Taaaak, WIEM ze bylo..., ze WYSZUKIWARKA itepede ale...
co z tego ze bylo skoro i tak nic tam mi nie pasuje (a watki zarchoiwizowane
juz

)
Sprawa jest prosta:
szukam Ginekologa !
kryteria (nie podlegajace dyskusji

) :
- na KABATACH (ew. Natolinie) [ wiec prosze o nie wpisywanie "znam fajna ale
na .... Jelonkach - bo nie mam absolutnie czasu ani mozliwosci udac sie na np.
jelonki czy Tarchomin

)
- KOBIETA (wiem ze ponoc faceci sa "lepsi" ale nie bede sprawdzac - ma byc
kobieta i juz!!!

- Miła, sympatyczna, delikatna, ktora odpowie na pare pytan (ja zawsze pytam
bo jestem bardzo ciekawa



[ kryterium chyba oczywiste

]
- niedroga ! - chodzi mi o glupstwo - czyli wypisanie pigulek
antykoncepcyjnych - badania mialam niecale ok 3 mies temu wiec nie potrzebuje
wybitnego specjalisty od prowadzenia ciaz , genialnego ginekologa robiacego
usg czy kogos kogo sie poleca przy jakis problemach zdrowotnych
itp.
Po prostu szukam milej i niedrogiej kobiety ginekologa - ktora zrobi kontrolne
badania i wypisze pigulki...
Przestestowalam juz:
Spóldzielnie Rendgenologów - kicha - moze i dobrzy lekarze (u 2ch babek bylam)
ale wyjatkowo niedelikatne i niesympatyczne
oraz
lecznice kabacka - przesympatyczna Pani Gin ale... rabnela sie przy
wypisywaniu recepty!!!

[ zamiast Harmonetu ktory stosuje od jakiegos czasu
i b. dobrze toleruje ni z gruszki ni z pietruszki wypisala mi .. Mercilion
(sic!!!) )
Nniestety zauwazylam to dopiero wczoraj (po ponad 3 miesiacach od wizyty)
jak skonczyl mi sie Harmonet i chcialam wykupic nowe opakowania!
A tu na recepcie jak w pysk strzelil Mercilion (dobrze ze mi choc lekarstwa na
zgage nie zapislala ze nicby jako "anty") ale takie pomyslki i roztrzepanie
stanowczo mnei do niej zniechecily
no wiec - licze na pomoc