IP: *.wlop.ppp.polbox.pl 02.11.03, 20:24
Z tego co się dowiedziałem to u was w Pyrzowicach 27.10 był po raz pierwszy
Boenng 747.Uwaga na głowy.
Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • dr_scott Re: 747 02.11.03, 22:57
      true true... :)

      wydaje mi sie ze wieksze samoloty tam lądowaly... :)
      transportowy ze sprzetem do iraq. tylko nie wiem dokladnie co to bylo.
      • Gość: jackowlew Re: 747 IP: *.wlop.ppp.polbox.pl 08.11.03, 16:20
        Nie sprzeczam się ale ten typ
        airfoto.pl/index.php?sub=single&id=1111&pict=lr&empty=yes&clr=yes
        to link do zdjecia poraz pierwszy.
    • loggic Re: 747 03.11.03, 09:03
      Wiemy, wiemy!
      :-)
      L.
    • dr_scott Re: 747 13.03.04, 21:11
      myslalem ze tam najwieksze to 737 ladują....

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka