Dodaj do ulubionych

likwidowanieAstro.com

23.09.04, 19:06
Wpisalam dane w Astro .com .nie moge wycofac wpisu . jak to sie robi ,
Obserwuj wątek
    • pluskwa111 Re: likwidowanieAstro.com 23.09.04, 19:15
      ...czy chodzi Ci konkretnie o wykasowanie kogos z bazy?...jezeli tak, to sprawa
      jest prosta...wejdź na zakładke "my astro" (u góry ekranu)...odhacz goscia w
      bazie, poźniej "delete marked data" nastepnie Twoje hasło w astro i po
      bólu....gośc wyparujewink
      pozdrawiam...pluskwa
      • zaden1 Re: likwidowanieAstro.com 23.09.04, 19:19
        Dzieki chyba zniknelo . czy chcialoby CI sie napisa c do mnie jak sie tym
        posluzyc choc nie znam angielskiego , : wejscie , logowanie itp? a jednak
        chciałabym zaden1 @ gazeta.pl
        • pluskwa111 Re: likwidowanieAstro.com 23.09.04, 23:46
          smiało wal na priva...co chcesz to wyjasnie..podaje a-
          dresik...joannabuczkowska@interia.pl
          ..słuze swa mizerna wiedza..pozdrawiam serdecznie...pluskwa...wink
          p.s. english tez u mnie kiepski...ale kombinuje i czasami trafiamsmile
          • zaden1 Re: likwidowanieAstro.com 24.09.04, 08:01
            Witaj

            Juz napisalam prosby na prv. Pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka