Dodaj do ulubionych

ostatni taki aktor...

14.07.09, 23:13
wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,6822101,zbigniew_zapasiewicz_nie_zyje.html
bardzo smutnosadsad a jeszcze 5 lipca mialam okazje obejrzec
go na gorzowskiej scenie letniej wraz z małżonka
przedstawili "Kwiaty polskie" w towarzystwie Włodzimierza Nahornego,
składam mu hołd za wybitność
i zal ogromny zal...
Obserwuj wątek
    • nana_c Re: ostatni taki aktor... 15.07.09, 07:53
      Akurat czytalam na innym forum, niestety jest mi nie znany... jego filmów tez
      jakos nie widzialam. Jednakze musial byc wybitna osobowoscia. Niech spoczywa w
      pokoju.
      • jaga_22 Re: ostatni taki aktor... 15.07.09, 10:29
        https://0f.img.v4.skyrock.net/0f4/zipepette/pics/1208950708.gif
        Wielki żal,wielka strata. crying
        http://i41.tinypic.com/2zspsb8.gif
        • kendo Re: ostatni taki aktor... 15.07.09, 10:32
          [*]

          pamietam go z roznych rol filmowych ,jak i teatralnych,
          szkoda.....niech spoczywa w spokoju....
    • greis52 Re: ostatni taki aktor... 20.02.10, 08:51
      "Zmarł Jerzy Turek: śpiewający do szafy Jarząbek w "Misiu”,
      Orzeszko w "Gdzie jest generał”, Bączyk w "Nie lubię poniedziałku”, Franio w
      "Nie ma mocnych”... "
      już jak się tytuły czytaa to buzia się śmieje
      Odchodzą prawdziwi aktorzy.

      Smieszą jeszcze Was współczesne komedie?
      bo mnie jakoś nie, no ale może to ja straciłam
      z wiekiem poczucie humorusmilesmile
      • jaga_22 Re: ostatni taki aktor... 20.02.10, 11:44
        Szkoda ś.p. J.Turka.Oglądałam go w "Złotopolskich"

        Będzie nowa komedia Machulskiego,to będzie na co popatrzeć.

        Historia wampirzej rodziny, która osiedliła się na Mazurach, to kolejna
        komedia w dorobku autora m.in. kultowego "Vabanku" czy "Seksmisji". A jeśli o
        humor chodzi, reżyser nie uznaje tematów tabu - śmieszy go wszystko.

        film.wp.pl/id,105693,title,Juliusz-Machulski-Wszystko-mnie-smieszy,wiadomosc.html
        • kendo Re: ostatni taki aktor... 20.02.10, 17:11
          o jeja...
          czy to ten aktor,kory gral listonosza w "zlotopolskich?"
          • jaga_22 Re: ostatni taki aktor... 20.02.10, 18:27
            Tak Kenduś,ten sam.Ciekawe co wymyślą na ten czas,bo już od dłuższego czasu go
            nie było w serialu.
      • greis52 Andrzej Łapicki nie żyje ... 21.07.12, 21:09

        "Wspaniały arystokrata teatru"
        Był wzorcem tego, co jest już coraz rzadziej w teatrze spotykane - szlachetności i klasy. Jeszcze raz pokazał tę klasę w "Iwanowie" w Teatrze Narodowym, kiedy wrócił na scenę po wielu latach nieobecności. I właśnie od "Iwanowa" jakby odżył. To było wspaniałe. Myślę, że wtedy znów uwierzył w sens życia - mówił o Łapickim z kolei Jerzy Trela.

        Według Treli wraz z nim odchodzi też pewna epoka. - Odszedł wspaniały arystokrata polskiego teatru. To wielki żal, kiedy odchodzą ludzie, których już nikt nie jest w stanie zastąpić - ocenił aktor.

        wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,12169055,Zawadzka_o_Lapickim__Odszedl_ktos__kto_byl_nam_wszystkim.html
    • greis52 Zmarł aktor Krzysztof Kolberger 07.01.11, 10:00
      był aktorem z niezwykłą klasą....
      • kendo Re: Zmarł aktor Krzysztof Kolberger 07.01.11, 10:06
        film.wp.pl/id,114912,title,Zmarl-Krzysztof-Kolberger-Mial-60-lat,wiadomosc.html?ticaid=1b8eb
        lubilam GO,
        [*] pokoj jego duszy.

        PS;.. Greis,zapomnialam,ze mielismy taki watek,dzielna w wyszukiwaniu jestes.-dziekuje.
        • greis52 Re: Zmarł aktor Krzysztof Kolberger 07.01.11, 10:40
          wielki romantyk, piękny miły głos,
          i nadzwyczajnie silny człowiek
          lubiłam patrzeć i słuchać
          bardzo jestem wzruszona uffff
          • jaga_22 Re: Zmarł aktor Krzysztof Kolberger 07.01.11, 11:08
            Bardzo szkoda,że nie udało mu się przezwyciężyć choroby.(*)
            • kendo Re: Zmarł aktor Krzysztof Kolberger 07.01.11, 11:31
              probuje znalesc cos z jego glosem i jakos niemoge,
              macie cierpliwosc do szukania?,
              bylabym wdzieczna-dziekuje z gory.
              • greis52 Re: Zmarł aktor Krzysztof Kolberger 07.01.11, 13:49
                www.youtube.com/watch?v=D7mQZiW0Ouc
                www.youtube.com/watch?v=t8L5OP4-Wbk

                mam nadzieje ze się otworzą linki
                • iryska2604 Re: Zmarł aktor Krzysztof Kolberger 07.01.11, 19:11
                  Wielka szkoda.
                  • kendo Re: Zmarł aktor Krzysztof Kolberger 07.01.11, 20:31
                    *Greis-dzieki za linki,

                    mial nieuleczalnego raka krwi?
                    • greis52 Krzysztof Kolberger - wspomnienia... 07.01.12, 09:41
                      film.onet.pl/fotoreportaze/minal-rok-od-smierci-krzysztofa-kolbergera,4990697,0,fotoreportaz-maly.html
                      • jaga_22 Re: Krzysztof Kolberger - wspomnienia... 07.01.12, 09:50
                        Już się wystraszyłam,że znowu kosa zadziałała.
                        To wielka strata,że już go nie ma .
                        • jaga_22 Zbigniew Cybulski 08.01.12, 14:24
                          W niedzielę 8 stycznia przypada 45. rocznica śmierci Zbigniewa Cybulskiego, jednego z najwybitniejszych polskich aktorów. Artysta zginął tragicznie w 1967 roku we Wrocławiu, w wieku 39 lat.
                          • greis52 Re: Zbigniew Cybulski 09.01.12, 09:55
                            miałby dziś 84 lata,
                            "Chwytał życie pełnymi garściami, jak gdyby zawsze chciał odrobić jakieś spóźnienie" - pisał o Zbyszku Cybulskim znany francuski krytyk, Marcel Martin. Wspominając moment śmierci Cybulskiego, uznał: "Ta strata jest dla Polaków tym, czym dla Amerykanów była śmierć Jamesa Deana".

                            przyznam ze juz niewiele pamietam z jego ról aktorskichsmile
                            • kendo Re: Zbigniew Cybulski 12.01.12, 10:54
                              obraz jego wizerunku juz mocno sie zatarl....
                              to "szmat" czasu przeciez.....
                              wtedy bylam bardzo mloda i naprawde nie widzialam w nim " super taletu aktorskiego",
                              mialam inne normy okreslajace....
                              • kendo Re: Dallas powrot serii 10.06.12, 14:31
                                https://i49.tinypic.com/2qu3i0y.jpg

                                chyba pamietacie tego seryjnego tasiemca z lat 1980,
                                nakrecono nowe odcinki z niemal ta sama obsada aktorska.

                                13 czerwca premiera nowych odcinkow J.R Ewing Tv-serien "Dallas" ,na TNT kanale
                                Larry Hagman, 80 lat jako som spelade J.R.
                                Linda Gray, 71lat , jako Sue Ellen.
                                nawet Patrick Duffy, 63, powtarza swa role jako Bobby Ewing

                                ciekawe jakie teraz beda intrygi,
                                "olejowa branza" chyba juz niemodna?
                                • lusia_janusia Re: Dallas powrot serii 10.06.12, 15:04
                                  To podejrzewam ze bedzie wplatany watek arabow,
                                  i wojny, zamachy na wschodzie, Al-kaida,....
                                  -Lusia-
                                  • kendo Re: Dallas powrot serii 10.06.12, 15:14
                                    ooooooooo,nie pomyslalam az tak daleko...
                                    masz racje Lusia,chyba tak bedzie
                                    a Su i Pamela pewno wnuki nanczyc beda..
                                    bo to przeciez srial typowo o meskich sparwach byl
                                    • kendo Re:ostani taki aktor cd z Dallas 16.06.12, 20:02
                                      w seri Dallas chce zrzuci swe ubranie,
                                      nie byloby w tym nic dziwnego,
                                      alt to J.R juz 80 letni aktor marzyl by kiedys byc nagim w filmie...

                                      ech to juz niesmacznie...
                                      co innego jakies mlodsze cialo,ale 80 letnie i to mezczyzny??
                                      • kendo Re:ostani taki aktor A Lapicki 21.07.12, 21:20
                                        wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,12169055,Zawadzka_o_Lapickim__Odszedl_ktos__kto_byl_nam_wszystkim.html
                                        Odchodzi formacja tych, dla których zawód aktora był czymś więcej niż tylko wykonywaniem zawodu - był powinnością społeczną - powiedział aktor i dyrektor artystyczny Teatru Narodowego Jan Englert

                                        wyrastalismy z Nim w mlodosci....
                                        lubialam go ogöadac na scenie i na ekranie...[*]

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka