22.08.11, 18:33
Pamiętam dokładnie, że PRL kształcił w szkołach oficerskich żołnierzy Kadafiego,w latach 70-tych i jeszcze 80-tych, zarówno na ZMECH-u we Wrocławiu jak i na WAM-ie w Łodzi..
To był przyjaciel PRL..
Obserwuj wątek
    • niezmiennick Re: Kadafi 22.08.11, 19:25
      Do dzisiaj wielu naszych chętnie jeździło na kontrakty. No, do wczoraj.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka