viki2lav 18.02.06, 11:34 wspaniale sie wloski minister popisal, ciekawam co sie teraz bedzie dzialo we Wloszech, zastanawiam sie jak mozna tak ryzykowac, przeciez to sie jakos zaraz odbije tu we Wloszech. ale bym zaklela, debil! Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kornikuno Re: Libia 18.02.06, 18:16 No coz....stalo sie! Debile rodza sie , ich nikt nie sieje... Ogladalam program z C. Mimun - 5 minut z ....ze tez na cos takiego pozwolil... Faktem jest, ze "dolewac benzyne do ognia" to jest dokladnie:bezmyslne... a od Ministra Reform czy innych, ale w koncu Ministra rzadu, spodziewamy sie innych zachowan... Nie chce myslec o tym jak "toto" sie odbije w kontekscie przyszlych wyborow... No, ale jak akapit...nikt ich nie sieje § Okropnosc! w pelnym tego slowa znaczeniu: wiara to wiara, i wara od tego ( obojetnie kto i co...) Ech! szkoda slow! Obciach totalny...rzeczywiscie brakowalo nam takiego ministra... IzaBella Odpowiedz Link
desi45 Re: Libia 19.02.06, 15:42 nastepna niepotrzebna prowokacja....kosztowala jak pamietam 12 zyc ludzkich...... mam nadzieje ze wyniesie sie z parlamentu.... to moja opinia Odpowiedz Link
desi45 Re: Libia 19.02.06, 15:45 wszystko to aby podniesc punkty przed wyborami...... a komu to potrzebne?.... Odpowiedz Link
cuciolo Re: Libia 20.02.06, 10:12 Calderoni zrobil z siebie przyglupa i ale i Vespa sie nie popisal. Nie mogl powstrzymac glaba przed taka manifestacja i to w dobie zaostrzonych stosunkow ze swiatem islamskim? Maloz to mamy problemow? Teraz na nowo wrze Libia, Nigeria. A juz prawie prawie unormowaly sie stosunki z Kadafim. Tak wogole jego syn dalej gra w ktorejs z druzyn wloskich? Tak nota bene nadciagaja chmury nad Italie, za wyglup kretyna polityka wlosi czyli tez i my mozemy niezle zaplacic Odpowiedz Link
kornikuno Re: Libia 22.02.06, 04:41 Cuciolo, co ma Vespa do Calderoni... program ,w ktorym sie C. wyglupil to byl program C.Mimun dyrektora TG1... IzaBella PS jezeli chodzi o Libie i jego przywodce, to stosunki sa od wielu, wielu lat OK bo od 2001 roku, kiedy reszta Europy o tym marzyla.... Odpowiedz Link
cuciolo Re: Libia 22.02.06, 16:24 Dopiero teraz zajrzalam na forum. Nie przesadzajmy z tym co ma Vespa do Calderoni. Wystapil w jego show. Era Vespy trwa, jest jedna z fundamentalnych postaci dziennikarskich w RAI. W jakis sposob panuje chyba nad sytuacja w trakcie programu co nie? Czy nie? Przechodzi do porzadku dziennego nad sprawa rozruszania muzulmanow ktorzy i tak sie gotuja w momencie gdy kretyn polityk nie umie sie zachowac Chyba mogl jakos powstrzymac ministra co nie? Odpowiedz Link
slims1 Re: Libia 21.03.06, 15:22 a ja bylam rok temu w libii na pustyni... cos pieknego! Odpowiedz Link