Dodaj do ulubionych

Schizofrenia polityczna PiS-u sięga zenitu

25.04.10, 03:44
Bielan: Prezydent nie naciskał na pilotów podczas lotu do Azerbejdżanu
tinyurl.com/2v8lrzl
I Przemo Włoszczowa
tinyurl.com/y2h4xwn
tinyurl.com/y5gyrm7
tinyurl.com/y7sosk3
bez komentarza
Obserwuj wątek
    • wesoly_hanys Re: Schizofrenia polityczna PiS-u sięga zenitu 25.04.10, 11:38
      :-)


      www.wprost.pl/ar/?O=112251

      • pink_alois Re: Schizofrenia polityczna PiS-u sięga zenitu 25.04.10, 11:45
        Z mediów dowiadujemy się jak bardzo znanym na świecie był nasz bohaterski prezydent
        Oto zainteresowanie świata Lechem Kaczyńskim, Donaldem Tuskiem i dla przykładu
        Putinem.
        Warto znać właściwe proporcje:
        Lech Kaczyński
        xrl.in/568r
        Donald Tusk
        xrl.in/569a
        Putin
        xrl.in/568u
      • rafin9816 Re: Schizofrenia polityczna PiS-u sięga zenitu 25.04.10, 11:47
        Piękna pogoda za oknem. Szkoda dnia na siedzeniu przy kompie i rozprawianie o
        polityce. Dotleńmy swoje szare komórki. :)
        • pink_alois Re: Schizofrenia polityczna PiS-u sięga zenitu 25.04.10, 11:53
          Jasne że dotleńcie może przewietrzenie umysłu wpłynie dodatnio na trzeźwość
          poglądów.
          • korpaczek Re: Schizofrenia polityczna PiS-u sięga zenitu 25.04.10, 11:57
            oooo linkowy zlot POmroczniaków to ja też coś by wam humorki POmroczne POprawić
            dorzucę:)

            nonsensopedia.wikia.com/wiki/Rz%C4%85d_Donalda_Tuska
            nonsensopedia.wikia.com/wiki/Donald_Tusk
            • pink_alois Re: Schizofrenia polityczna PiS-u sięga zenitu 25.04.10, 12:03
              Korpaczku ty znów niezwracająca uwagi na temat, nie zabierając głosu ad meritum,
              wchodzisz z pisowską misja i kierujesz poważnych forumowiczów do.... do
              Nonsensopedii, skoro to jest źródło twej wiedzy to mogę jedynie stwierdzić:
              Jesteś godzien miana wyborcy pisu.
              • giszowjook Co do slynnego Edgara z Wloszowej 25.04.10, 13:37
                to posel Tadeusz Iwinski powiedzial, ze ma on olbrzymia wiedza
                prawnicza, bo studiowanie prawa zajelo mu cale 14 lat!!!!!



                • giszowjook Adam Bielan 25.04.10, 13:43
                  Nastepny zdolny:-)

                  W liceum kiblowal rok, a nastepnie 10 lat studiowal. Studiow nie
                  ukonczyl.
    • bulczanka Re: Schizofrenia polityczna PiS-u sięga zenitu 25.04.10, 13:56
      Alois, zmień płytę.
      • pink_alois Re: Schizofrenia polityczna PiS-u sięga zenitu 25.04.10, 14:36
        Bułczanka twoim zajęciem ostatnio jest wchodzenie do topiku i wyrażanie stosunku
        na jego temat, nie pasi nie wchodź, nie czytaj i proszę, zaznacz mnie jako
        nieprzyjaciela.
        Że też jak piszę w twoich tematach nigdy nie masz obiekcji.
        • bulczanka Re: Schizofrenia polityczna PiS-u sięga zenitu 25.04.10, 15:24
          Nie jesteś moim nieprzyjacielem. Na razie nie mam powodów by cię tam zaznaczać. Tylko oryginal tam jest co i tak niewiele daje zważywszy że "wróg" znika dopiero po zalogowaniu.
          Na twoje topiki wchodzę bo:
          a) jest ich tu sporo - nie ma zbyt dużego wyboru;P
          b) zawsze mam nadzieję ze napiszesz o czymś innym niż polityce (tym bardziej że nie zawsze temat świadczy o treści).

          O czym ty ze znajomymi gadasz?
          • pink_alois Re: Schizofrenia polityczna PiS-u sięga zenitu 25.04.10, 15:39
            >
            > O czym ty ze znajomymi gadasz?
            O tym mogę akurat napisać.
            Przede wszystkim o muzyce, z córką o fotografii, z rodziną i znajomymi o psach i
            polityce, oświacie.
            Z kilkoma znajomymi o wszystkim ale często o historii.
            Sam pasjonuje się dendrologią, trochę astronomią i ewolucjonizmem.
            Kiedyś dawno temu zajmowałem się historią religii (różnych) teraz zaniedbałem
            ten temat.
            Zauważ że tematy polityczne wygenerował kopaczek wciskając w różne tematy
            pisowskie teorie, mnie tam wsio rybka o czym pisze, pragnie takich tematów to
            umożliwie mu poczytanie tajemnej wiedzy o której w pisie nie wolno mówić.
            • bulczanka Re: Schizofrenia polityczna PiS-u sięga zenitu 25.04.10, 15:53
              Ojcem jesteś? No proszę:)
              Czyli potrafisz gadać o czymś innym. Czemu więc nie olejesz korpaczka? Bo lubisz być górą prawda? Znajomi córki już pewnie wiedzą ze tata to bardzo drobiazgowy i uparty facet jest. Ile lat ma córa?
              • bulczanka Re: Schizofrenia polityczna PiS-u sięga zenitu 25.04.10, 15:56
                Zaczynam kumać. Chcesz młodszych uczyć życia by myśleli tak jak ty. Despota!
                • pink_alois Re: Schizofrenia polityczna PiS-u sięga zenitu 25.04.10, 16:15
                  bulczanka napisał:

                  > Zaczynam kumać. Chcesz młodszych uczyć życia by myśleli tak jak ty. Despota
                  Powinno być:
                  Zaczynam kumać. Chcesz młodszych uczyć życia by myśleli!.
                  • bulczanka Re: Schizofrenia polityczna PiS-u sięga zenitu 25.04.10, 16:20
                    Nie nie, dobrze napisałem. Czy ty się trochę nie przeceniasz?
              • pink_alois Re: Schizofrenia polityczna PiS-u sięga zenitu 25.04.10, 16:11
                Odpowiem dlaczego, chronicznie nienawidzę prymitywizmu połączonego z chamstwem i
                powielania obiegowych bzdur będących wynikiem niemożności logicznego myślenia .Z
                takimi trzeba "walczyć" bo taki wypisuje brednie, mądrzejsi nie reagują, ten
                jest przekonany, że wygrał lub że głosi takie mądrości o których inni nie mają
                pojęcia.
                Ostatnie przykłady to "chodzili i dobijali", z jakim przekonaniem analizowano
                ten filmik.
                • bulczanka Re: Schizofrenia polityczna PiS-u sięga zenitu 25.04.10, 16:18
                  Znaczy że jesteś egocentrykiem i zażartym uparciuchem. Świata nie zmienisz alois. Daremne te twoje nerwy. Ostatnio zdajesz się żyć tylko tym forum. Twoją podstawową potrzebą jest besztanie PiS-owców. Po co ci to? Ta syzyfowa praca zmęczy tylko i wyłącznie ciebie. Inni mają to gdzieś.
                  • wesoly_hanys Re: Schizofrenia polityczna PiS-u sięga zenitu 28.04.10, 13:34
                    Dotychczasowe doświadczenia wskazują, że wszystko było zaplanowane.
                    KGB to są poważni ludzie, oni nie puszczają farby" - mówi Janowi
                    Pospieszalskiemu przez łzy w filmie TVP mężczyzna pod Pałacem
                    Prezydenckim, po katastrofie Tu-154. Okazuje się, że był to aktor...



                    www.dziennik.pl/wydarzenia/article595954/To_aktor_lkal_w_dokumencie_Pospieszalskiego.html
                    • giszowjook Re: Schizofrenia polityczna PiS-u sięga zenitu 29.04.10, 11:25
                      www.youtube.com/watch?v=ulIkNG2v03I&feature=related
    • robingut Re: Schizofrenia polityczna PiS-u sięga zenitu 28.04.10, 17:55
      Alojz! Będzie w TG tablica dla tych, co polegli w walce z mgłą. Patriotów którym
      nikt nie dorówna. Tych co to walczyli z tym największym politykiem od "Sp...j
      dziadu" też. Razem ich w litery zakują i będziesz zdejmował czapkę. Korpaczek
      przy naszych radnych to jest porządny gość.Może jeszcze z niego co wyrośnie, a
      nie Ko wolik. W drodze po mandaty głupota święci triumfy.
      • tetratec Re: Schizofrenia polityczna PiS-u siêga zenitu 28.04.10, 18:07
        PiS daje przykłady jak się zachowywać, będziesz wierny i wlazidupski możesz
        liczyć na przychylność byle byś nie wyrósł ponad szefa bo skończysz jak Zbigniew
        Laptop Ziobro
        • pink_alois Re: Schizofrenia polityczna PiS-u siêga zeni 28.04.10, 19:07
          Powiedz mi Robinie jak to jest, PO wygrała wybory a PiS rządzi, mieliśmy
          gorączkę w upamiętnianiu JPII teraz przyszła kolej na husarie powietrzną.
          W PiS są wakaty więc aktywizował się outsider Ludwiczek zwany Jajeczniczka
          i Atakuje Klicha jak by ten miał jakikolwiek wpływ na drób natomiast w swej
          schizofrenii politycznej nie zauważa, że za niedopuszczenie na samolot tylu
          poddanych odpowiadał z urzędu Szczygło, który brał udział w tym spędzie.
          Dowiedziałem się że Yaro jest "charyzmatyczny" chociaż psychiatrzy inaczej to
          określają, natomiast "niecharyzmatyczny Bronek" bije go na łeb.
          Dowiedziałem się również, że podczas katyńskiej ofensywy zginęła elita
          patriotyczna, czyli należy wnioskować że pozostali zdrajcy.
          Demagogia sięga zenitu.
          Czy w sprawie o której piszesz są jakieś materiały w necie
          Chodzi mi tylko o nazwiska nadgorliwych i porażonych pisizmem.
          • korpaczek Re: Schizofrenia polityczna PiS-u siêga zeni 28.04.10, 20:53
            pink ale ty tragicznie śmieszny jesteś....
            cały czas śmiejesz się z PIS a teraz rozgoryczony "PIS rządzi"
            Dziś donaldinio wyją łebek z szafy i wylał swe mądrości
            dot.śledztwa,oznajmiając,że mamy tel i inne rzeczy ofiar i oczywiście reasumując
            jest ok.
            POzdro.
            • adambadziejewicz Re: Schizofrenia polityczna PiS-u siêga zeni 28.04.10, 22:40
              Korpaczku kochany,
              nie szukaj w PO ;-), że "Tusek" nie ogłosił rewelacji.
              Dzisiaj niejaki "Siusin"* z kancelarii Prezydenta ogłosił, ze u nich wszystkie
              procedury z okazji wyjazdu były OK.
              A ja ciekaw jestem gdzie mieli przygotowane awaryjne lądowanie, gdyby Smoleńsk
              nie przyjmował. Jakoś cały czas kancelaria nie podaje wszystkich informacji,
              czyżby nie mieli planu B???
              ____________________________________
              *Co ja na to poradzę, że pis mi się z siusianiem kojarzy.
          • robingut Re: Schizofrenia polityczna PiS-u siêga zeni 28.04.10, 21:02
            Alojz! W tym kraju 90% ludzi nie potrafi sobie policzyć podatku z własnej
            pensji. 50% ludzi nie jest w stanie zrozumieć zdania złożonego z trzech zdań
            podrzędnych.Nie potrafią napisać zwykłego podania, własnego życiorysu. Nie
            czytają książek.Idolami są intelektualiści typu: Kubica,
            Gołota,Mroczek.Demagogia? A kto rozumie, co to jest? Jakby im ksiądz powiedział
            że to święta, będą się do niej modlić.
            "- Kościół powinien włączyć się w wybory samorządowe, głosować i wskazywać
            właściwych kandydatów - powiedział arcybiskup metropolita gdański Sławoj Leszek
            Głódź" -GW Wybrzerze.
            "Za kilka dni w stolicy zakwitną tulipany. Część z nich
            jest wyjątkowa, bo nosi imię Marii Kaczyńskiej. Dołączą do ekskluzywnej linii
            poświęconej wyjątkowym Polakom - "Życie Warszawy".
            "Jeśli w boju ginie król, to kto inny, jeśli nie jego brat powinien dalej nieść
            sztandar? Kto inny lepiej nadaje się do tego, by walczyć o te idee i sprawy, za
            które poprzednik oddał
            życie?" - pyta Migalski.
            Alojz, czy Ty nie widzisz tej durnoty od góry do dołu! Oddał życie? Samobójca?
            Jakie ten ś.p. miał idee? Słyszałeś coś o nich? Czy on nie miał Szczygły,
            Wypycha,Stasiaka itd.., którym dobrze płacił, żeby o nich mówili? A oni
            wychodzili i meldowali - Veto. Płacił
            też Bielanowi, Kamińskiemu i jeszcze innym, a jaki był wizerunek tych idei, jego
            samego, Prezydenta? Żaden. Jego własne środowisko polityczne nie potrafiło mu
            zrobić wizerunku męża stanu.
            Platforma miała to robić? Za to, że PIS żebrał u Rydzyka o głosy, gdy ten
            chciał "zatopić Platformę"? PO miała mu zdejmować zza
            pleców mapę z 1939 r. którą mu Kurski powiesił, a inni fanę Maroka? Miała
            Rydzyka wywalić z jego moherowej twierdzy za szambo i czarownicę? Alojz! Gdzie
            Ty żyjesz? Ci - pies ich wąchał - "patrioci genetyczni" - wszystko wmówią
            ludziom, którzy chcą zapomnieć,że PRL budowali i wcale nie było im tak żle. Bo
            oni się nie przyznają do porażki, tak jak wiele ofiar gwałtu nie chce o tym
            mówić. Co oni mają powiedzieć dzieciom lub wnukom, które szlifuja bruki. Dają im
            trochę kasy i uciekają od myślenia.
            Ludwiczek od czasu jak mu Kwasniewski poradził " Nie chodź ta drogą" łazi po
            manowcach, ale jak widać w kółko.
            Nie myśl jednak, że jestem przesadnym sympatykiem PO, bo schrzanili wiele. Oni
            też odpowiadaja za to ,że Yaro jest "charyzmatyczny", a patriotyzm to
            groby,ekshumacje, teczki, apele poległych,przeszłość. Zauważ jednak, że w
            tejprzeszłości nie ma żadnych konkretnych postaci. Wiesz czemu? Bo one są
            konkurencją,dla karzełków, więc i o nich pamięć musi być za mgłą.
            W sprawie o której piszę, w necie jeszcze nie ma, bo sesja była dziś. Ale będą.
            I protokół będzie. Wszystko się nagrało i wszystko się spisze.Z
            nazwiskami.Zdziwisz się.
            • pink_alois Re: Schizofrenia polityczna PiS-u siêga zeni 28.04.10, 22:25
              Idee miał.
              Jedną, robić tak aby Tusk nie odniósł jakiegokolwiek sukcesu, koszty są
              nieistotne, obrobi się to propagandowo.
              Rosjanie zaprosili Tuska?
              - Ja też lecę, oczywiście zaprząc pomordowanych do walki wyborczej.
              Następuje zbliżenie z Rosją a to może skutkować obniżeniem ceł i ruszy nasze
              rolnictwo, sukces Tuska, należy go storpedować.
              Wszystkie pisowskie tuby i zastępy forumowych siepaczy trąbią od kilku dni o
              zamachu na naszą światłość wykonanym przez Rosjan.
              Rosjanie chcą oddać dokumenty katyńskie stare i nowo odkryte, Miedwiediew
              powiedział, że polecił opracować i przekaże polskim przyjaciołom (lub kolegom)
              na forach piszą "bo czuje się odpowiedzialny za śmierć Lecha Łokietka Kaczyńskiego"
              Obawiam się neofaszyzmu.
              • robingut Re: Schizofrenia polityczna PiS-u siêga zeni 29.04.10, 00:29
                Nic nie wiesz, oto jak przebiegał spisek i zamach w punktach:

                1. Putin dyktuje Szefowi BBN listę pasażerów w tym prezydenta RP i najwyższe
                dowództwo wojskowe.
                2. Puszcza listę by hulała po świecie, a wśród pasażerów trwają samowolne roszady.
                3. Pakuje najwyższych dowódców i Szefa Bezpieczeństwa Narodowego na pokład, by
                się wreszcie mogli poznać z Prezydentem, jego ideami i konspiracyjnym
                życiorysem, bo nie czytali książki „ O dwóch takich..”.
                4. Przestawia budzik „pewnej” osobie, by się spóźniła na odlot pół godziny, bo
                na Siewiernym spiskowcy demontują, co się da i skracają pas.
                5. Obok lotniska w małym lasku, który zasadzono dzień wcześniej, umieszcza
                batalion Specnazu, w tym starego dziadka w kufajce, dla dobijania rannych z
                hukiem, bo przecież witający wycieczkę ambasador musi usłyszeć.
                6. Rozpyla mgłę na podejściu do lotniska i zmusza pilotów polskiego Jaka 40,
                który wylądował tam wcześniej, by uprzedził pilota samolotu prezydenckiego o
                złych warunkach pogodowych na lotnisku.
                7. Dla dodatkowego zmylenia przeciwnika, wieża lotniska przekazuje pilotom
                wiadomość o mgle i zaleca lot na lotniska w Mińsku lub Moskwie.
                8. Nie z nami te numery - mruczy Putin i melduje przez komórkę bratu,
                podszywając się pod Prezydenta -Lądujemy za chwilę.
                9. Ponieważ chytrus nie podpowiedział BBN, że trzeba przygotować na wszelki
                wypadek coś poza modlitwą, w żadnym z tych miast nie ma żadnych środków
                transportu dla ekipy spieszącej się na mszę w Katyniu, pilot major sam - a co
                się będzie generalstwo pytał - podejmuje patriotyczną decyzję lądowania na „czuja”..
                10. Po tej decyzji Putin wykręca z lamp parę żarówek i uruchamia broń
                magnetyczną wspomaganą emiterem wiązki próżniowej.
                11. Próżnia w kabinie samolotu, w której głos się nie rozchodzi, powoduje że
                pilot nie słyszy wycia specjalnego systemu, a uszkodzony radiowysokościomierz
                zakłóca wskazania wskaźników konwencjonalnych. Wieża dodatkowo podaje w jidisz
                wartość ciśnienia nad Morzem Martwym. Stewardesa tłumaczy to na zrozumiały dla
                pilota mandaryński i ten obniża wysokość nalotu, by bezpiecznie wylądować na
                innym ruskim samolocie Ił z generatorem Tesli i skradzionym Amerykanom Haarpem..
                12. Specjalna jednostka leśna natychmiast ustawia na jego trasie powitalne drzewa.
                13. Pechowy.
                14. Wybitni eksperci PISu w Radyju od razu po pkt. 13. ustalają winnego.
                15. Płacz, Wawel, peany, testamenty, tablice, ulice i zawody kto po tych
                trumnach wejdzie najwyżej. W kraju i Pipidówkach.
                16. Dla zaciemnienia swych machlojek Putin uruchamia broń wulkaniczną.

                Powód: Gaz w łupkach i pasta do zębów w tubkach. Rurociąg co się rozwija i
                ciepła woda z Radyja.
                To nie jest jeszcze neofaszyzm. Na razie tylko totalna durnota. Ale jej tez się
                trzeba bać. Dlatego nikt nie chce powiedzieć kto tej 96 krotnej śmierci jest
                winny. Ale się dowiemy. Ani Ruscy ani rodziny tej prawdy nie odpuszczą. Tylko
                musi minąć szok.Bo to był szok. Jak amerykański awans z zera do milionera. Nawet
                Merkel i Sarkozyego rozłożył, choć dla nich autkiem to betka na Wawel skoczyć i
                królom się pokłonić.
                • pink_alois Re: Schizofrenia polityczna PiS-u siêga zeni 29.04.10, 18:13
                  Wiem że nie ale jakoś mechanizmy dziwnie mi pasują,
                  Silne przywództwo, kult państwa, solidaryzm, metody walki politycznej,
                  nacjonalizm, populizm, zajadły antykomunizm i wspomniana przez Ciebie durnota.

                  Dzisiaj dowiedziałem się że były ustalenia pisemne między MON-em a kancelariami
                  sejmu, senatu i prezydenta, że latają sobie na własną rękę i Klich nie wiedział
                  poza tym co prasa donosiła, co gdzie kiedy i ilu.
                  Próba odsunięcia podejrzeń od prezydenta i znalezienie winnego zastępczego
                  spaliło na panewce.
                  Trwają ataki na premiera że nie przejął śledztwa (strona polska nie Tusk).
                  Widać Tusk niegłupi chłop, Rosjanie ustalą i wskażą co trzeba, gdyby nasi to
                  robili o co płacze pis to już trwały by pomówienia o manipulacje faktami, o
                  zatrudnienie niepisiorowatych czyli niekompetentnych ekspertów, o tendencyjność
                  po to aby na zakończenie skwitować:
                  To wszystko jest nie prawda, to są manipulacje PO mające na celu
                  zdyskredytowanie przyszłego świętego.
                  • wesoly_hanys Re: Schizofrenia polityczna PiS-u siêga zeni 29.04.10, 20:54
                    Dwa i pół tysiąca złotych grzywny ma zapłacić wiceprzewodniczący
                    sejmiku pomorskiego Waldemar Bonkowski z Prawa i Sprawiedliwości za
                    fałszowanie dokumentów. Ostatnio stał się bohaterem kontrowersyjnego
                    filmu Solidarni 2010 autorstwa Ewy Stankiewicz i Jana
                    Pospieszalskiego, gdzie wystąpił jako anonimowy przechodzień.


                    wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,7829690,Radny_PiS__bohater_filmu_Solidarni_2010__skazany.html


                    W filmie wystąpiła też Katarzyna Łaniewska, aktorka znana m.in. z
                    serialu "Plebania" i programu "Ziarno". Kolejnych wskazują blogerzy,
                    np. "Galopujący Major" - to Halina Rowicka, znana m. in. z
                    serialu "Dom". Okazało się, że są i politycy - np. radny PiS
                    Waldemar Bonkowski, który w filmie przedstawia się jako "rolnik spod
                    Kościerzyny" oburzony słowami Radosława Sikorskiego o "dorzynaniu
                    watahy



                    wyborcza.pl/1,75478,7823108,_Solidarni_2010___zwykli_Polacy__np__aktorzy__radny.html




                    • pink_alois Re: Schizofrenia polityczna PiS-u siêga zen 29.04.10, 21:12
                      Wszystkie działania PiS-u są w sferze propagandowej, inaczej mówiąc PiS niczym
                      innym się nie zajmuje tylko propagandą która jest panaceum na wszystkie
                      bolączki, kłamstwa są na porządku dziennym, wypowiadane bez zmrużenia oka vide
                      Bilelan ws. Lotu prezydenta na Kaukaz.
                      Podstawienie aktorów z braku innych ludzi wpisuje się w tą tezę.
                      Liczy się przekaz, wrażenie i reakcja, to że jutro wyda się nie ma znaczenia,
                      jeśli to będzie grubsza sprawa to podniesie się alarm o bezpodstawnym ataku PO.
                      Pis wypocił jakiś zespól pracy państwowej czy coś podobnego, taka była potrzeba
                      słyszał ktoś aby ci ludzie cokolwiek robili?
                      • wesoly_hanys Fajny konsek! 29.04.10, 21:23
                        www.youtube.com/watch?v=DmiD5wm2d1U&feature=player_embedded
                      • wesoly_hanys Re: Schizofrenia polityczna PiS-u siêga zen 29.04.10, 21:26
                        Oto bowiem okazało się, że ten smutny pan z filmu Janka
                        Pospieszlaskiego, co to tak wstydził się, że się za granicą wstydził
                        polskości, ten smutny pan, co tak rozpaczał, zawodził, jest po
                        prostu zawodowym aktorem. Mało tego, jak podał Dziennik, nasz nowy
                        gwiazdor odmówił odpowiedzi na pytanie: czy ekipę telewizyjną o swej
                        profesji zawiadomił. I czy wziął od nich pieniądze. Dziwna sprawa,
                        ale póki co nie przesądzajmy, w końcu to nadal jest Dziennik, nawet
                        jeśli u nowego wydawcy. Ale niechby i nasz nowy Cugier Kotek
                        przechodził koło oka kamery tak przypadkiem, z tragarzami, to
                        okazuje się, że nie był tam jedynym aktorem. W dokumencie o głosie
                        ulicy i zwykłych ludziach wystąpiła także babcia Józia z Plebani
                        (Katarzyna Łaniewska) i Ewa Talar z serialu Dom (Halina Rowicka), o
                        czym można sobie poczytać w komentarzach pod postem Anity. I można
                        by nawet powiedzieć, że może się Janek Pospieszalski pomylił, może
                        nie Warszawie, a w łódzkiej filmówce dokument o ludziach kręcił,
                        gdyby nie luddyczny akcent, który dał się jednak odnaleźć. To
                        wiceprzewodniczący sejmiku pomorskiego PiS Waldemar Bonkowski, który
                        w filmie przedstawia się jako „rolnik spod Kościerzyny” oburzony
                        słowami o wyrzynaniu watah. Sam pan Waldemar też co nieco „wyrzyna”,
                        a to gejowską syfilizację, a to swoich pracowników, tudzież
                        zakładową dokumentację.



                        galopujacymajor.wordpress.com/
                        • wesoly_hanys :-)))))))))))))))))))))))))))))) 30.04.10, 10:27
                          Z dziesiątków godzin nagrań autorka wydobyła te najbardziej
                          reprezentatywne, które najlepiej charakteryzowały ową zbiorowość.
                          Cóż, kiedy ta wielotysięczna wspólnota okazała się tak różna od tej,
                          którą znają przedstawiciele salonu. Niby wiedzą o jej istnieniu,
                          przecież nawet premier wspomniał o Polsce moherowej, obiekcie tylu
                          dowcipów zwanych polenwitzami. Tyle tylko, że jej przedstawiciele
                          powinni być starymi, oszalałymi dewotkami, kibolami albo
                          zapijaczonymi wielbicielami arizony ze zdegradowanych wsi.

                          Tymczasem bohaterowie “Solidarnych 2010″ są tacy jak my. Wyglądają
                          podobnie, bywają inteligentni, dobrze wykształceni, potrafią mówić.
                          Różni ich to, że głęboko przeżywają sprawy swojej narodowej
                          wspólnoty. Trzeba ich więc unieważnić.

                          blog.rp.pl/wildstein/2010/04/28/solidarni-czyli-niesluszni/
                          • pink_alois Re: :-)))))))))))))))))))))))))))))) 30.04.10, 18:40
                            Bronek syn komunisty ma uraz, bo kiedy był stan wojenny, opozycja internowana to
                            Bronuś siedział sobie w Paryżu, po co nadstawiać tak szlachetny kark?
                            Internowania były przepustką do polityki.
                            Kiedy już nic nie groziło Bronuś wrócił, przecież jest bardzo wykształtowanym
                            gościem prawda?
                            (3 ogólniaki z każdego - WYPAD) więc należała by mu się jakaś fucha ale co
                            zrobić skoro stanowiska są dla styropianu?
                            Bronuś postanowił nadrobić stracony czas i tropić komunistów w wyniku tego
                            tropienia ustalił że "Czterej pancerni .." to komunistyczny film i należy go
                            zakazać, to samo z Klosem.
                            Ogładalrm kiedyś program gdzie Bronuś był gospodarzem, nie pamiętam tytułu,
                            Nasz gwiazdor opozycji zaprosił gościa który mówił sensownie i do rzeczy a
                            Bronuś nawijał o komunie, mialem wrażenie że mówią o dwóch różnych rzeczach.
                            • pink_alois Re: :-)))))))))))))))))))))))))))))) 01.05.10, 09:18
                              Marta Kaczyńska chce wyjechać z Polski na zawsze xrl.in/5884
                              Teraz doznała olśnienia i już nie chce wyjechać będzie działać w ramach
                              interesów dynastycznych xrl.in/58bi.
                              Odczytuje to tak, że chciała wyjechać bo ojciec był prezydentem, teraz nie chce
                              bo utożsamia się z polityką stryja a prasa donosi że mogla by być pierwszą damą
                              • rafin9816 Re: :-)))))))))))))))))))))))))))))) 01.05.10, 10:38
                                A ja odczytuję to tak że chce w jakiś sposób pomścić śmierć swoich rodziców.
                                Jeśli to w ogóle okaże się prawdą. Niektórzy mają skłonności by wierzyć we
                                wszystko co usłyszą, a co odpowiada ich przekonaniom.
                                • pink_alois Re: :-)))))))))))))))))))))))))))))) 01.05.10, 11:12
                                  Czyli co sugerujesz, że doniesienia medialne są nieprawdziwe?
                                  Zastanawiam się co ma znaczyć "chce w jakiś sposób pomścić śmierć swoich rodziców"
                                  Przy założeniu, że jesteś pisiorny mam prawo przypuszczać że jesteś zwolennikiem
                                  spiskowych teorii dziejów i nie zadajesz sobie pytania kto zaprosił 95 osób na
                                  pokład jak również nie zastanawia cię dlaczego Szczygło nie interweniował bo
                                  jako szef BBN było to jego psim obowiązkiem
                                  • rafin9816 Re: :-)))))))))))))))))))))))))))))) 01.05.10, 11:57
                                    Zawsze wolę się sam chodź trochę zorientować w temacie niż ślepo wierzyć w
                                    "doniesienia medialne". Bo często okazuję się, że powstały na skutek jakieś
                                    plotki, która zaczęła żyć własnym życiem.
                                    Pisząc o pomszczeniu rodziców miałem jedynie na myśli oficjalne poparcie
                                    Jarosława na prezydenta. Wątpię by brała jakiś czynny udział w kampanii.
                                    "Pisiorny" nie jestem i śmieszy mnie to słowo. Rozumiem, że chodzi Ci o
                                    zagorzałego i ślepego zwolennika PiS? Taki raczej nie jestem. Zwolennikiem
                                    spiskowych teorii dziejów to jesteś raczej Ty. Ciągle wymyślasz coraz to nowsze
                                    i "ciekawsze" historie.
                                    Kto zaprosił? Pewnie kancelaria prezydenta. Ponoć minister Klich wiedział o
                                    locie generałów i też nic nie zrobił. Wątpię by ktoś osobiście poniósł
                                    konsekwencje tego wypadku. Mam na myśli konsekwencje prawne.
                                    • pink_alois Re: :-)))))))))))))))))))))))))))))) 01.05.10, 12:10
                                      Gdybyś jednak interesował się doniesieniami a nie badał na własną rękę, wiedział
                                      byś, ze Klich nie ma z tym nic wspólnego a pomówienia mają wskazać winnego
                                      zastępczego i odwrócić uwagę od prezydenta.
                                      Kancelarie sejmu, senatu i prezydenta podpisały porozumienie z MON w/g którego
                                      same decydują o wszystkich aspektach lotów.
                                      Klich nie miał możliwości prawnych decydować o tym co ma robić prezydent.
                                      Zgadzam się ze wszystkimi pretensjami w stosunku do Klicha pod warunkiem, że
                                      zostaną przeadresowane do Szczygły bo to był jedyny człowiek który mógł....
                                      niestety ważniejsze były chore cele polityczne.

                                      Jestem przeciwnikiem teorii spiskowych a skoro to mi zarzucasz proszę o przykłady.
                                      • rafin9816 Re: :-)))))))))))))))))))))))))))))) 01.05.10, 12:27
                                        Przykłady twoich teorii spiskowych są rozsiane na całym forum TG. :)
                                        Wybacz, ale wolę spędzić czas na świeżym powietrzu niż przed ekranem monitora.
                                        • pink_alois Re: :-)))))))))))))))))))))))))))))) 01.05.10, 16:13
                                          Nie jestem zwolennikiem PiS-u więc teorie spiskowe są mi obce.
                                          Dosyć pokrętnej odpowiedzi udzieliłeś aby być wiarygodny podaj te przykłady, to
                                          takie proste
                                          • robingut Re: :-)))))))))))))))))))))))))))))) 01.05.10, 16:41
                                            Kilka lat temu szkoła zorganizowała wycieczkę w góry. Nauczyciel zabrał dzieci
                                            na Pilsko. Zrobiła się śnieżyca, zimno i ktoś zginął. Sąd nie miał żadnych
                                            wątpliwości. Nie był winny pan Bóg, góry, właściciel schroniska, śnieg,wiatr i
                                            ratownicy, tylko ten, co tą wycieczkę zorganizował i dzieciaki na Pilsko wówczas
                                            zabrał.Mógł siedzieć w schronisku. Najpierw są przyczyny, a dopiero potem skutki.
                                            • pink_alois Re: :-)))))))))))))))))))))))))))))) 02.05.10, 10:13
                                              Dla rozumnych sprawa jest jasna ale niewygodna dla pisu dlatego obserwujemy
                                              gorączkowe próby znalezienia winnego zastępczego, kwestionowanie śledztwa, i
                                              zielone światło dla teorii spiskowych ze wskazaniem na Rosję co ma doprowadzić
                                              do pogorszenia stosunków z tym krajem i uniemożliwić Tuskowi przypisanie sobie
                                              sukcesu politycznego.
                                              Kto pracował w kancelarii prezydenta
                                              urlg.in/a2o
                                              urlg.in/a2p
                                              • oryginal23 Tak na marginesie 02.05.10, 10:23
                                                atopolskawlasnie.blogspot.com/2006/03/buty-jarka.html
                                                Takie buty wybitnego męża stanu.
                                                23.
                                                • pink_alois Re: Tak na marginesie 02.05.10, 11:10
                                                  Jaki mąż stanu takie buty.
                                                  • pink_alois Re: Tak na marginesie 03.05.10, 11:51
                                                    "Wiarygodny" Bielan znów tryska demagogią i straszy przeczuwając porażkę swego
                                                    prezesa.
                                                    urlg.in/amt
                                                  • pink_alois Re: Yaro - Głosujcie na mnie 21.06.10, 19:17
                                                    W 2003 roku Jarosław Kaczyński stwierdził w Radiu Zet, że SLD jest organizacją
                                                    przestępczą. Sąd apelacyjny w dniu 10 listopada, br., nakazał Jarosławowi
                                                    Kaczyńskiemu wygłoszenie w porannym programie Radia Zet oświadczenia, w którym:

                                                    1. stwierdzi, że Sojusz Lewicy Demokratycznej nie jest organizacją przestępczą
                                                    2. przeprosi Stanisława Szepietowskiego za swą wypowiedź

                                                    Sąd jednocześnie nakazał Jarosławowi Kaczyńskiemu opłacenie kosztów sądowych
                                                    oraz wpłatę 10.000 Złotych na rzecz Polskiego Czerwonego Krzyża.

                                                    Michał Tober zaznaczył, że do dziś prezes PiS nie wykonał wyroku sądu. - Zasady
                                                    prawa i sprawiedliwości nakazują wykonywać wyroki niezawisłych sądów - one
                                                    powinny obowiązywać także prezesa PiS - podkreślił poseł.
                                                  • pink_alois Re: Yaro - Głosujcie na mnie 04.08.10, 15:54
                                                    No i mamy kolejna aberracje, od pierwszych dni pieniactwo krzyczało, ze to
                                                    rosyjski zamach, że wyprodukowano sztuczną mgłę, że Putin lampy na lotnisku
                                                    wymontował, że Rosyjska komisja jest g... warta etc.
                                                    Rosjanie mają swój honor i ograniczoną cierpliwość.
                                                    Dzisiaj czytam jednego siepacza pisiornego z tego forum, ze współpraca miedzy
                                                    komisjami nie układa sie najlepiej i pisizm to wiedział od początku,

                                                    Czy Polska jest wstanie uwolnić się od warcholstwa, ksenofobii, pieniactwa,
                                                    fanatyzmu i najmroczniejszych instynktów?
                                                  • pink_alois Re: Yaro - Głosujcie na mnie 08.08.10, 22:11
                                                    Największe osiągnięcia polityczne Lecha Kaczyńskiego w/g jego zwolenników


                                                    RYHTER1990 gosiaczek92-92@tlen.pl
                                                    1. zatrzymanie rosyjskich czolgow pod Tbilisi

                                                    2. umocnienie polskiej tozsamosci i dumy narodowej

                                                    3. konsekwentna polityka budowania porozumienia z mniejszymi panstwami Europy
                                                    srodkowo wschodniej (stad te 15 panstw ktore oglosily zalobe)

                                                    4. skuteczna walka o polskie interesy w UE (przedluzenie Nicejskiego systemu
                                                    glosownia o 10 lat potem Joanina)

                                                    5. walka z komuna od Solidarnosci, przez walke z ukladem okraglostolowym i
                                                    miazmatami z WSI, TW i nomenklaturowej oligarchii

                                                    6. Polska solidarna

                                                    7. swietne relacje z Izraelem skutkujace obumarciem mitu o polskim
                                                    antysemityzmie ( przyjecie rebe Schudricha no ataku gazowym, nagrody dla
                                                    policjantow za napis z Auschwitz)

                                                    8. polityka medalowa: od NSZ do NZS, w temacie pamiec i tozsamosc

                                                    9. zatrzymanie macherow od krecenia lodow w sluzbie zdrowia

                                                    10. zmusil swiat do uznania zbrodni poplnionej na Polsce w Katyniu , ina
                                                    zachodzie przez klamstwo katynskie i Jalte. Zmusil Rosjan do zmierzenia sie z
                                                    wlasna przeszloscia.
                                                  • kielonek-online Re: Yaro - Głosujcie na mnie 08.08.10, 23:30
                                                    A brat tego pana pije, czy nie pije?
                                                  • hedwin Re: Yaro - Głosujcie na mnie 09.08.10, 00:24
                                                    Niy wiym czy i co wali ale jo se szarpna jakijś brynki bo to co te montfy we tym
                                                    kraju wyprowiajom to pszechodzi luckie pojyncie a rzond je bezsiylny.
                                                    No to polyj
                                                  • rafin9816 Re: Yaro - Głosujcie na mnie 09.08.10, 10:11
                                                    A teraz pink_alois wymieni 10 pozytywnych osiągnięć nie(rządu) PO.
                                                    Ze względu na ich ilość czas pracy domowej wynosi 2 dni.
                                                  • janko-muzykant Re: Yaro - Głosujcie na mnie 09.08.10, 12:17
                                                    Ta polityczna schizofremia Pis-iaków jest jak AIDS na to nikt jeszcze nie
                                                    znalazł lekarstwa
                                                  • pink_alois Re: Yaro - Głosujcie na mnie 09.08.10, 16:51
                                                    Bardzo chętnie ale najpierw rozprawimy się z pisiornym bredzeniem o boskości Lecha.

                                                    > 1. zatrzymanie rosyjskich czolgow pod Tbilisi
                                                    --Nie wiem co Lecho zatrzyma w Tbilisi ale NA PEWNO nie czołgi, przyjechał
                                                    prosto na wiec i ogłosił mądrość życiową "Jesteśmy tu po to aby walczyć" Kiedy
                                                    Lecha ponosiło na wiecu w tym czasie Sarkozy dopiął plan pokojowy z Rosją i
                                                    zadzwonił do Saakaszwilego
                                                    z pytaniem czy chce czołgi w Tbilisi czy pokój - Saakaszwili musiał przystać na
                                                    pokój mimo że Kaczyński próbował nie dopuścić do tego.
                                                    Czysta kompromitacja przekuta przez pisizm w sukces.
                                                    Więcej o tej porażce tutaj
                                                    71e.utnij.net
                                                    > 2. umocnienie polskiej tozsamosci i dumy narodowej
                                                  • rafin9816 Re: Yaro - Głosujcie na mnie 09.08.10, 23:45
                                                    Chłopie, chce ci się tak stukać w klawiaturę? Przecież i tak każdy pozostanie
                                                    przy swoim zdaniu. Napiszę ci szczerze, że nawet nie przeczytałem tego co
                                                    napisałeś, bo znam twój styl argumentowania.
                                                  • pink_alois Re: Yaro - Głosujcie na mnie 10.08.10, 01:32
                                                    Chłopie....
                                                    Potwierdzasz tym postem regułę jasną zresztą dla wszystkich, że wiedza nigdy nie
                                                    idzie w parze z fanatyzmem.
                                                    W szerszej skali mamy na to dobitny przykład, pisiorki twierdzą, że wypadek
                                                    smoleński to zamach i żadna wiedza na ten temat, że było inaczej ich nie
                                                    przekona, mało tego, na logiczne argumenty reagują agresją bo wiedza podważa ich
                                                    wiarę.
                                                  • rafin9816 Re: Yaro - Głosujcie na mnie 10.08.10, 09:09
                                                    Ja nigdzie nie napisałem, że katastrofa smoleńska to był zamach.
                                                  • pink_alois Re: Yaro - Głosujcie na mnie 10.08.10, 17:50
                                                    No proszę....
                                                    jak możesz podjąć rzeczową dyskusję skoro nie rozumiesz co czytasz!!
                                                    Nigdzie nie pisałem że tak powiedziałeś, podąłem przykład na poparcie tezy, że
                                                    macie poważne problemy z wiedza, rozumowaniem, obiektywizmem, kulturą, a
                                                    wszystko to w wyniku fanatyzmu i głupoty, przymiotów cechujących ludzi słabo
                                                    wykształconych (na kogo glosowali?).
                                                  • rafin9816 Re: Yaro - Głosujcie na mnie 10.08.10, 23:57
                                                    A kim ja według ciebie jestem skoro użyłeś słowa "macie"? Pierd... głupoty od
                                                    zawsze. Pisz jak facet. Konkretnie. Fakty!
                                                  • pink_alois Re: Yaro - Głosujcie na mnie 11.08.10, 00:07
                                                    Znów nie rozumiesz?
                                                    "macie" pisz o chorym pisizmie a twa niekumatość dowodzi że jesteś idealnym
                                                    członem tej partyj
                                                  • rafin9816 Re: Yaro - Głosujcie na mnie 11.08.10, 10:44
                                                    Ja nie jestem żadnym członem tej partii. Cały czas bredzisz.
                                                  • pink_alois Re: Yaro - Głosujcie na mnie 11.08.10, 16:07
                                                    Znów nie rozumiesz co piszę?
                                                    Poza tym jesteś lub nie, idealnie nadajesz się na pisiornego propagandzistę,
                                                    takie bredzenie z rozdzielnika bez składu i ładu.
                                                    Może podjął byś próbę samodzielnego myślenia i wyciągania wniosków
                                                  • rafin9816 Re: Yaro - Głosujcie na mnie 11.08.10, 21:53
                                                    Ja wiem o co tobie chodzi tylko idę dokładnie twoim tokiem rozumowania i piszę
                                                    głupiej niż ty. A z czego wyciągasz wnioski? Chyba tylko ze swojej chorej wyobraźni.
                                                  • pink_alois Re: Yaro - Głosujcie na mnie 11.08.10, 22:27
                                                    Z twego infantylizmu...
                                                    Jesteś bezmyślnym zwolennikiem pisizmu, chciał byś bronić tą chorą ideologie ale
                                                    tego obronić się nie da więc nie prowadzisz dyskusji, nie odpowiadasz na pytania
                                                    tylko (jako człowiek pisiornej kultury) atakujesz autora postu z którym się nie
                                                    zgadzasz
                                                  • rafin9816 Re: Yaro - Głosujcie na mnie 11.08.10, 22:46
                                                    Ja nie jestem zwolennikiem PiS-u. To po pierwsze, a po drugie nie wiem w jakieś
                                                    sprawie mam się z tobą nie zgadzać skoro ciągle bredzisz.
                                                  • pink_alois Brawo Janusz 11.08.10, 22:52
                                                    Kaczyński zrobił z matki żywy szaniec do walki o pomnik
                                                    Wykorzystał Wawel, wykorzystał krzyż - symbol religijny - do partyjnego sporu.
                                                    Zbijał kapitał na wszystkim; tragedii, fanatyzmie, zwykłej głupocie i licznych
                                                    kłamstwach. Teraz sięgnął po matkę" - napisał na swoim blogu Janusz Palikot.

                                                    We wtorek pojawiła się informacja, że PiS chce powołania społecznego komitetu,
                                                    który zajmie się sprawami związanymi z postawieniem pomnika pod Pałacem
                                                    Prezydenckim upamiętniającego 96 ofiar katastrofy w Smoleńsku. Patronat honorowy
                                                    nad przedsięwzięciem zgodziła się wstępnie objąć Jadwiga Kaczyńska, matka
                                                    tragicznie zmarłego prezydenta Lecha Kaczyńskiego.

                                                    Komentując te doniesienia Janusz Palikot napisał na swoim blogu, iż Jarosław
                                                    Kaczyński oszukał wszystkich, że się zmienił. "Wykorzystał śmierć brata do walki
                                                    politycznej!" - pisze Palikot.
                                                    Poseł PO dodaje, że prezes PiS "teraz sięgnął po matkę. Dla polityków
                                                    prawicy rzecz świętą. Wypchnął ją na zasadzie żywego (?) szańca na przód frontu
                                                    walki o pomnik" - napisał poseł PO. I dodał: "Ledwie uratowana z objęć
                                                    śmierci, po miesiącach pobytu w szpitalu - zasługuje na spokój. Tak, ale nie w
                                                    opinii nihilisty Jarosława. Matka - do roboty
                                                  • rafin9816 Re: Brawo Janusz 11.08.10, 23:17
                                                    A kto ma być patronatem honorowym? Palikot czy Niesiołowski?
                                                  • pink_alois Re: Brawo Janusz 17.10.10, 15:01
                                                    Nikt bo takiego pomnika jak wyobraża sobie Yaro nie będzie, będą tablice i pomniki poświęcone ofiarom katastrofy a nie obelisk sławiący imię marnego polityka .
                                                    Wawel, pomniki, procesje, sakralizacja i co jeszcze?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka