Dodaj do ulubionych

czy to możliwe

11.04.07, 18:29
zeby kotka niespełna roczna była kotna?? bo jej właścicielka niby wyczuła że
gruby brzuch małej to małe kociaki.
Obserwuj wątek
    • annb jak najbardziej 11.04.07, 18:45
      to jest całkiem i zupełnie mozliwe
      to nic nowego pod słońcem
      • princessofbabylon Re: jak najbardziej 11.04.07, 19:02
        aha, no bo widzisz, aż tak bardzo się nie znam.
        a ona przeżyje?? bo taka kruszynka jest... indifferent
        • annb Re: jak najbardziej 11.04.07, 19:18
          w pierwszym miocie "z reguly" sa dwa kociaki,
          z reguly, ale nie zawsze niestety
          kotka juz raczej nie urosnie i zostanie taką kruszynką, bo porod i karmienie
          oslabia organizm
          a nie myslalas o sterylizacji??
          • princessofbabylon Re: jak najbardziej 11.04.07, 19:54
            to nie mój kot jest, nie wiem zobaczymy...
            • annb Re: jak najbardziej 11.04.07, 19:58
              princessofbabylon namow włascicielke na kastracje kotki
              • princessofbabylon Re: jak najbardziej 11.04.07, 20:07
                dziekuję Tobie za rady. zobaczę co da się zrobić



          • hesperidae annb, 11.04.07, 23:46
            przepraszam, z jakiej "reguły"? bo nigdy się z taką nie spotkałam?
            • annb Re: annb, 12.04.07, 08:17
              a ja tak,
              ale ze nie prowadzilam badan ani statystyk-wpisałam ją w cudzysłow.
              widac?
              widac
              skad to wzielam?
              z doswiadczenia?
              z obserwacji kotow wiejskich>?
              z pytan do chodowcow?
              z przeglądania ich stron internetowych?
              jeszcze raz- "regułę" napisałam w cudzysłowie
              na pytanie zadane odpowiedzialam twierdząco
              jesli uwazasz ze niespelna roczna kotka nei moze miec kociakow-wpisz sie
              jesli uwazasz ze moze-tez sie wpisz

              jesli kotka jest domowa, nie jest hodowlaną to trzymac kciuki aby kociakow bylo
              jak najmniej
              bo ciezko dla nich znalezc domy

              a czy kotka jest kotna to weterynarz powinien sie wypowiedziec, po uprzednim
              badaniu.
              ja sie wypowiedziałam na temat mozliwosci
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka