Dodaj do ulubionych

forum "svenska"

29.02.04, 00:22
Znalazlam wsrod forow prywatnych nowe forum poswiecone Szwecji -
forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=15790
Obserwuj wątek
    • pia.ed Re: forum "svenska" 29.02.04, 13:27
      Dobrze, ze sie tu przeniesiemy, bo tam nie bylo z kim pisac, skoro byly 2-3
      osoby.
      • kendo Re: forum "svenska" 08.03.04, 17:42
        Pia
        mie wystarczy dwie/trzy osoby
        zeby mozna bylo wymieniac wpisy(dyskutowac)
        ale brakuje tylko nowych tematow,
        zeby forum sie rozwijalo....
        sama jakos niemam konceptu na zalozenie nowego tematu....
        pozdrawiam milo przy Swiecie Kobiet...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka