arcoiris1 15.07.07, 13:01 urodziny spędzę na urlopie za granicą. Czy solariusz powinnam sobie ustawić na tę miejscowość? dzięki za podpowiedz Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
arcoiris1 Re: Pytanie o solariusz 15.07.07, 13:05 Ascendent przesuwa mi się o dobre 15 stopni, z Wagi do Skorpiona i zmienia położenie Marsa w domach Odpowiedz Link
dori7 Re: Pytanie o solariusz 15.07.07, 13:46 Tak - musisz ustawic solariusz na miejsce urodzin ) Odpowiedz Link
arcoiris1 Re: Pytanie o solariusz 15.07.07, 17:01 tzn, masz na myśli miejsce w którym spędzę wakacje, tak? Odpowiedz Link
neptus Re: Pytanie o solariusz 15.07.07, 23:12 Dokładnie. Solariusz to horoskop roku życia, więc miejsce jego urodzenia (tego roku) jest tam, gdzie się solariusz zaczyna. Jeśli zaczniesz solariusz na hwajach, to musisz go ustawić na Hawaje. Odpowiedz Link
arcoiris1 Re: Pytanie o solariusz 16.07.07, 09:52 ))) wielkie dzieki za odpowiedz. Niech juz zacznie ten nowy solariusz, bo kończący sie z kon Sl/Sat w 12 domu nie był zbyt dobry. Ten wygląda lepiej! Odpowiedz Link