pink_alois 25.04.10, 03:44 Bielan: Prezydent nie naciskał na pilotów podczas lotu do Azerbejdżanu tinyurl.com/2v8lrzl I Przemo Włoszczowa tinyurl.com/y2h4xwn tinyurl.com/y5gyrm7 tinyurl.com/y7sosk3 bez komentarza Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
wesoly_hanys Re: Schizofrenia polityczna PiS-u sięga zenitu 25.04.10, 11:38 :-) www.wprost.pl/ar/?O=112251 Odpowiedz Link Zgłoś
pink_alois Re: Schizofrenia polityczna PiS-u sięga zenitu 25.04.10, 11:45 Z mediów dowiadujemy się jak bardzo znanym na świecie był nasz bohaterski prezydent Oto zainteresowanie świata Lechem Kaczyńskim, Donaldem Tuskiem i dla przykładu Putinem. Warto znać właściwe proporcje: Lech Kaczyński xrl.in/568r Donald Tusk xrl.in/569a Putin xrl.in/568u Odpowiedz Link Zgłoś
rafin9816 Re: Schizofrenia polityczna PiS-u sięga zenitu 25.04.10, 11:47 Piękna pogoda za oknem. Szkoda dnia na siedzeniu przy kompie i rozprawianie o polityce. Dotleńmy swoje szare komórki. :) Odpowiedz Link Zgłoś
pink_alois Re: Schizofrenia polityczna PiS-u sięga zenitu 25.04.10, 11:53 Jasne że dotleńcie może przewietrzenie umysłu wpłynie dodatnio na trzeźwość poglądów. Odpowiedz Link Zgłoś
korpaczek Re: Schizofrenia polityczna PiS-u sięga zenitu 25.04.10, 11:57 oooo linkowy zlot POmroczniaków to ja też coś by wam humorki POmroczne POprawić dorzucę:) nonsensopedia.wikia.com/wiki/Rz%C4%85d_Donalda_Tuska nonsensopedia.wikia.com/wiki/Donald_Tusk Odpowiedz Link Zgłoś
pink_alois Re: Schizofrenia polityczna PiS-u sięga zenitu 25.04.10, 12:03 Korpaczku ty znów niezwracająca uwagi na temat, nie zabierając głosu ad meritum, wchodzisz z pisowską misja i kierujesz poważnych forumowiczów do.... do Nonsensopedii, skoro to jest źródło twej wiedzy to mogę jedynie stwierdzić: Jesteś godzien miana wyborcy pisu. Odpowiedz Link Zgłoś
giszowjook Co do slynnego Edgara z Wloszowej 25.04.10, 13:37 to posel Tadeusz Iwinski powiedzial, ze ma on olbrzymia wiedza prawnicza, bo studiowanie prawa zajelo mu cale 14 lat!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
giszowjook Adam Bielan 25.04.10, 13:43 Nastepny zdolny:-) W liceum kiblowal rok, a nastepnie 10 lat studiowal. Studiow nie ukonczyl. Odpowiedz Link Zgłoś
bulczanka Re: Schizofrenia polityczna PiS-u sięga zenitu 25.04.10, 13:56 Alois, zmień płytę. Odpowiedz Link Zgłoś
pink_alois Re: Schizofrenia polityczna PiS-u sięga zenitu 25.04.10, 14:36 Bułczanka twoim zajęciem ostatnio jest wchodzenie do topiku i wyrażanie stosunku na jego temat, nie pasi nie wchodź, nie czytaj i proszę, zaznacz mnie jako nieprzyjaciela. Że też jak piszę w twoich tematach nigdy nie masz obiekcji. Odpowiedz Link Zgłoś
bulczanka Re: Schizofrenia polityczna PiS-u sięga zenitu 25.04.10, 15:24 Nie jesteś moim nieprzyjacielem. Na razie nie mam powodów by cię tam zaznaczać. Tylko oryginal tam jest co i tak niewiele daje zważywszy że "wróg" znika dopiero po zalogowaniu. Na twoje topiki wchodzę bo: a) jest ich tu sporo - nie ma zbyt dużego wyboru;P b) zawsze mam nadzieję ze napiszesz o czymś innym niż polityce (tym bardziej że nie zawsze temat świadczy o treści). O czym ty ze znajomymi gadasz? Odpowiedz Link Zgłoś
pink_alois Re: Schizofrenia polityczna PiS-u sięga zenitu 25.04.10, 15:39 > > O czym ty ze znajomymi gadasz? O tym mogę akurat napisać. Przede wszystkim o muzyce, z córką o fotografii, z rodziną i znajomymi o psach i polityce, oświacie. Z kilkoma znajomymi o wszystkim ale często o historii. Sam pasjonuje się dendrologią, trochę astronomią i ewolucjonizmem. Kiedyś dawno temu zajmowałem się historią religii (różnych) teraz zaniedbałem ten temat. Zauważ że tematy polityczne wygenerował kopaczek wciskając w różne tematy pisowskie teorie, mnie tam wsio rybka o czym pisze, pragnie takich tematów to umożliwie mu poczytanie tajemnej wiedzy o której w pisie nie wolno mówić. Odpowiedz Link Zgłoś
bulczanka Re: Schizofrenia polityczna PiS-u sięga zenitu 25.04.10, 15:53 Ojcem jesteś? No proszę:) Czyli potrafisz gadać o czymś innym. Czemu więc nie olejesz korpaczka? Bo lubisz być górą prawda? Znajomi córki już pewnie wiedzą ze tata to bardzo drobiazgowy i uparty facet jest. Ile lat ma córa? Odpowiedz Link Zgłoś
bulczanka Re: Schizofrenia polityczna PiS-u sięga zenitu 25.04.10, 15:56 Zaczynam kumać. Chcesz młodszych uczyć życia by myśleli tak jak ty. Despota! Odpowiedz Link Zgłoś
pink_alois Re: Schizofrenia polityczna PiS-u sięga zenitu 25.04.10, 16:15 bulczanka napisał: > Zaczynam kumać. Chcesz młodszych uczyć życia by myśleli tak jak ty. Despota Powinno być: Zaczynam kumać. Chcesz młodszych uczyć życia by myśleli!. Odpowiedz Link Zgłoś
bulczanka Re: Schizofrenia polityczna PiS-u sięga zenitu 25.04.10, 16:20 Nie nie, dobrze napisałem. Czy ty się trochę nie przeceniasz? Odpowiedz Link Zgłoś
pink_alois Re: Schizofrenia polityczna PiS-u sięga zenitu 25.04.10, 16:11 Odpowiem dlaczego, chronicznie nienawidzę prymitywizmu połączonego z chamstwem i powielania obiegowych bzdur będących wynikiem niemożności logicznego myślenia .Z takimi trzeba "walczyć" bo taki wypisuje brednie, mądrzejsi nie reagują, ten jest przekonany, że wygrał lub że głosi takie mądrości o których inni nie mają pojęcia. Ostatnie przykłady to "chodzili i dobijali", z jakim przekonaniem analizowano ten filmik. Odpowiedz Link Zgłoś
bulczanka Re: Schizofrenia polityczna PiS-u sięga zenitu 25.04.10, 16:18 Znaczy że jesteś egocentrykiem i zażartym uparciuchem. Świata nie zmienisz alois. Daremne te twoje nerwy. Ostatnio zdajesz się żyć tylko tym forum. Twoją podstawową potrzebą jest besztanie PiS-owców. Po co ci to? Ta syzyfowa praca zmęczy tylko i wyłącznie ciebie. Inni mają to gdzieś. Odpowiedz Link Zgłoś
wesoly_hanys Re: Schizofrenia polityczna PiS-u sięga zenitu 28.04.10, 13:34 Dotychczasowe doświadczenia wskazują, że wszystko było zaplanowane. KGB to są poważni ludzie, oni nie puszczają farby" - mówi Janowi Pospieszalskiemu przez łzy w filmie TVP mężczyzna pod Pałacem Prezydenckim, po katastrofie Tu-154. Okazuje się, że był to aktor... www.dziennik.pl/wydarzenia/article595954/To_aktor_lkal_w_dokumencie_Pospieszalskiego.html Odpowiedz Link Zgłoś
giszowjook Re: Schizofrenia polityczna PiS-u sięga zenitu 29.04.10, 11:25 www.youtube.com/watch?v=ulIkNG2v03I&feature=related Odpowiedz Link Zgłoś
robingut Re: Schizofrenia polityczna PiS-u sięga zenitu 28.04.10, 17:55 Alojz! Będzie w TG tablica dla tych, co polegli w walce z mgłą. Patriotów którym nikt nie dorówna. Tych co to walczyli z tym największym politykiem od "Sp...j dziadu" też. Razem ich w litery zakują i będziesz zdejmował czapkę. Korpaczek przy naszych radnych to jest porządny gość.Może jeszcze z niego co wyrośnie, a nie Ko wolik. W drodze po mandaty głupota święci triumfy. Odpowiedz Link Zgłoś
tetratec Re: Schizofrenia polityczna PiS-u siêga zenitu 28.04.10, 18:07 PiS daje przykłady jak się zachowywać, będziesz wierny i wlazidupski możesz liczyć na przychylność byle byś nie wyrósł ponad szefa bo skończysz jak Zbigniew Laptop Ziobro Odpowiedz Link Zgłoś
pink_alois Re: Schizofrenia polityczna PiS-u siêga zeni 28.04.10, 19:07 Powiedz mi Robinie jak to jest, PO wygrała wybory a PiS rządzi, mieliśmy gorączkę w upamiętnianiu JPII teraz przyszła kolej na husarie powietrzną. W PiS są wakaty więc aktywizował się outsider Ludwiczek zwany Jajeczniczka i Atakuje Klicha jak by ten miał jakikolwiek wpływ na drób natomiast w swej schizofrenii politycznej nie zauważa, że za niedopuszczenie na samolot tylu poddanych odpowiadał z urzędu Szczygło, który brał udział w tym spędzie. Dowiedziałem się że Yaro jest "charyzmatyczny" chociaż psychiatrzy inaczej to określają, natomiast "niecharyzmatyczny Bronek" bije go na łeb. Dowiedziałem się również, że podczas katyńskiej ofensywy zginęła elita patriotyczna, czyli należy wnioskować że pozostali zdrajcy. Demagogia sięga zenitu. Czy w sprawie o której piszesz są jakieś materiały w necie Chodzi mi tylko o nazwiska nadgorliwych i porażonych pisizmem. Odpowiedz Link Zgłoś
korpaczek Re: Schizofrenia polityczna PiS-u siêga zeni 28.04.10, 20:53 pink ale ty tragicznie śmieszny jesteś.... cały czas śmiejesz się z PIS a teraz rozgoryczony "PIS rządzi" Dziś donaldinio wyją łebek z szafy i wylał swe mądrości dot.śledztwa,oznajmiając,że mamy tel i inne rzeczy ofiar i oczywiście reasumując jest ok. POzdro. Odpowiedz Link Zgłoś
adambadziejewicz Re: Schizofrenia polityczna PiS-u siêga zeni 28.04.10, 22:40 Korpaczku kochany, nie szukaj w PO ;-), że "Tusek" nie ogłosił rewelacji. Dzisiaj niejaki "Siusin"* z kancelarii Prezydenta ogłosił, ze u nich wszystkie procedury z okazji wyjazdu były OK. A ja ciekaw jestem gdzie mieli przygotowane awaryjne lądowanie, gdyby Smoleńsk nie przyjmował. Jakoś cały czas kancelaria nie podaje wszystkich informacji, czyżby nie mieli planu B??? ____________________________________ *Co ja na to poradzę, że pis mi się z siusianiem kojarzy. Odpowiedz Link Zgłoś
robingut Re: Schizofrenia polityczna PiS-u siêga zeni 28.04.10, 21:02 Alojz! W tym kraju 90% ludzi nie potrafi sobie policzyć podatku z własnej pensji. 50% ludzi nie jest w stanie zrozumieć zdania złożonego z trzech zdań podrzędnych.Nie potrafią napisać zwykłego podania, własnego życiorysu. Nie czytają książek.Idolami są intelektualiści typu: Kubica, Gołota,Mroczek.Demagogia? A kto rozumie, co to jest? Jakby im ksiądz powiedział że to święta, będą się do niej modlić. "- Kościół powinien włączyć się w wybory samorządowe, głosować i wskazywać właściwych kandydatów - powiedział arcybiskup metropolita gdański Sławoj Leszek Głódź" -GW Wybrzerze. "Za kilka dni w stolicy zakwitną tulipany. Część z nich jest wyjątkowa, bo nosi imię Marii Kaczyńskiej. Dołączą do ekskluzywnej linii poświęconej wyjątkowym Polakom - "Życie Warszawy". "Jeśli w boju ginie król, to kto inny, jeśli nie jego brat powinien dalej nieść sztandar? Kto inny lepiej nadaje się do tego, by walczyć o te idee i sprawy, za które poprzednik oddał życie?" - pyta Migalski. Alojz, czy Ty nie widzisz tej durnoty od góry do dołu! Oddał życie? Samobójca? Jakie ten ś.p. miał idee? Słyszałeś coś o nich? Czy on nie miał Szczygły, Wypycha,Stasiaka itd.., którym dobrze płacił, żeby o nich mówili? A oni wychodzili i meldowali - Veto. Płacił też Bielanowi, Kamińskiemu i jeszcze innym, a jaki był wizerunek tych idei, jego samego, Prezydenta? Żaden. Jego własne środowisko polityczne nie potrafiło mu zrobić wizerunku męża stanu. Platforma miała to robić? Za to, że PIS żebrał u Rydzyka o głosy, gdy ten chciał "zatopić Platformę"? PO miała mu zdejmować zza pleców mapę z 1939 r. którą mu Kurski powiesił, a inni fanę Maroka? Miała Rydzyka wywalić z jego moherowej twierdzy za szambo i czarownicę? Alojz! Gdzie Ty żyjesz? Ci - pies ich wąchał - "patrioci genetyczni" - wszystko wmówią ludziom, którzy chcą zapomnieć,że PRL budowali i wcale nie było im tak żle. Bo oni się nie przyznają do porażki, tak jak wiele ofiar gwałtu nie chce o tym mówić. Co oni mają powiedzieć dzieciom lub wnukom, które szlifuja bruki. Dają im trochę kasy i uciekają od myślenia. Ludwiczek od czasu jak mu Kwasniewski poradził " Nie chodź ta drogą" łazi po manowcach, ale jak widać w kółko. Nie myśl jednak, że jestem przesadnym sympatykiem PO, bo schrzanili wiele. Oni też odpowiadaja za to ,że Yaro jest "charyzmatyczny", a patriotyzm to groby,ekshumacje, teczki, apele poległych,przeszłość. Zauważ jednak, że w tejprzeszłości nie ma żadnych konkretnych postaci. Wiesz czemu? Bo one są konkurencją,dla karzełków, więc i o nich pamięć musi być za mgłą. W sprawie o której piszę, w necie jeszcze nie ma, bo sesja była dziś. Ale będą. I protokół będzie. Wszystko się nagrało i wszystko się spisze.Z nazwiskami.Zdziwisz się. Odpowiedz Link Zgłoś
pink_alois Re: Schizofrenia polityczna PiS-u siêga zeni 28.04.10, 22:25 Idee miał. Jedną, robić tak aby Tusk nie odniósł jakiegokolwiek sukcesu, koszty są nieistotne, obrobi się to propagandowo. Rosjanie zaprosili Tuska? - Ja też lecę, oczywiście zaprząc pomordowanych do walki wyborczej. Następuje zbliżenie z Rosją a to może skutkować obniżeniem ceł i ruszy nasze rolnictwo, sukces Tuska, należy go storpedować. Wszystkie pisowskie tuby i zastępy forumowych siepaczy trąbią od kilku dni o zamachu na naszą światłość wykonanym przez Rosjan. Rosjanie chcą oddać dokumenty katyńskie stare i nowo odkryte, Miedwiediew powiedział, że polecił opracować i przekaże polskim przyjaciołom (lub kolegom) na forach piszą "bo czuje się odpowiedzialny za śmierć Lecha Łokietka Kaczyńskiego" Obawiam się neofaszyzmu. Odpowiedz Link Zgłoś
robingut Re: Schizofrenia polityczna PiS-u siêga zeni 29.04.10, 00:29 Nic nie wiesz, oto jak przebiegał spisek i zamach w punktach: 1. Putin dyktuje Szefowi BBN listę pasażerów w tym prezydenta RP i najwyższe dowództwo wojskowe. 2. Puszcza listę by hulała po świecie, a wśród pasażerów trwają samowolne roszady. 3. Pakuje najwyższych dowódców i Szefa Bezpieczeństwa Narodowego na pokład, by się wreszcie mogli poznać z Prezydentem, jego ideami i konspiracyjnym życiorysem, bo nie czytali książki „ O dwóch takich..”. 4. Przestawia budzik „pewnej” osobie, by się spóźniła na odlot pół godziny, bo na Siewiernym spiskowcy demontują, co się da i skracają pas. 5. Obok lotniska w małym lasku, który zasadzono dzień wcześniej, umieszcza batalion Specnazu, w tym starego dziadka w kufajce, dla dobijania rannych z hukiem, bo przecież witający wycieczkę ambasador musi usłyszeć. 6. Rozpyla mgłę na podejściu do lotniska i zmusza pilotów polskiego Jaka 40, który wylądował tam wcześniej, by uprzedził pilota samolotu prezydenckiego o złych warunkach pogodowych na lotnisku. 7. Dla dodatkowego zmylenia przeciwnika, wieża lotniska przekazuje pilotom wiadomość o mgle i zaleca lot na lotniska w Mińsku lub Moskwie. 8. Nie z nami te numery - mruczy Putin i melduje przez komórkę bratu, podszywając się pod Prezydenta -Lądujemy za chwilę. 9. Ponieważ chytrus nie podpowiedział BBN, że trzeba przygotować na wszelki wypadek coś poza modlitwą, w żadnym z tych miast nie ma żadnych środków transportu dla ekipy spieszącej się na mszę w Katyniu, pilot major sam - a co się będzie generalstwo pytał - podejmuje patriotyczną decyzję lądowania na „czuja”.. 10. Po tej decyzji Putin wykręca z lamp parę żarówek i uruchamia broń magnetyczną wspomaganą emiterem wiązki próżniowej. 11. Próżnia w kabinie samolotu, w której głos się nie rozchodzi, powoduje że pilot nie słyszy wycia specjalnego systemu, a uszkodzony radiowysokościomierz zakłóca wskazania wskaźników konwencjonalnych. Wieża dodatkowo podaje w jidisz wartość ciśnienia nad Morzem Martwym. Stewardesa tłumaczy to na zrozumiały dla pilota mandaryński i ten obniża wysokość nalotu, by bezpiecznie wylądować na innym ruskim samolocie Ił z generatorem Tesli i skradzionym Amerykanom Haarpem.. 12. Specjalna jednostka leśna natychmiast ustawia na jego trasie powitalne drzewa. 13. Pechowy. 14. Wybitni eksperci PISu w Radyju od razu po pkt. 13. ustalają winnego. 15. Płacz, Wawel, peany, testamenty, tablice, ulice i zawody kto po tych trumnach wejdzie najwyżej. W kraju i Pipidówkach. 16. Dla zaciemnienia swych machlojek Putin uruchamia broń wulkaniczną. Powód: Gaz w łupkach i pasta do zębów w tubkach. Rurociąg co się rozwija i ciepła woda z Radyja. To nie jest jeszcze neofaszyzm. Na razie tylko totalna durnota. Ale jej tez się trzeba bać. Dlatego nikt nie chce powiedzieć kto tej 96 krotnej śmierci jest winny. Ale się dowiemy. Ani Ruscy ani rodziny tej prawdy nie odpuszczą. Tylko musi minąć szok.Bo to był szok. Jak amerykański awans z zera do milionera. Nawet Merkel i Sarkozyego rozłożył, choć dla nich autkiem to betka na Wawel skoczyć i królom się pokłonić. Odpowiedz Link Zgłoś
pink_alois Re: Schizofrenia polityczna PiS-u siêga zeni 29.04.10, 18:13 Wiem że nie ale jakoś mechanizmy dziwnie mi pasują, Silne przywództwo, kult państwa, solidaryzm, metody walki politycznej, nacjonalizm, populizm, zajadły antykomunizm i wspomniana przez Ciebie durnota. Dzisiaj dowiedziałem się że były ustalenia pisemne między MON-em a kancelariami sejmu, senatu i prezydenta, że latają sobie na własną rękę i Klich nie wiedział poza tym co prasa donosiła, co gdzie kiedy i ilu. Próba odsunięcia podejrzeń od prezydenta i znalezienie winnego zastępczego spaliło na panewce. Trwają ataki na premiera że nie przejął śledztwa (strona polska nie Tusk). Widać Tusk niegłupi chłop, Rosjanie ustalą i wskażą co trzeba, gdyby nasi to robili o co płacze pis to już trwały by pomówienia o manipulacje faktami, o zatrudnienie niepisiorowatych czyli niekompetentnych ekspertów, o tendencyjność po to aby na zakończenie skwitować: To wszystko jest nie prawda, to są manipulacje PO mające na celu zdyskredytowanie przyszłego świętego. Odpowiedz Link Zgłoś
wesoly_hanys Re: Schizofrenia polityczna PiS-u siêga zeni 29.04.10, 20:54 Dwa i pół tysiąca złotych grzywny ma zapłacić wiceprzewodniczący sejmiku pomorskiego Waldemar Bonkowski z Prawa i Sprawiedliwości za fałszowanie dokumentów. Ostatnio stał się bohaterem kontrowersyjnego filmu Solidarni 2010 autorstwa Ewy Stankiewicz i Jana Pospieszalskiego, gdzie wystąpił jako anonimowy przechodzień. wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,7829690,Radny_PiS__bohater_filmu_Solidarni_2010__skazany.html W filmie wystąpiła też Katarzyna Łaniewska, aktorka znana m.in. z serialu "Plebania" i programu "Ziarno". Kolejnych wskazują blogerzy, np. "Galopujący Major" - to Halina Rowicka, znana m. in. z serialu "Dom". Okazało się, że są i politycy - np. radny PiS Waldemar Bonkowski, który w filmie przedstawia się jako "rolnik spod Kościerzyny" oburzony słowami Radosława Sikorskiego o "dorzynaniu watahy wyborcza.pl/1,75478,7823108,_Solidarni_2010___zwykli_Polacy__np__aktorzy__radny.html Odpowiedz Link Zgłoś
pink_alois Re: Schizofrenia polityczna PiS-u siêga zen 29.04.10, 21:12 Wszystkie działania PiS-u są w sferze propagandowej, inaczej mówiąc PiS niczym innym się nie zajmuje tylko propagandą która jest panaceum na wszystkie bolączki, kłamstwa są na porządku dziennym, wypowiadane bez zmrużenia oka vide Bilelan ws. Lotu prezydenta na Kaukaz. Podstawienie aktorów z braku innych ludzi wpisuje się w tą tezę. Liczy się przekaz, wrażenie i reakcja, to że jutro wyda się nie ma znaczenia, jeśli to będzie grubsza sprawa to podniesie się alarm o bezpodstawnym ataku PO. Pis wypocił jakiś zespól pracy państwowej czy coś podobnego, taka była potrzeba słyszał ktoś aby ci ludzie cokolwiek robili? Odpowiedz Link Zgłoś
wesoly_hanys Fajny konsek! 29.04.10, 21:23 www.youtube.com/watch?v=DmiD5wm2d1U&feature=player_embedded Odpowiedz Link Zgłoś
wesoly_hanys Re: Schizofrenia polityczna PiS-u siêga zen 29.04.10, 21:26 Oto bowiem okazało się, że ten smutny pan z filmu Janka Pospieszlaskiego, co to tak wstydził się, że się za granicą wstydził polskości, ten smutny pan, co tak rozpaczał, zawodził, jest po prostu zawodowym aktorem. Mało tego, jak podał Dziennik, nasz nowy gwiazdor odmówił odpowiedzi na pytanie: czy ekipę telewizyjną o swej profesji zawiadomił. I czy wziął od nich pieniądze. Dziwna sprawa, ale póki co nie przesądzajmy, w końcu to nadal jest Dziennik, nawet jeśli u nowego wydawcy. Ale niechby i nasz nowy Cugier Kotek przechodził koło oka kamery tak przypadkiem, z tragarzami, to okazuje się, że nie był tam jedynym aktorem. W dokumencie o głosie ulicy i zwykłych ludziach wystąpiła także babcia Józia z Plebani (Katarzyna Łaniewska) i Ewa Talar z serialu Dom (Halina Rowicka), o czym można sobie poczytać w komentarzach pod postem Anity. I można by nawet powiedzieć, że może się Janek Pospieszalski pomylił, może nie Warszawie, a w łódzkiej filmówce dokument o ludziach kręcił, gdyby nie luddyczny akcent, który dał się jednak odnaleźć. To wiceprzewodniczący sejmiku pomorskiego PiS Waldemar Bonkowski, który w filmie przedstawia się jako „rolnik spod Kościerzyny” oburzony słowami o wyrzynaniu watah. Sam pan Waldemar też co nieco „wyrzyna”, a to gejowską syfilizację, a to swoich pracowników, tudzież zakładową dokumentację. galopujacymajor.wordpress.com/ Odpowiedz Link Zgłoś
wesoly_hanys :-)))))))))))))))))))))))))))))) 30.04.10, 10:27 Z dziesiątków godzin nagrań autorka wydobyła te najbardziej reprezentatywne, które najlepiej charakteryzowały ową zbiorowość. Cóż, kiedy ta wielotysięczna wspólnota okazała się tak różna od tej, którą znają przedstawiciele salonu. Niby wiedzą o jej istnieniu, przecież nawet premier wspomniał o Polsce moherowej, obiekcie tylu dowcipów zwanych polenwitzami. Tyle tylko, że jej przedstawiciele powinni być starymi, oszalałymi dewotkami, kibolami albo zapijaczonymi wielbicielami arizony ze zdegradowanych wsi. Tymczasem bohaterowie “Solidarnych 2010″ są tacy jak my. Wyglądają podobnie, bywają inteligentni, dobrze wykształceni, potrafią mówić. Różni ich to, że głęboko przeżywają sprawy swojej narodowej wspólnoty. Trzeba ich więc unieważnić. blog.rp.pl/wildstein/2010/04/28/solidarni-czyli-niesluszni/ Odpowiedz Link Zgłoś
pink_alois Re: :-)))))))))))))))))))))))))))))) 30.04.10, 18:40 Bronek syn komunisty ma uraz, bo kiedy był stan wojenny, opozycja internowana to Bronuś siedział sobie w Paryżu, po co nadstawiać tak szlachetny kark? Internowania były przepustką do polityki. Kiedy już nic nie groziło Bronuś wrócił, przecież jest bardzo wykształtowanym gościem prawda? (3 ogólniaki z każdego - WYPAD) więc należała by mu się jakaś fucha ale co zrobić skoro stanowiska są dla styropianu? Bronuś postanowił nadrobić stracony czas i tropić komunistów w wyniku tego tropienia ustalił że "Czterej pancerni .." to komunistyczny film i należy go zakazać, to samo z Klosem. Ogładalrm kiedyś program gdzie Bronuś był gospodarzem, nie pamiętam tytułu, Nasz gwiazdor opozycji zaprosił gościa który mówił sensownie i do rzeczy a Bronuś nawijał o komunie, mialem wrażenie że mówią o dwóch różnych rzeczach. Odpowiedz Link Zgłoś
pink_alois Re: :-)))))))))))))))))))))))))))))) 01.05.10, 09:18 Marta Kaczyńska chce wyjechać z Polski na zawsze xrl.in/5884 Teraz doznała olśnienia i już nie chce wyjechać będzie działać w ramach interesów dynastycznych xrl.in/58bi. Odczytuje to tak, że chciała wyjechać bo ojciec był prezydentem, teraz nie chce bo utożsamia się z polityką stryja a prasa donosi że mogla by być pierwszą damą Odpowiedz Link Zgłoś
rafin9816 Re: :-)))))))))))))))))))))))))))))) 01.05.10, 10:38 A ja odczytuję to tak że chce w jakiś sposób pomścić śmierć swoich rodziców. Jeśli to w ogóle okaże się prawdą. Niektórzy mają skłonności by wierzyć we wszystko co usłyszą, a co odpowiada ich przekonaniom. Odpowiedz Link Zgłoś
pink_alois Re: :-)))))))))))))))))))))))))))))) 01.05.10, 11:12 Czyli co sugerujesz, że doniesienia medialne są nieprawdziwe? Zastanawiam się co ma znaczyć "chce w jakiś sposób pomścić śmierć swoich rodziców" Przy założeniu, że jesteś pisiorny mam prawo przypuszczać że jesteś zwolennikiem spiskowych teorii dziejów i nie zadajesz sobie pytania kto zaprosił 95 osób na pokład jak również nie zastanawia cię dlaczego Szczygło nie interweniował bo jako szef BBN było to jego psim obowiązkiem Odpowiedz Link Zgłoś
rafin9816 Re: :-)))))))))))))))))))))))))))))) 01.05.10, 11:57 Zawsze wolę się sam chodź trochę zorientować w temacie niż ślepo wierzyć w "doniesienia medialne". Bo często okazuję się, że powstały na skutek jakieś plotki, która zaczęła żyć własnym życiem. Pisząc o pomszczeniu rodziców miałem jedynie na myśli oficjalne poparcie Jarosława na prezydenta. Wątpię by brała jakiś czynny udział w kampanii. "Pisiorny" nie jestem i śmieszy mnie to słowo. Rozumiem, że chodzi Ci o zagorzałego i ślepego zwolennika PiS? Taki raczej nie jestem. Zwolennikiem spiskowych teorii dziejów to jesteś raczej Ty. Ciągle wymyślasz coraz to nowsze i "ciekawsze" historie. Kto zaprosił? Pewnie kancelaria prezydenta. Ponoć minister Klich wiedział o locie generałów i też nic nie zrobił. Wątpię by ktoś osobiście poniósł konsekwencje tego wypadku. Mam na myśli konsekwencje prawne. Odpowiedz Link Zgłoś
pink_alois Re: :-)))))))))))))))))))))))))))))) 01.05.10, 12:10 Gdybyś jednak interesował się doniesieniami a nie badał na własną rękę, wiedział byś, ze Klich nie ma z tym nic wspólnego a pomówienia mają wskazać winnego zastępczego i odwrócić uwagę od prezydenta. Kancelarie sejmu, senatu i prezydenta podpisały porozumienie z MON w/g którego same decydują o wszystkich aspektach lotów. Klich nie miał możliwości prawnych decydować o tym co ma robić prezydent. Zgadzam się ze wszystkimi pretensjami w stosunku do Klicha pod warunkiem, że zostaną przeadresowane do Szczygły bo to był jedyny człowiek który mógł.... niestety ważniejsze były chore cele polityczne. Jestem przeciwnikiem teorii spiskowych a skoro to mi zarzucasz proszę o przykłady. Odpowiedz Link Zgłoś
rafin9816 Re: :-)))))))))))))))))))))))))))))) 01.05.10, 12:27 Przykłady twoich teorii spiskowych są rozsiane na całym forum TG. :) Wybacz, ale wolę spędzić czas na świeżym powietrzu niż przed ekranem monitora. Odpowiedz Link Zgłoś
pink_alois Re: :-)))))))))))))))))))))))))))))) 01.05.10, 16:13 Nie jestem zwolennikiem PiS-u więc teorie spiskowe są mi obce. Dosyć pokrętnej odpowiedzi udzieliłeś aby być wiarygodny podaj te przykłady, to takie proste Odpowiedz Link Zgłoś
robingut Re: :-)))))))))))))))))))))))))))))) 01.05.10, 16:41 Kilka lat temu szkoła zorganizowała wycieczkę w góry. Nauczyciel zabrał dzieci na Pilsko. Zrobiła się śnieżyca, zimno i ktoś zginął. Sąd nie miał żadnych wątpliwości. Nie był winny pan Bóg, góry, właściciel schroniska, śnieg,wiatr i ratownicy, tylko ten, co tą wycieczkę zorganizował i dzieciaki na Pilsko wówczas zabrał.Mógł siedzieć w schronisku. Najpierw są przyczyny, a dopiero potem skutki. Odpowiedz Link Zgłoś
pink_alois Re: :-)))))))))))))))))))))))))))))) 02.05.10, 10:13 Dla rozumnych sprawa jest jasna ale niewygodna dla pisu dlatego obserwujemy gorączkowe próby znalezienia winnego zastępczego, kwestionowanie śledztwa, i zielone światło dla teorii spiskowych ze wskazaniem na Rosję co ma doprowadzić do pogorszenia stosunków z tym krajem i uniemożliwić Tuskowi przypisanie sobie sukcesu politycznego. Kto pracował w kancelarii prezydenta urlg.in/a2o urlg.in/a2p Odpowiedz Link Zgłoś
oryginal23 Tak na marginesie 02.05.10, 10:23 atopolskawlasnie.blogspot.com/2006/03/buty-jarka.html Takie buty wybitnego męża stanu. 23. Odpowiedz Link Zgłoś
pink_alois Re: Tak na marginesie 03.05.10, 11:51 "Wiarygodny" Bielan znów tryska demagogią i straszy przeczuwając porażkę swego prezesa. urlg.in/amt Odpowiedz Link Zgłoś
pink_alois Re: Yaro - Głosujcie na mnie 21.06.10, 19:17 W 2003 roku Jarosław Kaczyński stwierdził w Radiu Zet, że SLD jest organizacją przestępczą. Sąd apelacyjny w dniu 10 listopada, br., nakazał Jarosławowi Kaczyńskiemu wygłoszenie w porannym programie Radia Zet oświadczenia, w którym: 1. stwierdzi, że Sojusz Lewicy Demokratycznej nie jest organizacją przestępczą 2. przeprosi Stanisława Szepietowskiego za swą wypowiedź Sąd jednocześnie nakazał Jarosławowi Kaczyńskiemu opłacenie kosztów sądowych oraz wpłatę 10.000 Złotych na rzecz Polskiego Czerwonego Krzyża. Michał Tober zaznaczył, że do dziś prezes PiS nie wykonał wyroku sądu. - Zasady prawa i sprawiedliwości nakazują wykonywać wyroki niezawisłych sądów - one powinny obowiązywać także prezesa PiS - podkreślił poseł. Odpowiedz Link Zgłoś
pink_alois Re: Yaro - Głosujcie na mnie 04.08.10, 15:54 No i mamy kolejna aberracje, od pierwszych dni pieniactwo krzyczało, ze to rosyjski zamach, że wyprodukowano sztuczną mgłę, że Putin lampy na lotnisku wymontował, że Rosyjska komisja jest g... warta etc. Rosjanie mają swój honor i ograniczoną cierpliwość. Dzisiaj czytam jednego siepacza pisiornego z tego forum, ze współpraca miedzy komisjami nie układa sie najlepiej i pisizm to wiedział od początku, Czy Polska jest wstanie uwolnić się od warcholstwa, ksenofobii, pieniactwa, fanatyzmu i najmroczniejszych instynktów? Odpowiedz Link Zgłoś
pink_alois Re: Yaro - Głosujcie na mnie 08.08.10, 22:11 Największe osiągnięcia polityczne Lecha Kaczyńskiego w/g jego zwolenników RYHTER1990 gosiaczek92-92@tlen.pl 1. zatrzymanie rosyjskich czolgow pod Tbilisi 2. umocnienie polskiej tozsamosci i dumy narodowej 3. konsekwentna polityka budowania porozumienia z mniejszymi panstwami Europy srodkowo wschodniej (stad te 15 panstw ktore oglosily zalobe) 4. skuteczna walka o polskie interesy w UE (przedluzenie Nicejskiego systemu glosownia o 10 lat potem Joanina) 5. walka z komuna od Solidarnosci, przez walke z ukladem okraglostolowym i miazmatami z WSI, TW i nomenklaturowej oligarchii 6. Polska solidarna 7. swietne relacje z Izraelem skutkujace obumarciem mitu o polskim antysemityzmie ( przyjecie rebe Schudricha no ataku gazowym, nagrody dla policjantow za napis z Auschwitz) 8. polityka medalowa: od NSZ do NZS, w temacie pamiec i tozsamosc 9. zatrzymanie macherow od krecenia lodow w sluzbie zdrowia 10. zmusil swiat do uznania zbrodni poplnionej na Polsce w Katyniu , ina zachodzie przez klamstwo katynskie i Jalte. Zmusil Rosjan do zmierzenia sie z wlasna przeszloscia. Odpowiedz Link Zgłoś
kielonek-online Re: Yaro - Głosujcie na mnie 08.08.10, 23:30 A brat tego pana pije, czy nie pije? Odpowiedz Link Zgłoś
hedwin Re: Yaro - Głosujcie na mnie 09.08.10, 00:24 Niy wiym czy i co wali ale jo se szarpna jakijś brynki bo to co te montfy we tym kraju wyprowiajom to pszechodzi luckie pojyncie a rzond je bezsiylny. No to polyj Odpowiedz Link Zgłoś
rafin9816 Re: Yaro - Głosujcie na mnie 09.08.10, 10:11 A teraz pink_alois wymieni 10 pozytywnych osiągnięć nie(rządu) PO. Ze względu na ich ilość czas pracy domowej wynosi 2 dni. Odpowiedz Link Zgłoś
janko-muzykant Re: Yaro - Głosujcie na mnie 09.08.10, 12:17 Ta polityczna schizofremia Pis-iaków jest jak AIDS na to nikt jeszcze nie znalazł lekarstwa Odpowiedz Link Zgłoś
pink_alois Re: Yaro - Głosujcie na mnie 09.08.10, 16:51 Bardzo chętnie ale najpierw rozprawimy się z pisiornym bredzeniem o boskości Lecha. > 1. zatrzymanie rosyjskich czolgow pod Tbilisi --Nie wiem co Lecho zatrzyma w Tbilisi ale NA PEWNO nie czołgi, przyjechał prosto na wiec i ogłosił mądrość życiową "Jesteśmy tu po to aby walczyć" Kiedy Lecha ponosiło na wiecu w tym czasie Sarkozy dopiął plan pokojowy z Rosją i zadzwonił do Saakaszwilego z pytaniem czy chce czołgi w Tbilisi czy pokój - Saakaszwili musiał przystać na pokój mimo że Kaczyński próbował nie dopuścić do tego. Czysta kompromitacja przekuta przez pisizm w sukces. Więcej o tej porażce tutaj 71e.utnij.net > 2. umocnienie polskiej tozsamosci i dumy narodowej Odpowiedz Link Zgłoś
rafin9816 Re: Yaro - Głosujcie na mnie 09.08.10, 23:45 Chłopie, chce ci się tak stukać w klawiaturę? Przecież i tak każdy pozostanie przy swoim zdaniu. Napiszę ci szczerze, że nawet nie przeczytałem tego co napisałeś, bo znam twój styl argumentowania. Odpowiedz Link Zgłoś
pink_alois Re: Yaro - Głosujcie na mnie 10.08.10, 01:32 Chłopie.... Potwierdzasz tym postem regułę jasną zresztą dla wszystkich, że wiedza nigdy nie idzie w parze z fanatyzmem. W szerszej skali mamy na to dobitny przykład, pisiorki twierdzą, że wypadek smoleński to zamach i żadna wiedza na ten temat, że było inaczej ich nie przekona, mało tego, na logiczne argumenty reagują agresją bo wiedza podważa ich wiarę. Odpowiedz Link Zgłoś
rafin9816 Re: Yaro - Głosujcie na mnie 10.08.10, 09:09 Ja nigdzie nie napisałem, że katastrofa smoleńska to był zamach. Odpowiedz Link Zgłoś
pink_alois Re: Yaro - Głosujcie na mnie 10.08.10, 17:50 No proszę.... jak możesz podjąć rzeczową dyskusję skoro nie rozumiesz co czytasz!! Nigdzie nie pisałem że tak powiedziałeś, podąłem przykład na poparcie tezy, że macie poważne problemy z wiedza, rozumowaniem, obiektywizmem, kulturą, a wszystko to w wyniku fanatyzmu i głupoty, przymiotów cechujących ludzi słabo wykształconych (na kogo glosowali?). Odpowiedz Link Zgłoś
rafin9816 Re: Yaro - Głosujcie na mnie 10.08.10, 23:57 A kim ja według ciebie jestem skoro użyłeś słowa "macie"? Pierd... głupoty od zawsze. Pisz jak facet. Konkretnie. Fakty! Odpowiedz Link Zgłoś
pink_alois Re: Yaro - Głosujcie na mnie 11.08.10, 00:07 Znów nie rozumiesz? "macie" pisz o chorym pisizmie a twa niekumatość dowodzi że jesteś idealnym członem tej partyj Odpowiedz Link Zgłoś
rafin9816 Re: Yaro - Głosujcie na mnie 11.08.10, 10:44 Ja nie jestem żadnym członem tej partii. Cały czas bredzisz. Odpowiedz Link Zgłoś
pink_alois Re: Yaro - Głosujcie na mnie 11.08.10, 16:07 Znów nie rozumiesz co piszę? Poza tym jesteś lub nie, idealnie nadajesz się na pisiornego propagandzistę, takie bredzenie z rozdzielnika bez składu i ładu. Może podjął byś próbę samodzielnego myślenia i wyciągania wniosków Odpowiedz Link Zgłoś
rafin9816 Re: Yaro - Głosujcie na mnie 11.08.10, 21:53 Ja wiem o co tobie chodzi tylko idę dokładnie twoim tokiem rozumowania i piszę głupiej niż ty. A z czego wyciągasz wnioski? Chyba tylko ze swojej chorej wyobraźni. Odpowiedz Link Zgłoś
pink_alois Re: Yaro - Głosujcie na mnie 11.08.10, 22:27 Z twego infantylizmu... Jesteś bezmyślnym zwolennikiem pisizmu, chciał byś bronić tą chorą ideologie ale tego obronić się nie da więc nie prowadzisz dyskusji, nie odpowiadasz na pytania tylko (jako człowiek pisiornej kultury) atakujesz autora postu z którym się nie zgadzasz Odpowiedz Link Zgłoś
rafin9816 Re: Yaro - Głosujcie na mnie 11.08.10, 22:46 Ja nie jestem zwolennikiem PiS-u. To po pierwsze, a po drugie nie wiem w jakieś sprawie mam się z tobą nie zgadzać skoro ciągle bredzisz. Odpowiedz Link Zgłoś
pink_alois Brawo Janusz 11.08.10, 22:52 Kaczyński zrobił z matki żywy szaniec do walki o pomnik Wykorzystał Wawel, wykorzystał krzyż - symbol religijny - do partyjnego sporu. Zbijał kapitał na wszystkim; tragedii, fanatyzmie, zwykłej głupocie i licznych kłamstwach. Teraz sięgnął po matkę" - napisał na swoim blogu Janusz Palikot. We wtorek pojawiła się informacja, że PiS chce powołania społecznego komitetu, który zajmie się sprawami związanymi z postawieniem pomnika pod Pałacem Prezydenckim upamiętniającego 96 ofiar katastrofy w Smoleńsku. Patronat honorowy nad przedsięwzięciem zgodziła się wstępnie objąć Jadwiga Kaczyńska, matka tragicznie zmarłego prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Komentując te doniesienia Janusz Palikot napisał na swoim blogu, iż Jarosław Kaczyński oszukał wszystkich, że się zmienił. "Wykorzystał śmierć brata do walki politycznej!" - pisze Palikot. Poseł PO dodaje, że prezes PiS "teraz sięgnął po matkę. Dla polityków prawicy rzecz świętą. Wypchnął ją na zasadzie żywego (?) szańca na przód frontu walki o pomnik" - napisał poseł PO. I dodał: "Ledwie uratowana z objęć śmierci, po miesiącach pobytu w szpitalu - zasługuje na spokój. Tak, ale nie w opinii nihilisty Jarosława. Matka - do roboty Odpowiedz Link Zgłoś
rafin9816 Re: Brawo Janusz 11.08.10, 23:17 A kto ma być patronatem honorowym? Palikot czy Niesiołowski? Odpowiedz Link Zgłoś
pink_alois Re: Brawo Janusz 17.10.10, 15:01 Nikt bo takiego pomnika jak wyobraża sobie Yaro nie będzie, będą tablice i pomniki poświęcone ofiarom katastrofy a nie obelisk sławiący imię marnego polityka . Wawel, pomniki, procesje, sakralizacja i co jeszcze? Odpowiedz Link Zgłoś