Dodaj do ulubionych

Prośba o pomoc w interpretacji kosmogramu.

26.05.14, 02:56
Witam, bardzo proszę o pomoc w interpretacji mojego horoskopu urodzeniowego.
Chciałabym wiedzieć:
1. Czy to możliwe, że oba węzły księżycowe mam w tym samym domu do tego jeden na drugim i co to oznacza?
2. Jak wg układu planet mają wyglądać moje finanse? Podobno mam kilka dobrych trytonów min. o których wyczytałam, że mówią o większych pieniądzach i dostatku w życiu. Czy są jakieś aspekty, które zakłócają pozytywny wpływ planet?
3. Czy widać jakieś negatywne wydarzenia np. sprawy sądowe? Martwa mnie trochę neptun, uran i saturn w moim horoskopie.

Poniżej załączam dane ze strony astro.com
www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=t5efileg7QNNn-u1399904730&lang=e&gm=a1&nhor=2&nho2=2&btyp=2&mth=gw&sday=26&smon=5&syr=2014&hsy=-1&zod=&orbp=&rs=0&node=-Yn&mnode=-Ym&snode=-Ys&pfday=-YP+1&aspc=1&aspn=1&asp=1&fix=1&topo=1&asp=0&ast=
Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • lwi2 Re: Prośba o pomoc w interpretacji kosmogramu. 01.06.14, 11:54
      Z Węzłami w porządku, są dwa w domach leżących na przeciwko, czyli tak jak być powinno, nie nakładają się na siebie.
      Z finansami? Właśnie Węzły jakby sugerują, że może i masz zasoby bez własnej pracy, ale możesz być życiu postawiona w sytuacji, że to Ty powinnaś zarabiać, czyli starać się o zasoby własną pracą, no ale to na całe życie taki plan (i może się mylę, zasugerowałaś tymi Węzłami).
      Uran, Neptun i Saturn rzeczywiście nie są w miejscu dla siebie najbardziej odpowiednim, ale taki Twój urok, że nie jesteś "zwyczajna".
      Mam pytanie do Ciebie - Twój nick pokazuje zawód albo chociaż pasję? Bo zainteresowała mnie ta Wenus w szeregu ostatnia według stopnia, co zwykle pokazuje artystę. Odpowiedz proszę.

Lwi
      Ps. Jak chcesz więcej o horoskopie forum "Jak na górze tak na dole" jest godne odwiedzenia.
      • painterx Re: Prośba o pomoc w interpretacji kosmogramu. 02.06.14, 22:48
        Dziękuję za odpowiedź :) Co do nicka, tak, jestem grafikem ilustratorem.
        Tak właściwie to właśnie dlatego zapytałam o finanse. Głupio mi było zapytać wprost, żebym nie została opacznie zrozumiana, czy jest w moim kosmogramie jakiś układ planet, który świadczyłby pozytywnie o jakiejś odrobinie sławy w mojej branży? Nie chodzi mi broń Boże o żadne telewizyjne gwiazdorzenie. Lubie swoje życie małego człowieczka w cieniu. Fajnie byłoby jednak żyć ze świadomością, że ktoś kiedyś doceni moją prace :)

PS: Jeśli "niezwyczajna" oznacza ciężki charakter, to się zgadza.
        • konsta-is-me Re: Prośba o pomoc w interpretacji kosmogramu. 26.10.14, 03:05
          Co do finansow widac rozrzutnosc, a co najmniej duza aktywnosc, czezto nagle, decyzje finansowe,ktora jednakowoz konczy sie pozytywnie, czyli wychodzeniem.na swoje.
          Wydatki na dzieci lub przyjemnosci, hobby.
          Moga byc sprawy i spory sadowe (nt finansow) odnosnie umow (np z pracodawca, kontratow) i ...maleznstw.
          Prawdopodobnie wiecej niz jedno malzenstwo (wliczam w to nieformalne , ale oficjalne zwiazki )

Kariera bedzie sie rozwijac dlugo i zmudnie, wymagac wiele pracy , ale bedzie solidna.
          Raczej po 60r zycia wieksze sukcesy, praca moze byc w zaciszu domowym.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka