Dodaj do ulubionych

Pytanie o solariusz

15.07.07, 13:01
urodziny spędzę na urlopie za granicą. Czy solariusz powinnam sobie ustawić
na tę miejscowość? dzięki za podpowiedz wink
Obserwuj wątek
    • arcoiris1 Re: Pytanie o solariusz 15.07.07, 13:05
      Ascendent przesuwa mi się o dobre 15 stopni, z Wagi do Skorpiona i zmienia
      położenie Marsa w domach
    • dori7 Re: Pytanie o solariusz 15.07.07, 13:46
      Tak - musisz ustawic solariusz na miejsce urodzin smile)
      • arcoiris1 Re: Pytanie o solariusz 15.07.07, 17:01
        tzn, masz na myśli miejsce w którym spędzę wakacje, tak? wink
        • neptus Re: Pytanie o solariusz 15.07.07, 23:12
          Dokładnie. Solariusz to horoskop roku życia, więc miejsce jego urodzenia (tego
          roku) jest tam, gdzie się solariusz zaczyna. Jeśli zaczniesz solariusz na
          hwajach, to musisz go ustawić na Hawaje. smile
          • arcoiris1 Re: Pytanie o solariusz 16.07.07, 09:52
            smile))) wielkie dzieki za odpowiedz. Niech juz zacznie ten nowy solariusz, bo
            kończący sie z kon Sl/Sat w 12 domu nie był zbyt dobry. Ten wygląda lepiej!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka