beberebe 17.04.07, 12:57 czy jedzie ktoś w tym roku do Sevilli? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
cynta Re: Socrates/Erasmus Sevilla 03.08.07, 12:17 Tak, bedzie tam moja corka, tyle ze z Texas Tech a nie z Erasmusa, ale tez Polka....:o)) Odpowiedz Link Zgłoś
beberebe Re: Socrates/Erasmus Sevilla 11.08.07, 18:40 ooo super, a od kiedy będzie? Odpowiedz Link Zgłoś
cynta Re: Socrates/Erasmus Sevilla 12.08.07, 00:18 Od 23 sierpnia. Bedzie w ekipie innych studentow z Texas Tech (oni tam maja filie). Jutro wyjezdza do Londynu. A ty, jak tam jedziesz, kiedy i gdzie bedziesz? moge was jakos umowic... Odpowiedz Link Zgłoś
beberebe Re: Socrates/Erasmus Sevilla 15.08.07, 09:33 ja będę od 13 września, nie wiem w jakiej dzielnicy bede mieszkała bo jeszcze nic nie znalazłam Odpowiedz Link Zgłoś
cynta Re: Socrates/Erasmus Sevilla 16.08.07, 12:07 Moja corka bedzie mieszkala u rodziny hiszpanskiej ale to im uniwerek zalatwia w ramach programu Study Abroad. Moze mozna taka forme mieszkania znalezc tez poza tym programem? wydaje sie dobra dla podciagniecia jezyka.... Odpowiedz Link Zgłoś
beberebe Re: Socrates/Erasmus Sevilla 16.08.07, 18:50 niestety mój uniwerek nam nie pomaga :( Odpowiedz Link Zgłoś
cynta Re: Socrates/Erasmus Sevilla 17.08.07, 01:12 No tak rozumiem, ale moze mozna podobne znalezc samemu. O takie znalazlam w Google spain.gabinohome.com/en/rent+room/Sevilla Jak chcesz to poprosze moja corke zeby sie rozejrzala po przyjezdzie jezeli to nie jest za pozno... Odpowiedz Link Zgłoś
beberebe Re: Socrates/Erasmus Sevilla 17.08.07, 10:20 Do tej strony jeszcze nie dotarłam. Codziennie sprawdzam ogłoszenia na lokalnych serwisach z ogłoszeniami ale nic ciekawego i w miarę taniego nie znalazłam. Odpowiedz Link Zgłoś