zaden1 23.09.04, 19:06 Wpisalam dane w Astro .com .nie moge wycofac wpisu . jak to sie robi , Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
pluskwa111 Re: likwidowanieAstro.com 23.09.04, 19:15 ...czy chodzi Ci konkretnie o wykasowanie kogos z bazy?...jezeli tak, to sprawa jest prosta...wejdź na zakładke "my astro" (u góry ekranu)...odhacz goscia w bazie, poźniej "delete marked data" nastepnie Twoje hasło w astro i po bólu....gośc wyparuje pozdrawiam...pluskwa Odpowiedz Link
zaden1 Re: likwidowanieAstro.com 23.09.04, 19:19 Dzieki chyba zniknelo . czy chcialoby CI sie napisa c do mnie jak sie tym posluzyc choc nie znam angielskiego , : wejscie , logowanie itp? a jednak chciałabym zaden1 @ gazeta.pl Odpowiedz Link
pluskwa111 Re: likwidowanieAstro.com 23.09.04, 23:46 smiało wal na priva...co chcesz to wyjasnie..podaje a- dresik...joannabuczkowska@interia.pl ..słuze swa mizerna wiedza..pozdrawiam serdecznie...pluskwa... p.s. english tez u mnie kiepski...ale kombinuje i czasami trafiam Odpowiedz Link
zaden1 Re: likwidowanieAstro.com 24.09.04, 08:01 Witaj Juz napisalam prosby na prv. Pozdrawiam Odpowiedz Link