gratulacje dla wszystkich !
    • artektg Re: 22000 09.02.04, 21:05
      ATAK ATAK ATAK :]
      • dr_scott Re: 22000 10.02.04, 10:55
        artektg napisał:

        > ATAK ATAK ATAK :]


        "Kto się nie rozwija ten się cofa" Michael Jordan
    • dr_scott 22700 10.02.04, 10:55
      jadymy dal!
      • artektg Re: 22700 10.02.04, 14:50
        Cza sie troszka dychnąć ;]
    • dr_scott 24000 juz wkrotce 17.02.04, 15:18
      jeszcze dzisiaj!!
      daje glowe!
      • drcarlos Re: 24000 juz wkrotce 17.02.04, 16:52
        dr_scott napisał:

        > jeszcze dzisiaj!!
        > daje glowe!

        jeszcza ino 185 postow wiec kto wie... kto wie...
        • dr_scott już 23900 17.02.04, 19:52

    • d_aga Re: 22000 17.02.04, 19:27
      nieżle idzie
      www.2000greetings.com/gecko.swf

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka