Dodaj do ulubionych

Bułczanka się ujawnia

16.05.10, 15:56
Powiem wam że już się aż rzygać chce czytając te pierdoły. Zagłosuję na PiS.
Ciekawe co będzie pisał alois kiedy Yaro wygra? Może zorganizuje wraz z o23
zamach na niego? Może wyemigruje z
----------------------------------------------------------
Postanowił wyjść z ukrycia, już pora, już czas.
Uderza ostro, nie może mieć potem wyrzutów, ze nie pomógł zbawcom narodu
Obserwuj wątek
    • bulczanka Re: Bułczanka się ujawnia 16.05.10, 16:18
      Jak zwykle nie odpowiadasz na zadane pytanie. Dlaczego? Ano dlatego że nie potrafisz. Robisz z siebie mądralę, starą wygę, a tak naprawdę jesteś zwykłą, lejącą wodę pierdoliną nie wychylającą nosa poza 4 ściany swojego pokoju. Niby wie dużo, a tak naprawdę nie wie nic. Jak małe dziecko. Nie masz swojego zdania. Twoje życie to linki i cytaty. Czyjeś opinie. I te twoje ocenianie swoją miarą. Nie znasz się na ludziach alois mimo dość już posuniętego wieku.
      Oryginal to samo. Koleś ciągle czuje mnie obok siebie. Ma wrażenie że go obserwuję, że czytam po kryjomu jego durnoty, że śledzę jego poczynania na tym forum. Obsesja i pragnienie zwrócenia na siebie uwagi. No ale niech tak myśli. Kiedyś po pijaku zacznie na rynku wrzeszczeć "bulczanka, k...a wiem że tam jesteś!!!". To siedzi w jego podświadomości.
      Wygrałeś alois. Doprowadziłeś do tego że na tym forum zostało kilka nieszczęśliwych osób. Ale uważaj! Wkrótce ty i oryginal zostaniecie sami. Mam nadzieję że innym w końcu znudzi się to kiczowate droczenie. I nie kojarz nieobecności z brakiem pomysłów na wątki. To głupie skojarzenie. Nie jestem tobą.
      • pink_alois Re: Bułczanka się ujawnia 16.05.10, 16:35
        Popatrz buła, ja założyłem w sumie kilka tematów, już pisałem, nie pasują tobie,
        nie czytaj, prosiłem abyś dodał mnie do nieprzyjaciół i uwolnił bym się od twego
        bredzenia, nic z tego, nie zabierasz głosu w temacie tylko masz paskudny zwyczaj
        przypieprzać się do autora bo w twoich wypocinach nikt nie pisze.
        Ty założyłeś już ca za 180 tematów, każdy debilniejszy od poprzedniego i nie
        zaglądam tam, nie atakuje ciebie, że mnożysz tematy jak glupi kluski a w moich
        nikt nie pisze.
        Jak pamiętam zawsze miałeś inklinacje kierownicze
        Buła błagam, uwolnij mnie od czytania tych poronionych tasiemców, DODAJ MNIE DO
        NIEPRZYJACIÓŁ, proszę!!!!
        • bulczanka Re: Bułczanka się ujawnia 16.05.10, 16:54
          180 różnych tematów. Ty od 10.04 pisz o tym samych.
          Zawsze miałeś inklinację egocentryczne. Już nie raz z matrix ci to wypominaliśmy. Nie myliliśmy się. Przejawisz despotyzm od początku. Zawsze musisz mieć rację. To już Hitler bardziej liczył się ze zdaniem innych niż ty alois. Naprawdę współczuje tej twojej dziołszce. Pewnie już wyfrunęła, a jeśli nie to zrobi to wkrótce. Stary despota. Monotematyczna maruda.
          • pink_alois Re: Bułczanka się ujawnia 16.05.10, 17:31
            Buła pisuje na różne tematy ale tobie żaden nie odpowiada bo na niczym się nie
            znasz, twoje ulubione zajęcie to wchodzenie do tematu i pisanie z matrix o
            majtkach lub autorze.
            O polityce zacząłem pisać po wielokrotnych obraźliwych wstawkach korpoka,
            którego poraził pisizm i czuł się w obowiązku oznajmić to.
            I jeszcze jedno, zarzucasz mi że coś tam wyszukuje w necie, pisze z głowy,
            linków szukam czasem dla potwierdzenia, twoje posty zaczynają si wszystkie od linka.
            Powiedz mi buła za kogo ty się uważasz na tym forum, dlaczego chcesz decydować,
            kto i co ma pisać mimo że sam zaprawiłeś to forum niezłym spamem, co się
            człowieku z tobą dzieje, przeszkadzają tobie nie tylko moje tematy, u oryginała
            robisz to samo, on nie wchodzi do twoich tematów i nie atakuję cię jest odwrotnie.
            Może ożenił byś się?
            Może wtedy odzyskał byś właściwe proporcje w poglądzie na świat.
            Jak nie pasuje ci "Jola" to może być "Jurek", tolerancyjny jestem.
            • bulczanka Re: Bułczanka się ujawnia 16.05.10, 17:53
              Alois skończyłem. Z tobą jak z oryginalem - trzeba cię pozbawić pożywki, zagłodzić. Jedyną osobą która może to zrobić jest korpaczek. Twoje życie na tym forum jest zależne od niego. Codziennie karmi cię "glistami politycznymi", a ty wiecznie nienapasiony wystawiasz po nie dziób.
              Chciałbym żeby przez jakiś czas powstrzymał się od dyskusji z tobą. Taki test. Zobaczymy o czym (i z kim) będziesz pisał po miesiącu jego niego nieobecności. Wrócisz do ewolucji, ocieplenia klimatu? A może zaczął byś prowadzić rozmowy z samym sobą. Dzień pink_świra. Było by ciekawie. No ale to od korpaczka zależy.

Bez odbioru.
    • bulczanka Re: Bułczanka się ujawnia 16.05.10, 18:07
      Pamiętaj jeszcze że możemy cię oskarżyć o notoryczne łamanie pkt 5 regulaminu forum. Trollujesz (zachowanie sprzeczne z netykietą) non stop. Uraziłeś uczucia nie jednego usera. To że ponad 50% polaków chce głosować na PO nie znaczy że 98% użytkowników tego forum to zdanie podziela.
      Mogą wysłać adminowi portalu petycję o ograniczenie ilości politycznych wątków gdyż ewidentnie obrażają zwolenników PiS-u. Pewnie nic by z tego nie wyszło ale narobiło by fermentu, tudzież spowodowało usunięcie tego i owego. Kwestia interpretacji. Dla jednych to normalna dyskusja. Dla innych obrażanie i zniesławianie. Rodzice nie tłumaczyli ci że w towarzystwie obcych ludzi lepiej nie mówić otwarcie o swoich poglądach? Gęba dupę bije.
      • pink_alois Re: Bułczanka się ujawnia 16.05.10, 18:35
        Buła te parę wątków chciał byś ograniczyć a swój spam idący w dziesiątki
        bezsensownych topików, że ktoś tam pierdnął i pies się załatwił chciał byś
        pozostawić?
        Lecz się człowieku.
        Nie wiem czy uczucia polityczne można obrażać ale religijne na pewno, przeczytaj
        swój bełkot.
        I nie ciągnij tego bredzenia, rozpętałeś wojenkę bo w twych urojeniach nie
        piszą, to zakończ ją i błagam po raz enty, dodaj mnie do nieprzyjaciół, kiedyś
        tutaj głosiłeś te mądrości co ty nie potrafisz zrobić, zrób to.
    • robingut Re: Bułczanka się ujawnia 16.05.10, 18:50
      W czasie deszczu dzieci się nudzą,
      To ogólnie znana rzecz.
      Choć mniej trudzą się i mniej brudzą się,
      Ale strasznie nudzą się w deszcz.

Czy dziewczynka to czy chłopiec
      Sobie chcą i innym dopiec.
      Każdy dobry sposób jest
      By dokopać też na fest..

W czasie deszczu dzieci się nudzą,
      To ogólnie znana rzecz.
      Choć mniej trudzą się i mniej brudzą się,