Dodaj do ulubionych

Mistrz i Małgorzata

21.09.22, 16:13
Dokociłam się. Szukały domu, no i mam...
Obserwuj wątek
    • wiesia.and.company Re: Mistrz i Małgorzata 21.09.22, 19:05
      To dwójeczkę wzięłaś? Świetnie! Dla nich to życie! A i dla Ciebie nowe wrażenia, trochę inne obowiązki, sama obserwacja zajmuje sporo czasu - czyli dzieje się. Czyli... życie wróciło z nową energią smile Cieszę się!
      • zaba_300 Re: Mistrz i Małgorzata 21.09.22, 19:41
        Dzięki, Wiesiu, też się cieszę, chociaż brak Maksia Myszy i Mini ciągle bardzo boli...
        A teraz takie szkraby.
        • babcia47 Re: Mistrz i Małgorzata 22.09.22, 01:37
          Cudnie!!! I kociaki cudne. Gratuluję z całego serca bo sama się niedawno dokociłam. Doszłam do wniosku, ze już czas po śmierci Pusiola na danie domu jakiemuś kociakow. Fajnie, ze masz pasję. Dwa maluchy fajnie się razem wychowują co wiem z doświadczenia bo tak do mnie trafili Mefi i Oli, dziś już obaj za TM ale byli z nami 14 i 16 lat. Pozatym z obecnego doświadczenia wiem, ze to wielka pociecha choć i trzy światy ale w sumie można telewizor wywalić bo rozrywki śmiechu i wzruszeń nie zabraknie. Życzę wszystkiego najlepszego Tobie i maluchom .
          • zaba_300 Re: Mistrz i Małgorzata 22.09.22, 15:23
            Dzięki smile
            Całe szczęście, że są dwa, bo jeden by mnie zamęczył! Take karaluszki, a energii mają jak lokomotywa.
            Trzymajcie się zdrowo !
            • wiesia.and.company Re: Mistrz i Małgorzata 22.09.22, 16:22
              Dwupak, i to zgrany dwupak w tym samym wieku to świetne rozwiązanie logistyczne. Niechaj sobie szaleją, potrafią sobie zorganizować czas. A człowiek może sobie obserwować tzw. życie, zamiast gapić się w tv. big_grin
              • zaba_300 Re: Mistrz i Małgorzata 23.09.22, 13:03
                wink nie mam TV od 17 lat big_grin
            • babcia47 Re: Mistrz i Małgorzata 22.09.22, 20:31
              U mnie Dyzio głównie bawi się z psem Frankiem i czasem urządza gonitwy z ciocią Małą, ona też go pilnuje i często sypią. Babcia Kota za to jest wzorem do naśladowania. Do zabawy poza twórczo wykorzystywanym drapaniem bardzo przydał się tunel znortalionuni tor z piłeczjami do którego wrzucam dodatkowo czasem snaczki. Pizatym do zabawy może służyć absolutnie wszystko łącznie z moimi włosami z których układa się nową fryzurę. Problem z tym co zabawką być nie powinno ale np piłeczki pinpongowe świetnie odwracają uwagę. Przydadzą się też małe pluszaki na czas gryzien8ai drapania, n9tmalnego w czasie zmiany zębów. Można je wcisnąć małemu zamiast swojej ręki , choc Dyzio szybko załapał, ze pazurkintrzeba chowac a ząbkaki mozna podgryzac ale nie wolno ranic . Powachal kropelkę krwi na m9jej zranionej ręce i w łepku zaskoczyło
    • asu1981waw Re: Mistrz i Małgorzata 22.09.22, 17:10
      Ale śliczne smile
      Niech się dobrze chowają i dają mnóstwo radości smile
    • mysiulek08 Re: Mistrz i Małgorzata 22.09.22, 18:25
      oooo, Siostry B bis smile super!!

bedzie sie dzialo, bedzie tongue_out
    • zaba_300 Re: Mistrz i Małgorzata 23.09.22, 13:11
      Dzięki wszystkim. Są cudowne, oby wszystko miały zdrowe. Na razie pracowicie leczymy koci katar, jest już ładnie.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka