31.12.08, 00:02
Co sądzicie o cyrkach, które wykorzystują w swoich przedstawieniach dzikie
zwierzęta?
Obserwuj wątek
    • Gość: kielonek Re: Cyrk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.12.08, 00:14
      Nie martw się,podczas atakow delirium też widzę lwy.Trzeba się napić
      to ci przejdzie.
      • Gość: kielonek Re: Cyrk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.12.08, 16:51
        Jak widać mu przeszło.
        • gwaihir1337 Re: Cyrk 01.01.09, 14:54
          Skądże, pytanie jest nadal aktualne.
          • Gość: dlm Re: Cyrk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.01.09, 04:18
            Co ciebie wzięło na dzikie zwierzęta ? Czyżbyś Nowy Rok witał wśród dzikich.
    • Gość: ziuk Re: Cyrk IP: *.128.126.130.static.crowley.pl 02.01.09, 07:43
      a co sądzisz o dzikich zwierzętach w ZOO
      • Gość: TY2 Re: Cyrk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.01.09, 09:30
        Jakie tam dzikie,urodzone w niewoli z rodziców urodzonych w niewoli.
        Zdegenerowane lwy,słonie i inne domowe zwierzątka.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka