goska35
25.05.04, 19:27
Jutro Dzień Matki (przypominam jeśli zapomnieliście - w co wątpię :P)
Jakie prezenty szykujecie?
Ja się Wam pochwalę, że ostatnio dopadła mnie mania haftu krzyżykowego (choć
do igły całe życie miałam dwie lewe ręce) i wyhaftowałam dla mamy bratki i
fiołki w koszyczkach, a dla teściowej cały bukiet polnych kwiatów.. Muszą im
się spodobać, bo ja jestem nimi zachwycona :)