Gość: iks IP: *.lubin.dialog.net.pl 04.10.02, 14:04 czy mozecie polecic jakas restauracje,kawiarenke,bar w rynku lub niedaleko gdzie mozna zjesc np pyszne fryteczki,hamburgera... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
jedynataka Re: bar,restauracja... 06.10.02, 10:13 wiem, ze najlepsze knysze czy tez pity (nie bardzo je rozrozniam)sa na dworcu a w legnickich restauracjach i barach frytki sa zazwyczaj tak otluszczone, ze strach to jesc. Oczywiscie glod nie wybiera... Hamburgery, to moze w Gusto, ale one take dosc ubogie w dodatki. pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ivek Re: bar,restauracja... IP: *.in-addr.btopenworld.com 11.10.02, 13:08 jest jeden dosc ciekawy, nowy bar w Legnicy, idac ul. Najswietszej Marii Panny od strony Rynku trzeba skrecic w prawo w waska uliczke za sklepem Mistral. Oferuja tam kebaby, bardzo smaczne danie z piersia z kurczaka, a frytki i surowki sa/byly swieze, nie jestem pewien czy maja w sprzedazy hamburgery. Ceny jednak bardziej jak na Wroclaw niz Legnice. Tuz obok jest kawiarnia Mozart (rowniez od niedawna) byl tam ktos kiedys? Odpowiedz Link Zgłoś