kapitan_marchewa 22.08.11, 18:33 Pamiętam dokładnie, że PRL kształcił w szkołach oficerskich żołnierzy Kadafiego,w latach 70-tych i jeszcze 80-tych, zarówno na ZMECH-u we Wrocławiu jak i na WAM-ie w Łodzi.. To był przyjaciel PRL.. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
niezmiennick Re: Kadafi 22.08.11, 19:25 Do dzisiaj wielu naszych chętnie jeździło na kontrakty. No, do wczoraj. Odpowiedz Link