Dodaj do ulubionych

wyzerka w Antwerpii?

13.02.07, 23:35
to co moze wyzerka w Antwerpii

buu zalatwi miejsca parkingowe pozostaje do ustalnei jakis czas kiedy sklepy
sa zamkniete, pogoda ladna a kanjpy otwarte ;)

Serdecznosci
PD
Obserwuj wątek
    • boe_ Re: wyzerka w Antwerpii? 14.02.07, 08:14
      my sie piszemy w ilosci sztuk 2
      sztuka druga jeszcze nic nie wie, ale jest wybitnie miesozerna wiec raczej nie
      bedzie problemu :)
    • greentea2 Re: wyzerka w Antwerpii? 14.02.07, 09:35
      Ja tez sie pisze, glodna jestem strasznie:)
    • paw_dady do obu glodomorkow 15.02.07, 10:25
      zaczekajmy na weekend - wtedy bedziemy mogli zobaczyc kto sie jeszcze zglosi ;)
      Poki co macie snickersa, ktory wygra z glodem ;)

      Serdecznosci
      Pd
      • vico1 Ten weekend... 15.02.07, 17:27
        ...nam najbardziej odpowiada. Potem to juz tylko solo.
        • greentea2 Re: Ten weekend... 16.02.07, 12:06
          Nam pasuje tylko niedziela, bo w sobote juz mamy zaplanowana uczte:)
          • boe_ Re: Ten weekend... 16.02.07, 14:36
            myslalam ze sie umawiamy na jakas blizej nieokreslona przyszlosc, ale jak cos
            to mi tez niedziela pasi
            do jutra wieczorem musieliby sie wszyscy okreslic, tak zebym mogla sprawdzic
            czy w ogole bylby stolik
            pawie, panstwo doktorostwo, jak tam?:)
            • do.ki Re: Ten weekend... 17.02.07, 10:28
              Meldujemy sie. Niedziela pasi, bo dzis trzeba pracowac, nie? Proponujemy godzine
              15:30, jak nasza mlodziez pojdzie sobie na jej wlasne ksiuty. (Cholery mozna
              dostac z tymi urodzinowymi kinderbalami co tydzien.)
              • boe_ Re: Ten weekend... 17.02.07, 11:57
                niestety "mie katoen" jest otwarty dopiero od 18...

                ALE

                poniewaz nieczesto sie zdaza zeby tak nagle wszyscy mieli czas, zostanmy przy
                tej niedzieli 15:30 i pojdzmy na nieco pozniejszy lunch do "da giovanni" czyli
                numer 1 pizzerii w antwerpii
                poza doskonala pizza serwuja tam tez boskie "tries speciale" czyli lasagne,
                cannelloni, tortelloni w jednym za cale 9 euro!
                pogoda ma byc ladna, parking jest pod groenplaats, knajpa jest otwarta non-stop
                i nie trzeba niczego rezerwowac

                moze wiec spotkamy sie o 15:30 pod rubensem na groenplaats?

                mam nadzieje ze pawie dolacza, juniora mozna przeciez zabrac na pizze :)
                dajcie znac czy bedziecie, zebym tam nie sterczala pod tym rubensem sama :)))
                • do.ki Re: Ten weekend... 17.02.07, 13:31
                  Moze byc tak, jak proponujesz, boe, ale w takim ukladzie to ja sie z pawiem
                  umawiam wylacznie na 14, bo o 18 trzeba dziecko odebrac z imprezy, a jak umowimy
                  sie z pawiem na 15:30, to on nie pojawi sie przed 17 (sorry, pal, you know, good
                  decisions come through experience, experience comes from bad decisions :-)).
                  • boe_ Re: Ten weekend... 17.02.07, 15:13
                    :)))
                    ok wiec my sie widzimy jak ustalone, vico i greentea jak rozumiem tez sie
                    zapisali, rezerwacji nie trzeba robic wiec moze do nas dobic ile osob chce
                    paw, bedziemy na was czekac o 14 pod rubensem:)
                    gdyby nas tam (juz/jeszcze)nie bylo to masz wszystkie komorki:)
                    • greentea2 Re: Ten weekend... 17.02.07, 17:03
                      To ja poprosze o adres restauracji i parkingu, bo zupelnie nie znamy Antwerpii:)
                      • do.ki Re: Ten weekend... 17.02.07, 17:31
                        www.dagiovanni.be/
                        Parking pod Groenplaatsem, albo na nadbrzezu Skaldy.
        • paw_dady Re: Ten weekend... 17.02.07, 14:44
          vico1 napisał:

          > ...nam najbardziej odpowiada. Potem to juz tylko solo.
          Han "Vico"Solo? czy tez Vico Vader oj cos mi GW kolataja po glowie po plackach
          ziemniaczanych ;)

          Ale do rzeczy jutro byloby ok przedyskutuje z malzonka i dam znac.

          Vico - jesli zmieniles kom daj mi znac bo kontakt z toba jest dosc utrudniony ;)


          Serdecznosci
          PD
          • vico1 Re: Ten weekend... 17.02.07, 23:33
            Kontakt ten sam, tylko czasem nie mam komorki pod reka. Na znak protestu probuje
            ja odstawic od piersi w weekend - ze zmiennym skutkiem.
            Teoretecznie bedziemy w komplecie.
            A wiec, pod domem Rubensa o 14.00, a potem spacerkiem do korytka.
            Szepcza mi do ucha, ze w poblizu sa ciekawsze smakowo miejsca od Giovanniego.
            Zadecydowac mozemy jutro, w zaleznosci od frekwencji. Zaleta Giovanniego jest
            pojemnosc.


            • paw_dady Re: Ten weekend... 18.02.07, 12:56
              vico1 napisał:

              > Kontakt ten sam, tylko czasem nie mam komorki pod reka. Na znak protestu
              probuj
              > e
              > ja odstawic od piersi w weekend - ze zmiennym skutkiem.
              > Teoretecznie bedziemy w komplecie.

              a jak daleko teoria jest od praktyki? ;)

              Seerdecznosci
              PD
          • vico1 Re: Ten weekend... 17.02.07, 23:38
            Info dla zamiejscowych
            www.antwerpen.be/smartsite.dws?id=289&ch=BTH
            • apsik10 Re: Ten weekend... 18.02.07, 09:34
              O 14? Mowa byla o 15.30. My musimy odstawic K. na urodziny o 15.15, wiec pewnie dotrzemy do
              centrum pol godzinki pozniej. W razie czego bedziemy szukac sie telefonicznie:)
              • vico1 Pawik 18.02.07, 11:03
                Napisz o ktorej bedziesz pod Rubensem, to my tez tam bedziemy. Twoja
                punktualnosc jest legendarna, wiec rodzice maja sluszne obiekcje.
                • greentea2 Re: Pawik 18.02.07, 11:22
                  Nie wiem gdzie ten rubens i nie mam zadnego numeru telefonu wiec jak nie dojade na czas i zmienicie
                  restauracje mozemy miec problem.
                  • boe_ Re: Pawik 18.02.07, 11:25
                    o rany, nie pod domem rubensa tylko pod pomnikiem rubensa na groenplaats!!!!!

                    dla zamiejscowych - najwiekszy plac w samym centrum antwerpii
                    na srodku stoi pomnik rubensa

                    umowmy sie tam o 15:45 tak zeby wszyscy zdazyli
                    • vico1 Re: Pawik 18.02.07, 11:36
                      OK, pomnik Rubensa na Groenplaats - nie mozna sie zgubic. W razie czego
                      spotykamy sie u Giovanniego.
                    • greentea2 Re: Pawik 18.02.07, 11:36
                      Juz wiem, bylam tam:)
                      Co do godziny mam nadzieje, ze sie ustali w najblizszym czasie.

                      Paw, czy mozesz mi przeslac swoj numer komorki, bo nie moge znalezc?
                      • paw_dady Re: Pawik 18.02.07, 13:01
                        greentea2 napisała:

                        > Juz wiem, bylam tam:)
                        > Co do godziny mam nadzieje, ze sie ustali w najblizszym czasie.
                        >
                        > Paw, czy mozesz mi przeslac swoj numer komorki, bo nie moge znalezc?

                        juz podalem ;)
                  • boe_ Re: Pawik 18.02.07, 11:39
                    vico, ta 14 to byla tylko godzina dla pawia

                    reszta spotyka sie 15:45-16 pod pomnikiem rubensa na groenplaats
                    uh, ktos tu musi prwejac obowiazki kaowca inaczej sie nigdy nie dogadamy :)

                    poniewaz ja mam tylko kom pawia, zaraz wysle swoj numer na gazetowego priva do
                    reszty, bo jak paw nie dojedzie a wy sie zbierzecie pod domem rubensa, albo
                    grobem rubensa, albo obrazem rubensa w katedrze, to za was nie znajde :)
                • paw_dady Re: Pawik 18.02.07, 12:56
                  vico1 napisał:

                  > Napisz o ktorej bedziesz pod Rubensem, to my tez tam bedziemy. Twoja
                  > punktualnosc jest legendarna, wiec rodzice maja sluszne obiekcje.

                  to trudne pytanie bo nie bede dzis w ogole force majore jak mowia Flamoki ;)


                  Serdecznosci
                  PD
                  • bachatka Re: Pawik 27.02.07, 23:23
                    I jak sie zarelko udalo?
                    • paw_dady Re: Pawik 28.02.07, 23:46
                      bachatka napisała:

                      > I jak sie zarelko udalo?

                      nie wiem bo nie bylem ;)

                      Serdecznosci
                      PD
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka