24.08.06, 15:28
słyszałam ze kobiety które maja wade wzroku moga miec przeprowadzone darmowe
cięcie cesarskie. moja wada wzroku wynosi -3,75 i na dodatek mam astygmatyzm.
czy bede mogła miec cesarke?
dziekuje za odp
Obserwuj wątek
    • beczek2 Re: cesarka 24.08.06, 16:15
      Tego to już musisz się dowiedzieć od swojego lekarza, bo być może tylko nie
      będziesz mogła przeć i wtedy dostaniesz za darmo ZOO
    • agaw00 Re: cesarka 24.08.06, 19:01
      bez parcia to raczej sie nie urodzi:)
      przy takiej wadzie spokojnie mozesz miec cesarkę....myslę ze lekarz musi
      wystawic zaświadczenie
      • akul78 Re: cesarka 25.08.06, 15:07
        Sama wada wzroku nie ma nic do rzeczy jeśli chodzi o cesarę, tutaj raczej
        bierze sie pod uwagę stan siatkówki, rozwarstwianie sie, co nie zawsze idzie w
        parze z dużą czy małą wadą wzroku. Ja sama mam -5 diopri na każdym oku i
        miałam tylko zalecenie od okulisty na skrócenie drugiej fazy porodu (gin mówił
        tu o próżnociągu), miałam jednak cesarke ale juz z innych powodów a nie tylko
        okulistycznych.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka