gwaihir1337 31.12.08, 00:02 Co sądzicie o cyrkach, które wykorzystują w swoich przedstawieniach dzikie zwierzęta? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: kielonek Re: Cyrk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.12.08, 00:14 Nie martw się,podczas atakow delirium też widzę lwy.Trzeba się napić to ci przejdzie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kielonek Re: Cyrk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.12.08, 16:51 Jak widać mu przeszło. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dlm Re: Cyrk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.01.09, 04:18 Co ciebie wzięło na dzikie zwierzęta ? Czyżbyś Nowy Rok witał wśród dzikich. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ziuk Re: Cyrk IP: *.128.126.130.static.crowley.pl 02.01.09, 07:43 a co sądzisz o dzikich zwierzętach w ZOO Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: TY2 Re: Cyrk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.01.09, 09:30 Jakie tam dzikie,urodzone w niewoli z rodziców urodzonych w niewoli. Zdegenerowane lwy,słonie i inne domowe zwierzątka. Odpowiedz Link Zgłoś