agatalazor 29.02.04, 00:22 Znalazlam wsrod forow prywatnych nowe forum poswiecone Szwecji - forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=15790 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
pia.ed Re: forum "svenska" 29.02.04, 13:27 Dobrze, ze sie tu przeniesiemy, bo tam nie bylo z kim pisac, skoro byly 2-3 osoby. Odpowiedz Link Zgłoś
kendo Re: forum "svenska" 08.03.04, 17:42 Pia mie wystarczy dwie/trzy osoby zeby mozna bylo wymieniac wpisy(dyskutowac) ale brakuje tylko nowych tematow, zeby forum sie rozwijalo.... sama jakos niemam konceptu na zalozenie nowego tematu.... pozdrawiam milo przy Swiecie Kobiet... Odpowiedz Link Zgłoś