Dodaj do ulubionych

Onyria Claros Beach Resort

01.01.11, 09:56
Zastanawiamy się nad tym hotelem z Tui. Czy ktoś z Was był w tym hotelu i może podzielić się swoimi wrażeniami.? Wybieramy się z 7 latkiem i głównie pod jego kątem wybieramy hotel. Nie jesteśmy bardzo wybredni. Zależy nam na aquaparku, klubie dla dzieci i niezbyt dużej odległości od lotniska. To tam jest, ale ważne tez jest wyżywienie, a dla męża mozliwość nurkowania. Z góry dziękuję za odpowiedzi
Obserwuj wątek
    • Gość: jurek Re: Onyria Claros Beach Resort IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 01.01.11, 13:42
      my wybieramy sie tam 5 lipca z 12 letnim dzieckiem z tego co czytałem to hotel nowiutenki
      z pieknymi widokami i super wyzywieniem
      • annodomini1978 Re: Onyria Claros Beach Resort 01.01.11, 13:52
        O, my właśnie też w tym terminiw. Przeczytałam już wszystko co znalazłam w internecie i decyzja na 99 procent podjęta. A skąd wylatujecie i z jakim biurem? My z Warszawy i planujemy lot z TUI
        • dopaminka78 Re: Onyria Claros Beach Resort 02.01.11, 16:13
          witam.
          My z prawie 5 latką jedziemy do tego hotelu z TUI w sierpniu więc jak wrócicie koniecznie napiszcie jak było:-)
          nasza koleżanka z biura TUI bardzo polecała nam właśnie ten hotel.
    • Gość: AGA Re: Onyria Claros Beach Resort IP: 83.238.13.* 03.01.11, 08:07
      Czy to ten hotel?
      www.holidaycheck.pl/detail-opinie_Carpe+Diem+Onyria+Claros+Resort+Spa+Hotel+Ostrzegam+przed+tym+hotelem-ch_hb-id_1883056.html
      • Gość: ten Re: Onyria Claros Beach Resort IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.01.11, 12:02
        Tak to ten hotel. Jedna taka opinia mnie osobiście nie przeraziła. Czytałam ją już wcześniej. Różnice poziomów widać na fotkach i na pierwszy rzut oka widać też schody. Na pewno nie jest to hotel dla ludzi z dziećmi w wózkach, ani dla osób niepełnosprawnych i w podeszłym wieku. Poważnie zastanawiam się nad tym hotelem. My lecielibyśmy z Wa-wy z prawie 5-latkiem w sierpniu. Przejrzałam wczoraj pełno ofert i ciężko znaleźć coś lepszego w tej cenie.
        W ubiegłym roku byłam w Alba Resort, ale teraz Itaka nie ma tego hotelu w ofercie :( a wielka szkoda.........
        • dopaminka78 Re: Onyria Claros Beach Resort 03.01.11, 12:20
          ja znalazłam inne opinie
          Moja koleżanka z czystym sumieniem poleca ten hotel.
          • dopaminka78 Re: Onyria Claros Beach Resort 03.01.11, 12:20
            jeszcze linkwww.holidaycheck.pl/hotel-Informacje+turystyczne_Carpe+Diem+Onyria+Claros+Resort+Spa+Hotel-hid_198380.html
    • abosa Re: Onyria Claros Beach Resort 04.01.11, 08:31
      znalazłam bardzo skrajne opinie co do plaży hotelowej, może tambylcy ;) się wypowiedzą?
    • annodomini1978 Re: Onyria Claros Beach Resort 04.01.11, 10:23
      My już zadecydowaliśmy - 5 lipca wylot i niech się dzieje, co chce. Jesteśmy pozytywnie nastawieni, plany wycieczkowe zrobione i mamy zamiar dobrze wypoczywać.
      • Gość: ten Re: Onyria Claros Beach Resort IP: 212.180.168.* 04.01.11, 17:43
        My jeszcze dyceyzji nie podjelismy ale kto wie, moze na dniach taka zapadnie. Synkowi podoba sie statek w basenie dla dzieci ;)
      • Gość: jurek Re: Onyria Claros Beach Resort IP: *.knc.pl 06.01.11, 18:37
        To fajnie sie składa bo my tez z Warszawy lecimy 5 lipca z TUI , to mam nadzieje ze sie spotkamy na lotnisku
        • Gość: tt Re: Onyria Claros Beach Resort IP: *.ssp.dialog.net.pl 07.01.11, 23:47
          Witam. Byłem w tym hotelu w tamtym roku, na początku czerwca. Z czystym umieniem mogę polecić ten hotel, w szczególności rodzinom z dziećmi. My byliśmy z trójką w wieku 11, 3 i roczek. dzieciaki były zachwycone atrakcjami jakie czekały na nie w hotelu. W tym roku ponownie się tam wybieramy, w połowie czerwca większą grupą. Jeśli mieszkacie na zachodzie Polski to polecam wylot z Niemiec dużo krzystniejsza oferta. Co do plaży, to na terenie hotelu są 2 plaże jedna niewielka, tylko dla dorosłych i druga dosyc długa piaszczysta, przy wejściu do morza drobne kamyki. Pozdrawiam.Mojea opinia i fotki z hotelu są na holidaycheck.
          • annodomini1978 Re: Onyria Claros Beach Resort 08.01.11, 09:28
            O, to dobra wiadomość. Jeśli można chciałabym zapytać jak wygląda teren hotelu, a szczególnie odległości z bungalowów (nazywanych willami) na plażę, na stołówkę i jak z wyżywieniem dla dzieci.
            • Gość: tt Re: Onyria Claros Beach Resort IP: *.ssp.dialog.net.pl 08.01.11, 17:48
              Z racji tego,że hotel położony jest na olbrzymim terenie odległości są dosyć spore, choć jest to kwestia względna. Zależy jak dla kogo, dla nas np nie było z tym problemu, wszędzie poruszaliśmy się na piechotę. Po terenie cały czas kursują melexy które rozwożą ludzi w różne miejsca, więc jeśli dla kogoś odległości były za duże, jeżdził sobie takim melexem.Jeśli chodzi o wyżywienie to naprawdę wszystkiego jest mnóstwo, duży wybór, w rest. głównej jest kącik z jedzeniem dla dzieci, zazwyczaj był tam jakiś makaron, frytki, paluszki ziemniaczane i jakieś miesko. Nasze dzieciaki jadły wszystko.Poza tym przy basenie ze statkiem jest bar tylko dla dzieci, tam podają frytki, hamburgery, lody.Po przeciwnej stronie plaży jest rest. rybna i tam jako przekąski podają sałatki z tuńczykiem, tortille z rybką, hambutgery rybne. Generalnie w hotelu jeść można od świtu do nocy.
              • Gość: pytanie Re: Onyria Claros Beach Resort IP: 212.180.168.* 08.01.11, 19:51
                Czy ten basenik ze statkiem jest na plazy (nie bardzo widac na fotkach)? Chodzi mi o to, czy np. jeden rodzic moze zostac z dzieckiem przy statku a drugi moze w tym czasie kapac się w morzu bez koniecznosci pokonowyania duzych odleglosci (aby mozna latwo bylo sie zmieniac w opiece nad dzicikiem)? Czy statek jest poziom wyzej niz plaza? I kolejne pytanie, wybieramy sie do tego hotelu w sierpniu z prawie 5 latkiem, czy animacje dla dzieci sa tez w jezyku polskim? Czy w mini clubie jest jakiś polskojezyczny animator? Z gory wielkie dzieki za odpowiedzi.
                • Gość: tt Re: Onyria Claros Beach Resort IP: 188.33.199.* 09.01.11, 12:08

Basen ze statkiem jest przy plaży, myslę,że spokojnie mozecie sie zmieniac.Wejście na teren basenu jest na tym samym poziomie co plża, dalej plaża opda niżej.Co do animacji, to w zeszłym roku nie było osoby polskojęzycznej, w tym roku może być inaczej, bo mogą się zmienić animatorzy.
                  • annodomini1978 Re: Onyria Claros Beach Resort 09.01.11, 17:27
                    TT, bardzo dziękuję za odpowiedź. Co do polskich animatorów dla dzieci, to pani w TUI zapewniała nas, że będą tam mieli swój klub animacyjny dla dzieci, oczywiście z polskim aniamatorem. Okaże się pewnie na miejscu.
                    • Gość: Paweł Re: Onyria Claros Beach Resort IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.01.11, 10:12
                      Witam,

Wybieram sie do tego hotelu od 31.05 - 07.06 z dwojka dzieci 5 lat i 8 lat.
                      Mam pytanie dotyczace odległosci od domków do restauracji głównej, oraz orientacyjnie ile potrzeba czasu aby dojsc od domków do basenu dzieciecego ze statkiem, czy jest to uciażliwe ?

Pozdrawiam,
                      Paweł
                      • Gość: ten Re: Onyria Claros Beach Resort IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.01.11, 15:10
                        My jedziemy od 16 sierpnia na 2 tyg. z 5 latkiem ;P
                        A co do odległosci radzę sobie wejść na google maps:

http://mapy.google.pl/maps?f=q&source=s_q&hl=pl&geocode=&q=turcja+onyria+claros&sll=52.025459,19.204102&sspn=9.835209,19.665527&ie=UTF8&hq=turcja+onyria+claros&hnear=&radius=15000&ll=37.989754,27.13784&spn=0.002968,0.004801&t=h&z=18

Trochę mozna wywnioskowac z tych fotek + są dolaczone zdjecia.

Powiem tak, ja w ubieglym roku bylam w AlbaResort (cudowny hotel ale drogawy -bardzo polecam) i odleglosci byly wieksze niz tutaj. My nie narzekalismy, teraz tez nie zamierzamy, damy radę ;P
                        • Gość: tt Re: Onyria Claros Beach Resort IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.01.11, 18:19
                          Jak już pisałem, jeśli ktoś nie lubi chodzić, bądź szybko sie męczy, zawsze będzie mógł sobie podjechac z plaży bo bungalowu melexem. Kursuja po terenie hotelu praktycznie całą dobę.Z basenu ze statkiem jest kawałek drogi do domków, w dodatku idzie się cały czas pod górę, ale nie jest to jakaś ciężka wspinaczka.
                          • Gość: Edith Re: Onyria Claros Beach Resort IP: *.dynamic.chello.pl 13.01.11, 14:29
                            My Lecimy z W-wy z drugiej połowie czerwca z 2,5 letnim dzieckiem. Ktoś jeszcze wybiera się w tym terminie? ;)
                            Też przeczytałam wszystko na temat tego hotelu co jest w necie. Przy wyborze hotelu od kilku lat zawsze posiłkowałam się www.holidaycheck.pl Akurat ten hotel ma niewiele opinii na holidey'u i w dodatku średnia ocen tylko 4,4. Ryzyko pewne jest, mam więc niewielkie obawy.
                            Odległości mnie nie przerażają - moja rodzina lub się ruszać ;))) Zobaczymy jak będzie....
                            • Gość: tt Re: Onyria Claros Beach Resort IP: *.ssp.dialog.net.pl 14.01.11, 10:50
                              Pewnie się spotkamy, bo my też lecimy w drugiej połowie czerwca, tylko, że z Berlina. Myślę, że będziecie zadowoleni z hotelu.
                              • Gość: kaja Re: Onyria Claros Beach Resort IP: *.sileman.net.pl 16.01.11, 21:57
                                Witam, my również lecimy w drugiej połowie czerwca a dokładnie 21 z Katowic, to pewnie się spotkamy:)
                            • Gość: opalka Re: Onyria Claros Beach Resort IP: 194.181.102.* 18.01.11, 09:09
                              My wybieramy się z mężem i dwójką dzieci 5,5 i 9 lat w terminie 14 - 21 czerwca, wylot z Warszawy. Zastanawialiśmy się jeszcze nad hotelem Club Grand Side, ale w końcu przeważyła polskojęzyczna animacja dla dzieci. Hotel bardzo nam się podoba, różnice poziomów nas nie przerażają, dla nas wyznacznikiem w przefiltrowaniu opinii na Holidaycheck.pl były wypowiedzi rodzin z dziećmi, np. Tomka przebywającego tam z trójką dzieciaczków :) Pozdrawiam
                              • Gość: Edith Re: Onyria Claros Beach Resort IP: *.dynamic.chello.pl 18.01.11, 18:29
                                My też lecimy 14-21 czerwca z Warszawy :) W takim razie do zobaczenia! :)))
                                • Gość: opalka Re: Onyria Claros Beach Resort IP: 194.181.102.* 19.01.11, 07:17
                                  Do zobaczenia :) Jak zobaczysz na lotnisku biegającago chłopca i wiecznie upominającą go siostrzyczkę, to będziemy to my! Pozdrawiam :))
                                  • Gość: tt Re: Onyria Claros Beach Resort IP: *.ssp.dialog.net.pl 21.01.11, 00:21
                                    Witam.
                                    Widze, że w tym roku będzie tam całkiem spora grupa Polaków w połowie czerwca.Ciesze sie, że polegasz m. innymi na mojej opinii:). My wybieramy się większą ekipą 15 czerwca, z Berlina. Pozdrawiam.
                                    • Gość: markbie Re: Onyria Claros Beach Resort IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.01.11, 19:02
                                      witajcie
                                      tez wybieram się do tego hotelu na przełomie czerwca i lipca. Mam pytanie do tt. Proszę odpowiedz czy jest ograniczenie wiekowe, bądź odpowiedni wzrost dla dzieci przy dużych zjeżdalniach Mój syn 9 letni po niezbyt miłych doświadczeniach tegorocznych ( duże zjeżdzalnie od 10 lat ) jest pełen obaw
                                      • Gość: tt Re: Onyria Claros Beach Resort IP: *.play-internet.pl 23.01.11, 11:40
                                        Nie spotkalem sie z takim ograniczeniem, myślę, że nie będzie problemu.
                                        • Gość: markbie Re: Onyria Claros Beach Resort IP: *.netcorp.pl 23.01.11, 21:26
                                          Bardzo dziękuję za odpowiedź
                                        • Gość: esania Re: Onyria Claros Beach Resort IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.02.11, 21:07
                                          Wybieramy się w dwie rodziny 14 czerwca z Katowic czy jeszcze ktoś ma ten termin?
                                    • Gość: opalka Re: Onyria Claros Beach Resort IP: 194.181.102.* 24.01.11, 08:17
                                      Ooo, witaj Tomek :) To bardzo fajnie, że będzie nas więcej, bo wiele osób narzeka, że w niektórych hotelach Polaków można zliczyć na palcach jednej ręki. Czy będąc w tym hotelu w zeszłym roku mieszkaliście w budynku głównym czy w bunglowach? Bo wydawało mi się, że na Waszych zdjęciach jest pokój rodzinny złożony z jednego dużego pomieszczenia, a nie z dwóch. Pozdrawiam.
                                      • Gość: tt Re: Onyria Claros Beach Resort IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.01.11, 17:53
                                        Hej> W zeszłym roku mieszkaliśmy w bungalowach. Mieliśmy duży pokój rodzinny złożony z 2 pomieszczeń sypialnych, przedpokoju i łazienki.W bungalowch są 2 typy pokoi, na parterze małe pokoje dwuosobowe, a na piętrach duże podwójne pokoje rodzinne.
                                        • Gość: opalka Re: Onyria Claros Beach Resort IP: 194.181.102.* 25.01.11, 06:56
                                          Ok, dzięki, pozdrawiam:)
                                        • edytmark Re: Onyria Claros Beach Resort 25.01.11, 14:30
                                          mam pytanie czy okna tych pokoi rodzinnych wychodzą na morze, czy ogród, czy są też takie które sa wyjątkowo niekorzystnie usytuowane? Jeżeli tak to na czym polega taka niedogodność.
                                          • Gość: Pawel Re: Onyria Claros Beach Resort IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.01.11, 20:38
                                            Proszę o informacje czy w domkach jest dostep do Internetu ? Jesli nie ma w domkach to czy jest w innym miejscu ?

