Dodaj do ulubionych

J.M. Jackowski o metodach PiS

19.10.20, 12:26
Nie wiem, czy zauważyliście, ale w ostatnich dniach padła wypowiedź, która naprawdę powinna była odbić się szerszym echem.

Jan Maria Jackowski, senator klubu PiS, jeden z tych, którzy głosowali przeciwko ustawie futerkowej, ujawnił taką ciekawostkę: jak jednego z senatorów próbowano zmusić do głosowania za ustawą:

"Współmałżonkę tej osoby zaproszono do zakładu pracy i powiedziano, że jeśli ten senator zagłosuje niezgodnie z oczekiwaniami kierownictwa PiS, to ta osoba straci pracę, a jest to akurat rodzina w trudnej sytuacji materialnej. Te metody pozostawiam bez komentarza"

wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/7849346,pis-jan-maria-jackowski-szantaz-zastraszanie-piatka-dla-zwierzat.html

Azerko droga, co Ty na to? Przypominam, mówi to senator Zjednoczonej Prawicy, a nie nikt z "totalnej opozycji"....
Obserwuj wątek
    • a000000 Re: J.M. Jackowski o metodach PiS 19.10.20, 13:30
      stephen_s napisał:

> Azerko droga, co Ty na to? Przypominam, mówi to senator Zjednoczonej Prawicy, a
      > nie nikt z "totalnej opozycji"....

jestem zdecydowanie przeciwna wszelkim dyscyplinom klubowym. Poseł ma tak głosować, jak mu sumienie każe.

Z tym, że ocenę głosowania oddaję władzom partii, ale jako jedyny ruch dopuszczam usunięcie z szeregów partii z powodu diametralnie różnego światopoglądu od tego, wokół którego partia się jednoczy.
      Aby taki Czarzasty nie został posłem PiS i głosował jak lewica.

Wiesz, partia to zbiór osób o podobnych poglądach. Jeśli kto zaczyna zbytnio odstawać - to trzeba mu zaproponować zmianę barw. Krótko i na temat... a nie grozić pokątnie i półgębkiem.

Szantażowanie rodzin posłów jest niedopuszczalne. Pan Jackowski skoro powiedział A, ma powiedzieć i B, przed prokuratorem. Jeśli tego nie zrobi - znaczy kręci i mataczy. Albo powtarza zasłyszane ploty.

Nie wiem czy dobrze zrozumiałam.... jeśli senator zagłosuje przeciw, to jego żona straci pracę??? kto jest pracodawcą tej żony????

A teraz Stefciu powiedz, co Ty na to:

dorzeczy.pl/kraj/157491/skandaliczne-slowa-walesy-chce-osobiscie-zlikwidowac-kaczynskiego-bede-do-dyspozycji.html
      • a000000 Re: J.M. Jackowski o metodach PiS 19.10.20, 16:52
        maria421 napisała:

> Jedno mi sie nie zgadza- rodzina senatora w trudnej sytuacji materialnej. Tez i
        > m do pierwszego nie starcza, jak Gowinowi?

jest jeszcze jeden poseł, z lewicy. Kulasek się nazywa. I on stwierdził, że za 9 tys. zł to nie da się w Warszawie przeżyć.... Zauważyć należy, że facet ma darmowe lokum w hotelu sejmowym i tańsze wyżywienie w tamtejszej stołówce.
        Stefciu, mów: da się przeżyć, czy nie?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka