Dodaj do ulubionych

Socrates/Erasmus Sevilla

17.04.07, 12:57
czy jedzie ktoś w tym roku do Sevilli?
Obserwuj wątek
    • cynta Re: Socrates/Erasmus Sevilla 03.08.07, 12:17
      Tak, bedzie tam moja corka, tyle ze z Texas Tech a nie z Erasmusa, ale tez
      Polka....:o))
      • beberebe Re: Socrates/Erasmus Sevilla 11.08.07, 18:40
        ooo super, a od kiedy będzie?
        • cynta Re: Socrates/Erasmus Sevilla 12.08.07, 00:18
          Od 23 sierpnia. Bedzie w ekipie innych studentow z Texas Tech (oni tam maja
          filie). Jutro wyjezdza do Londynu. A ty, jak tam jedziesz, kiedy i gdzie
          bedziesz? moge was jakos umowic...
          • beberebe Re: Socrates/Erasmus Sevilla 15.08.07, 09:33
            ja będę od 13 września, nie wiem w jakiej dzielnicy bede mieszkała
            bo jeszcze nic nie znalazłam
            • cynta Re: Socrates/Erasmus Sevilla 16.08.07, 12:07
              Moja corka bedzie mieszkala u rodziny hiszpanskiej ale to im uniwerek zalatwia w
              ramach programu Study Abroad. Moze mozna taka forme mieszkania znalezc tez poza
              tym programem? wydaje sie dobra dla podciagniecia jezyka....
              • beberebe Re: Socrates/Erasmus Sevilla 16.08.07, 18:50
                niestety mój uniwerek nam nie pomaga :(
                • cynta Re: Socrates/Erasmus Sevilla 17.08.07, 01:12
                  No tak rozumiem, ale moze mozna podobne znalezc samemu. O takie znalazlam w
                  Google spain.gabinohome.com/en/rent+room/Sevilla Jak chcesz to poprosze
                  moja corke zeby sie rozejrzala po przyjezdzie jezeli to nie jest za pozno...
                  • beberebe Re: Socrates/Erasmus Sevilla 17.08.07, 10:20
                    Do tej strony jeszcze nie dotarłam. Codziennie sprawdzam ogłoszenia
                    na lokalnych serwisach z ogłoszeniami ale nic ciekawego i w miarę
                    taniego nie znalazłam.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka