Dodaj do ulubionych

Uran w VII domu

28.07.12, 07:28
Witam,
nie znam się na astrologii ale może ktoś mi rozjaśni, co oznacza nieaspektowany uran w VII domu, i od kiedy będę/jestem pod jego wpływem? moja data ur to 05 sierpien 1981, g. 06.35 w środę, Warszawa.
Jeśli jest szansa to może może mi ktoś powiedzieć coś więcej nt przyszłym zdarzeń? :) np. dzieci, finanse, praca..
Z góry dziękuję i pozdrawiam,
B.
Obserwuj wątek
    • acrux_79 Re: Uran w VII domu 09.08.12, 20:30
      Niestety, ktoś Ciebie wprowadził w błąd. O ile zgoda co do kwestii, że Uran nieaspektowany (choć półtorakwadrat z Marsem i kwadrat z ASC coś znaczą), to nie jest on posadowiony w domu VII, tylko IV.

Obecnie, wraz z Plutonem, tworzy aspekty do Jowisza, Saturna, oraz Merkurego. I to musiał być (Urana) ważny tranzyt, skoro progresywny Księżyc był miesiąc temu w koniunkcji z nim. Zważywszy na pozycję Urana, mógłbym podejrzewać jakąś wyprowadzkę, albo przemieszczenie się z miejsca zamieszkania. Lub oderwanie, konflikt z rodziną.
      • blukaktus Re: Uran w VII domu 11.08.12, 08:03
        dziękuję za odpowiedź...osoba która mi to powiedziała korzystała z jakiegoś programu.
        A mam jeszcze jedno pytanie czy jest jakis czas w którym przebywa się w danym domu?tj. np. w wieku 36 lat wchodzę w VII dom, czy może to jest tak że dana planeta oddziałowuje na całe życie będąc w którymś domu.
        I czy może mi Pan/Pani powiedzieć coś na temat realizowania sie w kwestii pracy/finansów?

dziękuję i pozdrawiam,
        B.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka