Dodaj do ulubionych

bar,restauracja...

IP: *.lubin.dialog.net.pl 04.10.02, 14:04
czy mozecie polecic jakas restauracje,kawiarenke,bar w rynku lub niedaleko
gdzie mozna zjesc np pyszne fryteczki,hamburgera...
Obserwuj wątek
    • jedynataka Re: bar,restauracja... 06.10.02, 10:13
      wiem, ze najlepsze knysze czy tez pity (nie bardzo je rozrozniam)sa na dworcu
      a w legnickich restauracjach i barach frytki sa zazwyczaj tak otluszczone, ze
      strach to jesc. Oczywiscie glod nie wybiera...
      Hamburgery, to moze w Gusto, ale one take dosc ubogie w dodatki.
      pozdrawiam
    • Gość: Ivek Re: bar,restauracja... IP: *.in-addr.btopenworld.com 11.10.02, 13:08

      jest jeden dosc ciekawy, nowy bar w Legnicy, idac ul.
      Najswietszej Marii Panny od strony Rynku trzeba skrecic w
      prawo w waska uliczke za sklepem Mistral.
      Oferuja tam kebaby, bardzo smaczne danie z piersia z
      kurczaka, a frytki i surowki sa/byly swieze, nie jestem
      pewien czy maja w sprzedazy hamburgery. Ceny jednak
      bardziej jak na Wroclaw niz Legnice.
      Tuz obok jest kawiarnia Mozart (rowniez od niedawna) byl
      tam ktos kiedys?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka