Gość: Karol
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
03.08.04, 19:37
W najbliższym czasie kilka ciekawych koncertów w TG i okolicach:
WIŚNIOWY:
7.08. - Sławomir Popławski, wieczór gitarowy, godzina 20:00, wstęp wolny
13.08. - Jan Błędowski - skrzypce
Leszek Winder - gitara
Darek Ziółek - bas
Arek Skolik - perkusja
godzina 20:00, wstęp 10 zł
21.08. - Kasia Lisowska - akordeon
D. Bonk - gitara, godz. 20:00, wstęp wolny
ZBROSŁAWICE:
06.08. Nippy Noya & Bernard Maseli
GLIWICE:
07.08 - 29.08.2004 - "Jazz w Ruinach 2004"
Myślę że warto szczególnie odwiedzić Wiśniowy 13 sierpnia. Starsi wiekowo forumowicze wiedzą doskonale czemu ;)
free.art.pl/tsj