Gość: jackowlew IP: *.wlop.ppp.polbox.pl 02.11.03, 20:24 Z tego co się dowiedziałem to u was w Pyrzowicach 27.10 był po raz pierwszy Boenng 747.Uwaga na głowy. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
dr_scott Re: 747 02.11.03, 22:57 true true... :) wydaje mi sie ze wieksze samoloty tam lądowaly... :) transportowy ze sprzetem do iraq. tylko nie wiem dokladnie co to bylo. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jackowlew Re: 747 IP: *.wlop.ppp.polbox.pl 08.11.03, 16:20 Nie sprzeczam się ale ten typ airfoto.pl/index.php?sub=single&id=1111&pict=lr&empty=yes&clr=yes to link do zdjecia poraz pierwszy. Odpowiedz Link Zgłoś