Pozdrawiam,
                                            Paweł
                                            • Gość: tt Re: Onyria Claros Beach Resort IP: *.play-internet.pl 31.01.11, 22:17
                                              Tak, na terenie całego hotelu jest bezpłatny dostęp do sieci bezprzewodowej.
                                              • Gość: Edith Re: Onyria Claros Beach Resort IP: *.dynamic.chello.pl 02.02.11, 15:36
                                                Tez właśnie o internet w bungalowach miałam zapytać. SUPER! W takim razie bierzemy laptopa! :)
                                    • Gość: Aneta Re: Onyria Claros Beach Resort IP: *.108.152.195.wlantech.pl 18.05.11, 15:42
                                      Hej, My akurat jedziemy 21.06. kupowalismy wakacje w grudniu jako first minute i za 2 dorosłych i 2 czterolatków zapłacilismy ponad 12 tys. czy moge wiedziec ile płaciłes przez niemieckie biuro ?
                            • mika324 Re: Onyria Claros Beach Resort do edith 04.02.11, 15:39
                              my lecimy z dwójką dzieci po 3,5 roku z W-wy 14-21 czerwca
          • Gość: gość Re: Onyria Claros Beach Resort IP: *.182.107.100.nat.umts.dynamic.eranet.pl 07.02.11, 22:04
            Tomku, jeśli to nie jest tajemnicą czy mógłbyś powiedzieć jakiego typu jest to cenowa różnica u Was?, w jakim m-cu dokonywaliście rezerwacji?, ja przeliczając na stronie tui polskiej i na tui niemieckiej nie mam różnicy, cena łączna za moja rodzinę jest zbliżona z niekorzyścią dla oferty niemieckiej :(
            • Gość: tt Re: Onyria Claros Beach Resort IP: *.ssp.dialog.net.pl 08.02.11, 23:44
              Witam.
              Rezerwowaliśmy imprezę w styczniu, lecimy na 10 dni z niemieckiego FTI. W styczniu byłaj jeszcze promocjan na dziecko 197E. Na całej rezerwacji 3 os dorosłe, dziecko 3 lata i dziecko poniżej 2 lat było taniej o jakieś 250 E, dodatkowo z Polski lecielibyśmy na 7 dni, a z Niemiec lecimy na 10. Pozdrawiam.
              • Gość: gość Re: Onyria Claros Beach Resort IP: *.147.77.84.nat.umts.dynamic.eranet.pl 09.02.11, 21:37
                dzięki za info,
                powiedz proszę jeśli możesz jakie są odległości np. z domków do restauracji gdzie podawane są śniadania oraz czy daleko od basenu ze statkiem jest restauracja w której można coś zjeść np. obiad, przekąski.
                www.zoover.pl/turcja/wybrzee-egejskie/ozdere/onyria-claros-beach-i-spa-resort-wczeniej-carpe-diem/hotel/fotografie
                patrząc na zdjęcia na tej stronie to teren jest bardzo rozległy.
                Czy dla Waszej rodzinki przemieszczanie się nie stanowiło naprawdę żadnych problemów?

pozdr
                • Gość: tt Re: Onyria Claros Beach Resort IP: *.play-internet.pl 12.02.11, 17:36
                  Witam. Odległości z domków do restauracji głównej są różne. Zależy na jaki domek traficie, my akurat mielismy domek bliżej " ronda", czyli bliżej głównego budynku.Odległości dla nas nie były uciążliwe.Jeśli chodzi o basen ze statkiem, to przy nim jest bar tylko dla dzieci, gdzie podawane są frytki, hamburgery napoje i lody.ok 50 metrów od statku jest bar Maximus, taki " ogródek piwny ", tam są podawane przekąski w ciągu dnia: frytki, makarony, kiełbaski, gozleme, pizza, poza tym napoje bezalkoholowe, piwo, ayran, o 16 takie mrożone napoje, jest też kawa i herbaty.
                • Gość: kalisz Re: Onyria Claros Beach Resort IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.02.11, 15:13
                  Lecimy 14 czerwca z Poznania z dwójką chłopaków 7 i 3 lata. Widze że w tym roku Polacy będą chyba jedna z liczniejszych kolonii :-) w tym hotelu a opinie sie bardzo zachecające. Do zobaczenia na miejscu.
    • joannakc Re: Onyria Claros Beach Resort 7.06-14.06 02.02.11, 10:16
      My z kolei z 7 latkiem lecimy na początku czerwca tzn. 7-14.06 - może ktos w tym terminie się wybiera?
    • Gość: basik20 Re: Onyria Claros Beach Resort 02.08 - 16.08 IP: *.adsl.inetia.pl 02.02.11, 17:05
      Witam, a my w dwie rodziny od 2 sierpnia. Ja z dwójką synów - 3 i 5 lat a siostra z córką 7 lat. Lecimy z Warszawy.
      • Gość: basik20 Pytanie do Tomka IP: *.adsl.inetia.pl 11.02.11, 17:27
        Witam
        Mam pytanko - ile czasu trwał lot do Izmiru? Wszędzie podają że jakieś 2,5 h a TUI prawie 3,5 h. Jak z tym jest?
        • iit2 Re: Pytanie do Tomka 13.02.11, 09:55
          Proszę powiedzieć, czy restauracja główna jest klimatyzowana?, bo spotkałam się z opinią, że oszczędzają na klimie i to w lipcu ! A melexy jeżdżą od plaży do bungalowów? Jest jakiś polski kanał, lub kanał muzyczny?
          • Gość: tt Re: Pytanie do Tomka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.02.11, 09:17
            Restauracja główna jest klimatyzowana, choć powiem, że bywało gorąco. Zawsze można zjeść posiłek na tarasie przed restauracją. Tak melexy kursują z plaży do bungalowów. Jeśli chodzi o TV to w tamtym roku nie było polskiego kanału, ale muzyczne były.
            • peteman Re: Pytanie do Tomka 14.02.11, 09:27

To ja sie jeszcze podlacze pod zrodlo "z pierwszej reki" i zapytam o wycieczki fakultatywne. Jezdziles moze gdzies z miejscowymi biurami? Sa takowe w Oezdere badz Kusadasi? Jesli tak, to jakie i czy maja w ofercie przewodnikow polskojezycznych? Czy moze w samym hotelu sa jakies biura z wycieczkami? Jade prawdopodobnie w lipcu i poza pieczeniem sie na sloneczku, chcialbym cos zobaczyc. Jednak budzet z gumy nie jest i kupowanie u rezydenta jest dla mnie srednio atrakcyjne.
              • Gość: tt Re: Pytanie do Tomka IP: *.play-internet.pl 15.02.11, 17:33
                Witam. Nie jezdziłem z miejscowymi biurami, za to w hotelu wypożyczylismy sobie auto na 2 dni. Byliśmy w Efezie, w "domu Maryii", poza tym w Didim i Milecie. Co prawda wypozyczenie auta nie było najtańsze, ale i tak bardziej nam się to opłacało niż wycieczki z biura.
                • Gość: mazrena Re: Pytanie do Tomka IP: *.ip.netia.com.pl 17.02.11, 11:31
                  Witam
                  A możesz mi powiedzieć jaka jest obsługa w recepcji? Planuje zamienic pokoje aby byc blisko przyjaciół i mam nadzieje,ze nie bedą robic za wiele problemów.pozdr,
                  • Gość: tt Re: Pytanie do Tomka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.02.11, 14:43
                    W ubiegłym roku obsługa w recepcji była świetna, wszystko dało się załatwić. Wylatywaliśmy w nocy, a pokój mieliśmy do 12.00, po rozmowie z obsługą mogliśmy zostać w pokoju do samego wyjazdu. Zamiana też pewnie będzie możliwa jesli oczywiście nie będzie pełnego obłożenia, a w sezonie może z tym być problem.
                    • Gość: Marzena Re: Pytanie do Tomka IP: *.ip.netia.com.pl 24.02.11, 08:02
                      Dzieki ;) to teraz pozostało nam czekać;)
    • holidayservice Re: Onyria Claros Beach Resort 16.02.11, 18:38
      Pełen opis hotelu Onyria Claros Beach Resort&Spa tutaj
      • Gość: b Re: Onyria Claros Beach Resort IP: *.home.aster.pl 18.02.11, 20:58
        Witam, zaproponowano mi ten hotel w zamian za inny hotel w turcji. Za tamten hotel płaciliśmy za 2 osoby dorosłe i dwoje dzieci 10 tyś w terminie 31.05.2011 do 14.06.2011 Jaka cena byłaby za ten hotel w tym terminie lub podobnym gdyż w TUI nie potrafili podać nam ceny.
        • Gość: basik20 Re: Onyria Claros Beach Resort IP: *.adsl.inetia.pl 20.02.11, 13:17
          My zapłaciliśmy za 2 tyg od 2 sierpnia z Wawy ponad 12000 tys za 2+2
          • Gość: b Re: Onyria Claros Beach Resort IP: *.home.aster.pl 20.02.11, 21:44
            Bardzo dziękuję za odpowiedź
            • Gość: maciej730 Re: Onyria Claros Beach Resort IP: *.adsl.inetia.pl 22.02.11, 19:16
              nam też zmienili , ale się jeszcze zastanawiamy , czy ktoś może wie jakie są odległości do najbliższej miejscowości gdzie znajduje się bazar lub sklepy z ciuchami i innymi atrakcjami
              • Gość: basik20 Re: Onyria Claros Beach Resort IP: *.adsl.inetia.pl 23.02.11, 16:17
                Wg katalogu jakieś 5 km.
                • Gość: tt Re: Onyria Claros Beach Resort IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.02.11, 19:58
                  Ok 4 km do Ozdere, można pojechać dolmuszem spod hotelu. W jakieś dni jest tam rynek, ale nie byliśmy, więc nie wiem w jakie.
                  • Gość: maciej730 Re: Onyria Claros Beach Resort IP: *.adsl.inetia.pl 24.02.11, 10:39
                    Dzięki , podjeliśmy decyzje i jedziemy do tego hotelu , wyjazd z Poznania 14.06 na dwa tygodnie , 4 + 2 ( dziewczynka i chłopiec po 12lat )
      • Gość: ile_placiliscie Re: Onyria Claros Beach Resort IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.02.11, 12:42
        Ile płaciliście? Bo mi wychodzi okolo 10300 za 2 doroslych i dziecko 4 lata w sierpniu? To chyba troche drogo?
        • Gość: marzena Re: Onyria Claros Beach Resort IP: *.ip.netia.com.pl 28.02.11, 13:07
          u nas podobnie tylko w lipcu...
          • Gość: Marta Re: Onyria Claros Beach Resort IP: *.home.aster.pl 28.02.11, 22:25
            Czy to cena za tydz czy dwa?
            • Gość: ile_placiliscie Re: Onyria Claros Beach Resort IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.03.11, 10:30
              za 2 tygodnie oczywscie
        • Gość: basik20 Re: Onyria Claros Beach Resort IP: *.adsl.inetia.pl 01.03.11, 08:59
          Jesli to cena za 2 tyg to cena normalna - osoba dorosla w sierpniu kosztowała jakieś 5 tys.
          • Gość: ile_placiliscie Re: Onyria Claros Beach Resort IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.03.11, 10:32
            Tak 10300zł za 2 osoby dorosłe i dziecko w sierpniu za 2 tygodnie z all
            • Gość: gość Re: Onyria Claros Beach Resort IP: *.tvgawex.pl 22.03.11, 00:04
              Czy ktoś się orientuje ile kosztuje dolmusz do Oludeniz z tego hotelu?
              Czy do Efez także jeżdżą dolmusze?
              Ile w hotelu kosztuje wynajęcie auta?
              • Gość: tt Re: Onyria Claros Beach Resort IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.11, 17:05
                Zacznę od końca.
                Cena auta w hotelu zależy od tego na jak długo się je wypożyczy. My pożyczaliśmy na dwa dni i cena za dzień wynosiła 45 E.
                Z tego co pamiętam to bezpośrednio do Efezu nie jeździły dolmusze. Jeżdziły do Selcuk, dalej taxi lub na piechotę(ok 1,5 km.)
                I ostatnie: do Oludeniz z hotelu jest ok 300 km i dolmusze nie jeżdżą.
                • Gość: gość Re: Onyria Claros Beach Resort IP: *.inqbator.poznan.pl 24.03.11, 16:59
                  Dzięki za odpowiedź.
                  We wpisie chodziło by mi o Özdere.
                  Ile kosztuje dojazd dolmuszem z hotelu do centrum Ozdere, orientujesz się?
                  • Gość: Edith TUI zmieniło godziny wylotu! :( IP: *.dynamic.chello.pl 19.04.11, 14:19
                    Przynajmniej z Warszawy. Wylot miał być o 6 rano, a teraz przesunięto go na 20.04 W hotelu będziemy gdzieś ok. 24 - straszna kiszka :(((
                    My chyba zrezygnujemy z Turcji albo TUI. Lecimy z małym dzieckiem i nie wyobrażam sobie nocnej podróży z takim maluchem... A szkoda, bo strasznie napaliłam się na hotel Onyria :((((
                    • Gość: dominika Re: TUI zmieniło godziny wylotu! :( IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.04.11, 18:02
                      Mnie też to wkurzyło. Tez mam różne pomysły. Muszę wczytać się w umowę jakie byłyby koszty rezygnacji, a też mam trochę nadziei, że może jeszcze te godziny się zmienią
                      • Gość: Edith Re: TUI zmieniło godziny wylotu! :( IP: *.dynamic.chello.pl 19.04.11, 18:22
                        My mamy wstępną rezerwację i wpłaconą jedynie zaliczkę, więc tracimy niewiele ok. 300 zł.
                        Co do zmiany godzin wylotu, powiedziano nam w TUI, że żadnych już nie będzie, jedynie mogą zdarzyć się wypadki losowe jak - awaria samolotu, chmura wulkaniczna, złe warunki pogodowe itd. itp.
                        • Gość: basik20 Re: TUI zmieniło godziny wylotu! :( IP: *.adsl.inetia.pl 28.04.11, 14:30
                          Mi też nie podobaja się te zmiany - tym bardziej że tracimy cały dzień pobytu w stosunku do wcześniejszych godzin. Ja dostałam info w TUI że te godziny nie są ostateczne i jeszcze kilka razy moga się zmienić - nawet do 24h przed wylotem!!!
                          • driszti Re: TUI zmieniło godziny wylotu! :( 29.04.11, 16:38
                            A mnie zapewniano w TUI, że systemowych zmian w godzinach lotów już nie będzie, jedynie mogą się zmienić z powodu nieprzewidywalnych wydarzeń, atmosferycznych, losowych, politycznych itd.
                            Szkoda całego jednego dnia plażowania :( Zastanawiam się czy dostaniemy po przylocie do hotelu jakiś posiłek. W ubiegłym roku, gdy przylecieliśmy w nocy na Majorkę w hotelu czekano na nas z gorącą kolacją. Miły gest, ale to było z Itaki... :/
                            • Gość: basik20 Re: TUI zmieniło godziny wylotu! :( IP: *.adsl.inetia.pl 01.05.11, 13:07
                              No to przekazują różne informacje w TUI. Tak czy siak straciliśmy sporo z dnia pobytu. A na posiłek o 2 nad ranem bym nie liczyła - bo o tej dotrzemy na miejsce.
                              • Gość: Eidith Re: TUI zmieniło godziny wylotu! :( IP: *.dynamic.chello.pl 09.05.11, 13:55
                                Nas pani w TUI pocieszała, że na miejscu w hotelu będziemy najpóźniej o godzinie 1 w nocy. W sumie co to za różnica 1 czy 3, i tak nocka zarwana a cały dzień pobytowy w plecy :((((
                                • Gość: dorcia Re: TUI zmieniło godziny wylotu! :( IP: *.vip-net.pl 12.05.11, 13:56
                                  o zmianach godziny odlotu dostaliscie na pismie czy telefonicznie??
                                  ja tez lece z wawy ale nie mialam zadnego info w sprawie zmian godzin odlotu..
                                  a i lecimy pod koniec czerwca..
                                  • Gość: basik20 Re: TUI zmieniło godziny wylotu! :( IP: *.adsl.inetia.pl 12.05.11, 14:52
                                    Ja zobaczyłam na stronie Tui że są inne godziny - potwierdzilam telefonicznie.
                                    • Gość: beceka Re: TUI zmieniło godziny wylotu! :( IP: *.home.aster.pl 13.05.11, 14:30
                                      przepraszam, czy moglibyście powiedzieć w jakim miejscu na stronie TUI są podane godziny wylotów? Nigdzie nie mogę znaleźć, będę wdzięczna za link, pozdrawiam:)
                                      • Gość: basik20 Re: TUI zmieniło godziny wylotu! :( IP: *.adsl.inetia.pl 14.05.11, 11:33
                                        Trzeba wejść na hotel i w jakikolwiek termin wyjazdu tam się wyświetlają godziny lotu.
                                  • Gość: Edith Re: TUI zmieniło godziny wylotu! :( IP: *.dynamic.chello.pl 12.05.11, 14:58
                                    Z tego co się orientuję, potwierdzenie godzin lotu należy do obowiązku turystów (chyba czytałam o tym w regulaminie). My zauważyliśmy zmianę na stronie TUI, a potem mąż zadzwonił na infolinię i potwierdził.
                                • Gość: basik20 Re: TUI zmieniło godziny wylotu! :( IP: *.adsl.inetia.pl 12.05.11, 14:55
                                  No nie liczyłabym na 1-szą. Jak o 12 lądujemy to zanim wykupimy wizy, przejdziemy odprawę, odbierzemy bagaże i zapakujemy w odpowiednie autokary - już będzie 1. A jeszcze jazda - mam nadzieję ze będziemy jechać bezpośrednio do hotelu a nie rozwozić ludzi po innych.
                          • Gość: Kate75 Re: TUI zmieniło godziny wylotu! :( IP: *.warszawa.vectranet.pl 15.08.11, 15:29
                            Mam pytanie do osób którzy podróżowali już z TUI - wylatuję 16.08 o godz. 20.05 z Warszawy, choć przy rezerwacji wycieczki godzina wylotu to 6.00 - czy są szanse na jakąś reklamację ??? przecież to bardzo duża różnica, dla mnie gorzej, jeśli chodzi o dni urlopowe w pracy. Czy ktoś może mi podpowiedzieć jak należało by to załatwić ? W biurze podróży powiedziano mi tylko, że organizator ma prawo zmienieć godzinę lotu max. do 12 godz. a tutaj wychodzi prawie 14 godz. - czy ma jakieś realne szanse czy niestety nie ??? Dzięki za odpowiedź
    • Gość: Ewa Re: Onyria Claros Beach Resort IP: *.centertel.pl 03.05.11, 09:00
      Witam, my wylatujemy 7.06 do 21.06 z Wawy z 3 letnim synkiem. Pozdrawiamy
      • Gość: Kaja Re: Onyria Claros Beach Resort IP: *.sileman.net.pl 08.05.11, 23:01
        Witam,wylatujemy z Katowic 21.06 na 2 tygodnie czy ktoś jeszcze wybiera sie w tym terminie?
        • Gość: Paweł Re: Onyria Claros Beach Resort IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.05.11, 21:34
          My lecimy z Poznania 31 maja do 7 czerwca,
          Wybiera sie ktoś w tym czasie do tego hotelu ?

Pozdrawiam,
          Paweł
          • 4269m Re: Onyria Claros Beach Resort 17.05.11, 21:58
            A czy pokoje rodzinne też znajdują się w budynku głównym?
            • Gość: tt Re: Onyria Claros Beach Resort IP: *.play-internet.pl 19.05.11, 13:20
              W budynku głównym pokoje są dla max 2 os. dorosłych i jednego dziecka, ewentualnie jescze dostawke wstawią. W bungalowach pokoje sa wieksze, składaja się z 2 pomieszczeń.
          • Gość: gość KC Re: Onyria Claros Beach Resort IP: *.gazownia.poznan.pl 20.05.11, 12:20
            Witaj Paweł!
            Ja wraz z rodzinką też lecę 31.05 do Onyria z Poznania. Nie podobają mi się jednak tak drastycznie zmienione godziny wylotu i powrotu! Tracimy, w porównaniu do pierwotnych godzin aż 16 godzin!!! Masakra
            • 4269m Re: Onyria Claros Beach Resort 20.05.11, 13:55
              a jak teraz leci Poznań?
              • Gość: maciej730 Re: Onyria Claros Beach Resort IP: *.adsl.inetia.pl 20.05.11, 15:16
                12:10 wylot z Poznania , wylot z Izmiru 9 z minutami
                • 4269m Re: Onyria Claros Beach Resort 22.05.11, 20:32
                  Czy ten basen w części willowej jest ogólnodostępny?
                  • 4269m Re: Onyria Claros Beach Resort 22.05.11, 20:55
                    i jeszcze jedno pytanie gdzie wymienia się ręczniki plażowe?
                  • Gość: basik20 Re: Onyria Claros Beach Resort IP: *.adsl.inetia.pl 22.05.11, 21:07
                    Ten basen jest strefą dla dorosłych - wstępu nie mają dzieci.
                    • Gość: tt Re: Onyria Claros Beach Resort IP: *.ssp.dialog.net.pl 23.05.11, 21:26
                      Ręczniki wymnieniasz w takim pomieszczeniu przy barze Maximus, to jest przy plaży, tam podjeżdżają melexy, które rozwozą gości.
                      • 4269m Re: Onyria Claros Beach Resort 23.05.11, 23:41
                        dzięki
                        • Gość: kasia Re: Onyria Claros Beach Resort IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.03.13, 22:01
                          Witajcie.
                          Chcemy się wybrac do tego hotelu w tym roku. Przeczytałam cały wątek i mam pytanie do Was, osób które już tam były. Czy rzeczywiście możecie polecić to miejsce. Byliście zadowoleni ?

Dzięki za info
                          • Gość: isa55 Re: Onyria Claros Beach Resort IP: *.opera-mini.net 01.04.13, 11:36
                            witam,
                            Hotel ogólnie na pus, ale trzeba przymknąć oko na lekki brud, niezbyt ciekwe jedzenie i ogólny rozgardiasz. My byliśmy 1 tydzień początkiem wrzesnia 2012 z dwójką dzieci ( 3 i 4) .
                            Hotel super przemyślany żeby każdy mógł wypocząć, ale niestety mają klopoty z czystością,no więc spędzliśmy super czas na basenach i zjeżdżlniach ignorując brudne leżki, które sami wycieraliśmy po przyjściu, czy porozrzucane frytki którch nikt nie sprzątał. Morze jest cudowne długa, płytka zatkoka z piaskiem ale na plaży też lekki brud. Tak jak pisałam hotel plusuje przemyślanymi rozwiązaniami, jest położony naprawdę cudownie ale na każdym kroku widać brak dobrej ręki w zarządzaniu.
                            • Gość: kasia Re: Onyria Claros Beach Resort IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.04.13, 21:11
                              Bardzo dziękuje za informacje.
                              A możesz powiedzieć czy byliście zakwaterowani w budynku głównym czy w domkach - jako pokojach rodzinnych ? Będziemy jechać z 4-latką, chcemy wziąć pokój rodzinny, i interesuje mnie jak one wyglądają (choć jak piszesz pewnie najwięcej czasu będziemy spędzac na basenach lub plaży ;) ) A powiedz jeszcze czy dzieci nie miały problemów żołądkowych ?
                              Pozdrawiam
                              • aneta070873 Re: Onyria Claros Beach Resort 04.04.13, 21:38
                                Witam,
                                My byliśmy w domkach. Bardzo przestronne dwa pokoje, jeden pokój był nie użytkowany bo byliśmy sami we dwoje. Jak na rodzinę taka jak wasza to duży plus bo mielibyście osobny pokój dla dzieci. Jedzenie było bardzo dobre, duży wybór, a dla dzieciaków to bardzo duży wybór płatków, dżemów , lodów. Jest w czym wybierać.
                                Pozdrawiam
                          • Gość: Aga Re: Onyria Claros Beach Resort IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.05.13, 23:21
                            My wybieramy się z Warszawy 23 lipca na 14 dni z 14 latką i 12 latką. Trochę mnie partwi odległość.... Mamy pokój rodzinny w " budynku bocznym" cokolwiek to znaczy. To nasz 7 wyjazd do Turcji i jak zasze jestem skołowana różnymi opiniami, często bardzo skrajnymi. Cóż trzeba zdać się chyba na los :)
                            • piela12 Re: Onyria Claros Beach Resort 18.05.13, 09:41
                              Też się wybieramy w tym terminie, ale z Katowic z córką 9 - letnią. Mamy pokój w budynku głównym, ale nie przejmowałabym się odległością bungualowów. Również różne opinie traktuje z przymrużeniem oka : jak jadę do hotelu typowo rodzinnego, z mini klubem to nie spodziewam się idealnej czystości, porządku w restauracji, a na pewno nie ciszy i spokoju. Na wakacje jadę żeby wypocząć i nie szukam niedociągnięć, tylko odpoczywam.
                              • Gość: Aga Re: Onyria Claros Beach Resort IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.05.13, 12:21
                                Jeżdżę do Turcji już 7 lat co wakacje. Wiem czego mogę oczekiwać. :) Tylko niekiedy opinie tambylców bardzo mnie zaskakują. Trzeba pojechać i samemu się przekonać.
            • Gość: Paweł Re: Onyria Claros Beach Resort IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.11, 19:24
              No to do zobaczenia ;-)
              Mi też sie nie podobaja zmiany wylotu ale pocieszam sie że mogli zmienić wylot na 21:00 ;-) więc jeszcze najgorzej nie jest.
        • Gość: sim Re: Onyria Claros Beach Resort IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.11, 04:58
          Będzie sporo ludzi z dzieciakami :)
          • Gość: tt Re: Onyria Claros Beach Resort IP: *.ssp.dialog.net.pl 25.05.11, 12:55
            To fakt, w końcu to hotel z bardzo dużym zapleczem dla dzieci, no i po raz pierwszy w hotelu aminacje dla dzieci po polsku. My juz nie możemy sie doczekać wyjazdu:)
            • Gość: marcena Re: Onyria Claros Beach Resort IP: *.ip.netia.com.pl 26.05.11, 09:15
              Jak jedziesz drugi raz w to samo miejsce to coś o tym swiadczy:)
              • Gość: tt Re: Onyria Claros Beach Resort IP: *.play-internet.pl 26.05.11, 11:21
                No tak, swiadczy to o tym, ze bardzo podobało mi sie w tym hotelu. Dlatego tam wracam i zabieram ze soba spora ekipe:)
                • edytmark Re: Onyria Claros Beach Resort 27.05.11, 08:58
                  Pisałeś, że byliście w Efezie, Domu Maryi, pamiętasz ile kosztował wstęp, i czy to prawda, że są duże kolejki do kasy, a ile płaciliście za samochód?
                  • edytmark Re: Onyria Claros Beach Resort 27.05.11, 09:00
                    mam prośbę do wszystkich którzy będą w czerwcu, czy moglibyście zwrócić uwagę na ceny wycieczek fakultatywnych z lokalnych biur? Z góry dziękuje.
                  • Gość: tt Re: Onyria Claros Beach Resort IP: *.ssp.dialog.net.pl 05.06.11, 11:15
                    Witam. Niestety nie pamietam cen biletów wstępu, za auto płaciliśmy w hotelu 45 e za dzień(braliśmy na 2 dni). Jak dobrze pamietam to Efez czynny jest od 8 rano, bulismy ok 20 min przed otwarciem i nie staliśmy w zadnej kolejce, potem pojechaliśmy do Maryemana, tam kupuje się bilet przy wjeździe na parking, nie staliśmy też w kolejce.
                    • edytmark Re: Onyria Claros Beach Resort 05.06.11, 11:37
                      Dzięki za odpow., a mam jeszcze takie pytanie jak długo jechaliście z hotelu do Efezu? i jak wykorzystaliście samochód w trakcie drugiego dnia tzn. gdzie jeszcze pojechaliście>?
                      • Gość: tt Re: Onyria Claros Beach Resort IP: *.play-internet.pl 06.06.11, 12:39
                        Z hotelu do Efezu ok 30-40 min, droga dobra, dobrze oznakowana.W pierwszym dniu pijechaliśmy do Didim, Miletu i Priene. Drugi dzień o Efez, Maryemana, muzeum w Selcuku.
                • madzia570 Re: Onyria Claros Beach Resort 03.06.11, 11:42
                  Witam! Wybieramy się do tego hotelu z mężem,6-cio letnią córką i 6-cio miesięcznym niemowlakiem,mam pytanie i gorąco proszę o radę-ponieważ nie jesteśmy przypisani do konkretnego pokoju,co lepiej wybrać,jeśli będziemy mieć taką możliwość-pokój w budynku głównym czy bungalow? Pozdrawiam serdecznie,Madzia
                  • Gość: tt Re: Onyria Claros Beach Resort IP: *.ssp.dialog.net.pl 05.06.11, 11:20
                    Jak wykupiłaś wycieczkę to chyba biuro podało Ci rodzaj pokoju??Generalnie biura srzedają 3 typy pokoi w tym hotelu, DBL to jest zwykły dwuosobowy, zlokalizowany na parterze w bungalowach, DBL superior wiekszy od dwójki, z dodatkową sofą, one są w budynku głównym, oraz pokoje familijne, w bungalowach, składają się z 2 oddzielnych pomieszczeń. Mysle ze biuro przyporzadkowalo juz Cie do odpowiedniego pokoju.
        • Gość: sim Re: Onyria Claros Beach Resort IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.06.11, 20:44
          tak... my 2+1 sześciolatek ;-) w okularach z plasterkiem korekcyjnym na oku ;-)
        • Gość: sim Re: Onyria Claros Beach Resort IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.06.11, 21:00
          Będzie nas więcej ;-)
          Jedziemy z 6 latkiem
          • Gość: dominika Re: Onyria Claros Beach Resort IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.06.11, 09:23
            My też z chłopcem, ale 7 - latkiem, od 5 lipca. A Wy od kiedy?
            • Gość: tomek Re: Onyria Claros Beach Resort IP: *.adsl.inetia.pl 06.06.11, 20:16
              Kto leci z Katowic 12 lipca na 2 tygodnie???
              • Gość: Edith Re: Kto już wrócił???? IP: *.dynamic.chello.pl 08.06.11, 14:25
                Pierwsze powroty miały być o ile pamiętam 7 czerwca, może ktoś się odezwie i podzieli się najświeższymi newsami z Onyrii.... ;))))
                • Gość: Paweł Re: Kto już wrócił???? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.06.11, 12:14
                  Witam,

Wróciliśmy z tego hotelu 7 czerwca.
                  Byliśmy z dwójką dzieci (5 i 8 lat).
                  Według nas rewelacja, oczywiści zawsze można coś poszukać aby pomarudzić ;-) , myślimy aby jeszcze tam kiedyś pojechać bo tydzien to trochę mało.
                  W skali 10 punktów, śmiało daję 9.5 ;-).
                  Jeśli chodzi o różnice poziomu to przed wyjazdem był stres ale na miejscu okazało sie ze to zaden problem. Polecam ten hotel.

Pozdrawiam
                  • Gość: ad Re: Kto już wrócił???? IP: *.home.aster.pl 16.06.11, 12:51
                    2 osoby dorosłe i 2 dzieci było umieszczanych w pokoju 2-osobowym de lux z dwoma dostawkami. Takie pokoje są zarówno w hotelu jak i w bungalowach.Podziwiam osoby które wypowiadają się ,że chciałyby tam wrócić-nas wysokości wykańczały.Dodam,że w budynku głównym są 4 windy-jadąc na kolację czekaliśmy na nią 20 minut.Jeśli ktoś jedzie bez wózka to myślę,że będzie zadowolony.Jedzenie ok-każdy coś dla siebie znajdzie.
                    • Gość: Pawel Re: Kto już wrócił???? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.06.11, 14:15
                      Moje córki biegały z dołu na góre , z góry na dół i ani przez chwile nie marudziły że bolą nogi, dla nas ruch też sie przydał bo ile można jeść, leżeć i nic nie robic ? ;-)
                    • Gość: basik20 Re: Kto już wrócił???? IP: *.adsl.inetia.pl 16.06.11, 17:36
                      Mam pytanko - czy takie kwaterunki obejmowały osoby z wykupionym pokojem rodzinnym ???
                      • Gość: ad Re: Kto już wrócił???? IP: *.home.aster.pl 16.06.11, 18:42
                        My mieliśmy wykupiony pokój rodzinny a dostaliśmy dwójkę z dwoma dostawkami.Na szczęście była wysoka rekompensata finansowa więc ok.
                        Zupy są zawsze dwie do wyboru-bardzo dobre.
                        • Gość: basik20 Re: Kto już wrócił???? IP: *.adsl.inetia.pl 16.06.11, 20:20
                          A kto wam wypłacał rekompensatę - hotel? Bo TUI nadal nic nie wie o zaistniałych sytuacjach.
                          • Gość: Dorti Re: Kto już wrócił???? IP: *.neospot.pl 16.06.11, 20:47
                            Korci mnie zeby napisac bezposrednio do hotelu czy jest mozliwosc rezerwacji pokoju rodzinnego przez strone ich www - :) ale mam opory poniewaz mam zaleglosci jezykowe.
                            Ciekawe co by odpowiedzieli
                            • yokooo Re: Kto już wrócił???? 19.06.11, 13:27
                              My dostaliśmy pokój taki jaki był zarezerwowany - dwójka z dostawką. Internet w pokojach jest ale działa bardzo wolno, w lobby śmiga szybciej.
                              Co do hotelu, mam mieszane uczucia. Niby fajny obiekt ale ludzie (turyści) i obsługa pilnie pracują na jego złą opinię. Zaobserowane przykłady: skończyła się woda w dystrybutorze przy barze na plaży, wezwana obsługa baniak zdjęła, podstawiła pod kran nalała kranówki i w ten sposób dokonała uzupełnienia wody mineralnej. W określonych godzinach serwują lody na plaży. Wygląda to tak, że podjeżdża koleś z wózkiem Algidy, błyskawicznie ustawia się przed nim gigantyczna kolejka ok. 30 osób. Każdy bierze po kilka lodów, więc trwa to strasznie długo. Przychodzi drugi zaczyna mu pomagać, ale jest tylko jedna łyżka do lodów, więc nieporadnie rzeźbi zwykłą łychą od zupy. Rozdali to co mieli, powiedzieli - lodów niet! I pojechali. Reszcie oczekujących zabrakło, dzieciaki się poryczały. Organizacja pracy w tym hotelu to mały koszmar. Wieczorami nawet leżaków przy basenach i na plaży nie ustawiają. Pozbierają tylko ręczniki i materace a pierdzielnik zostaje do dnia następnego. Nie wspomnę już co pływa w basenach, (ale to już niestety z winy turystów). Widziałam już plastikowe kubki, kawałki pity, frytki, patyki, liście. Ludzie robią to straszny syf. Większość gości to Rosjanie, Bułgarzy, Tureckie rodziny. Zachowują się tak, jakby byli z lasu wypuszczeni. Oczywiście nie wszyscy ale duża część tak. Niektórzy chłopcy kąpią się w ubraniach w basenie, rodziny rezerwują po kilka leżaków przy basenie i jednocześnie na plaży. Bo jak im się znudzi morze, żeby mogli przyjść na basen i tu poleżeć. Nagminnie pchają się dosłownie na chama do windy zanim wysiadający z niej wyjdą. Basenów jest tu bardzo dużo ale co z tego. Wczoraj o 15 obeszłam wszystkie z nich i nie znalazłam ani jednego wolnego leżaka. Wszystko pozajmowane ręcznikami. Dopiero na plaży, były wolne miejsca. Niestety parasol przeciwsłoneczny to luksus, wywalczony przed 7 rano. Jedzenie ogólnie nie jest złe, najgorsze obiady. Dwa dania mięsne na ciepło, do wyboru. 1 dzień - kurczak lub wątróbka, 2 dzień - kurczak lub smażona mortadela. Kolacje i śniadania lepsze i bardziej urozmaicone. Plaża, a raczej piasek na plaży brudny. Pełno petów mimo że popielniczek jest dużo. Porozrzucane jedzenie, plastikowe kubki. Białe materac na łóżka plażowe oblepione brudnym piachem, pozalewane colą, kawą. Trzeba szczelnie przykryć je ręcznikami inaczej można się przykleić. Ludzie robią to straszny syf, a obsługa nie nadąża ze sprzataniem i generalnie nie panuje nad sytuacją. Mimo pięknych pokoi, basenów, morza, drugi raz na pewno tu nie przyjadę.
                    • Gość: Edit Re: Kto już wrócił???? IP: 212.175.85.* 19.06.11, 12:51
                      Rzeczywiście gdy tylko przyjechaliśmy (14 czerwca) był problem z windami. Dosłownie wariowały i trzeba było bardzo długo na nie czekać. Chyba dwa dni temu niemal przez cały dzień były naprawiane (koszmar) i dzisiaj śmigają już super - zanim wciśniesz guzik, winda już jest podstawiona ;)))
                      Na różnice wzniesień, nie narzekałam bo moja dzielna 2,5 latka wszędzie chodziła nóżkami, niestety niedawno się rozchorowała i trzeba ją wozić w wózku. Podjazdy są ale niektóre bardzo strome. Ja sama nie dałabym rady wepchnąć ją na górę. Mąż raz to zrobił i stwierdził, że woli ją wnosić na rękach. Dlatego nie poleciłabym tego hotelu rodzinom z dziećmi wózkowymi. Lecz dla samodzielnie chodzących jak najbardziej ;)
    • Gość: marcena Re: Onyria Claros Beach Resort IP: *.ip.netia.com.pl 08.06.11, 14:54
      Mam prosbę do osob które wyjadą tam w najblizszym czasie.... Możecie sprawdzić jakie wózki dla dzieci są do wypozyczenia? tzn w jakim są stanie? pozdr. Marzena
      • yokooo Re: Onyria Claros Beach Resort 10.06.11, 15:24
        My lecimy 14.06 z Warszawy, za wózkami dla dzieci się rozejrzymy ;)
        • Gość: marcena Re: Onyria Claros Beach Resort IP: *.ip.netia.com.pl 11.06.11, 20:51
          z góry dziekuje :)
    • Gość: mrcena Re: Onyria Claros Beach Resort IP: *.ip.netia.com.pl 14.06.11, 09:50
      Pojawiła się kolejna opinia na holidachack i jakas tak niesprecyzowana i nieprzekonująca. To chyba jedna z osób które jada tam i sie czepiaja. pozdr.
      • markow1976 Re: Onyria Claros Beach Resort 15.06.11, 15:42
        Wróciłem wczoraj ... Byłem z żoną i 2,5 letnim synem. Hotel bardzo dobry, pokój w budynku głownym duży z widokiem na morze, wyżywienie bardzo dobre, mi szczególnie posmakowało białe wino :) obsluga miła;
        teren faktycznie rozległy, ale ze względu na dzieciaka i tak głownie spedzalismy czas przy basenie ze statkiem i ewen. w aquaparku, dzieciak zadowolony :) my także
        wychodzi mi laurka, ale faktycznie nie ma się czego przyczepić
        wyjezdzajacym życzę miłego pobytu
        PZDR
      • Gość: Agnieszka Re: Onyria Claros Beach Resort IP: *.128.59.66.static.crowley.pl 15.06.11, 15:43
        Witam
        Wczaraj wróciłam z tego hotelu z rodziną (dzieci 5 i 9 lat) nie polecam tego hotelu dla dzieci - bardzo wysokie podejścia trudno podjechać np. z wózkiem. Problemy z pokojami, słabe jedzenie - dzieci jadły frytki, makaron. Wypożyczenie samochodu osobowego ok. 50 euro do EFEZU ok 30 minut drogi samochodem, wózki niebieskie chicco, basen dla dzieci - statek super problem z miejscami przy basenie, przed sezonem rezerwowaliśmy poduchy nie leżaki ok. 7.00 rano słaby hotel jak na 5 gwiazdek i tą cenę.
        • edytmark Re: Onyria Claros Beach Resort 15.06.11, 17:24
          Klasyczny przykład dwóch Polaków i dwie zupełnie inne opinie!Pani Agnieszko, może więcej konkretów. Jaki problem z pokojami, słabe jedzenie??
          • Gość: dominika Re: Onyria Claros Beach Resort IP: *.aster.pl 15.06.11, 17:34
            Czytam pierwszą opinię i super, drugą sama nie wiem co myśleć. Z jakich biur Państwo byli i jak jest z zakwaterowaniem? My jedziemy z TUI i mamy rezerwację na pokój z tarasem i widokiem na ogród. Mam nadzieję, że go dostaniemy
            • edytmark Re: Onyria Claros Beach Resort 15.06.11, 17:50
              W Polsce ten hotel z pokojami rodzinnymi ma tylko TUI, pokoje 2-osobowe ma też GTI. Pani Agnieszka z uwagi na rodzinę musiała mieć pokój rodzinny.
              • Gość: ad Re: Onyria Claros Beach Resort IP: *.home.aster.pl 15.06.11, 22:12
                Tui wprowadza w błąd gdyż pokój rodzinny to fikcja.Owszem istnieją takie ale nie można zakwaterować w nich gości-podobno inspekcja nie oddała ich do użytku.Zamieszanie z pokojami trwało bardzo długo-docelowo dostaliśmy rekompensatę finansową więc byliśmy zadowoleni.Co do wózków to są chicco w średnim stanie-ale wystarczy położyć ręcznik i jest ok.Jedzenie ok-ale bez rewelacji.Potworne kolejki po omlety itp. Dodam,że byliśmy zdziwieni,że w hotelu 5* trzeba stać w kolejce po napoje a nie ma dystrybutorów.
                Współczuję ludziom z maluchami w wózkach-już ktoś wspomniał o poziomach i to niestety prawda.Z tego powodu nie byliśmy nawet razu na obiedzie.Kolejny minus to brak leżaków przy basenie dla dzieci tylko poduchy-które trzeba rezerwować o 7 30 bo później nie ma szans nawet żeby ręcznik położyć.
                Część aquaparku bardzo fajna.Sporty wodne super.
                • Gość: dominika Re: Onyria Claros Beach Resort IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.11, 08:25
                  My mamy mieć pokój dwuosobowy z dostawką. Chciałam zapytać w której części były głównie kwaterowane osoby z TUI. I jak byś ocenił infrastrukturę biorąc pod uwagę 7 - latka, szczególnie aqua park. Dziękuję za odpowiedź
                  • Gość: Agnieszka Re: Onyria Claros Beach Resort IP: *.128.59.66.static.crowley.pl 16.06.11, 09:02
                    Witam
                    Pokoje jakie kupiliśmy miały być rodzinne (dwa pokoje z łazienką) dolecieliśmy w nocy ok 2.00 i dostlismy pokój dwuosobowy z dostawką dla czterech osób. Kolejnego dnia po kilku rozmowach dostaliśmy pokój w budynku głównym co było plusem (bungalowy są usytuowane wyżej i dużo dalej). Rozmowy dotyczące pokoju prowadzone były bezpośrednio z kierownictwem hotelu a nie z Panią rezydentką TUI. Baseny dla dzieci i aqua park jest super dla małych dzieci jak i dla 15 latka. Jak zeszliśmy na plażę/basen nie wracaliśmy na lunch bo w upale było to bardzo męczące. Byliśmy w tym hotelu od 31 maja do 14 czerwca i z dnia nadzień było lepiej. Na koniec dostaliśmy odszkodowanie za zły pokój.
                    • Gość: ad