Dodaj do ulubionych

Brak BBC Prime w UPC - Podpisz Protest !!

19.01.07, 11:53
UPC w Warszawie ma mnóstwo klientów, a BBC Prime było jedną z najlepszych
stacji w ich ofercie. Do wczoraj - UPC postanowiło bowiem zamienić Little
Britain na bajeczki kanału MiniMini.

W dodatku, jak donosi "PressSerwis", UPC zapowiedziała, że PODNIESIE CENĘ
ABONAMENTU za telewizję kablową:
"Zmianom programowym towarzyszyć będzie nowy cennik usługi telewizji
kablowej. - Za kilka miesięcy wzrośnie wysokość abonamentu - zapowiada Dorota
Zawadzka, rzeczniczka prasowa UPC Polska."

Może podpisanie petycji pomoże to zmienić? Jeśli też brakuje Wam Ligi
dzentelmenów, Foulty Towers, Hiacynty Bukiet i innych audycji - przyłączcie
się do protestu, podpiszcie protest:

www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=2008
Wielkie dzięki za każdy oddany głos protestu, a o szczegółach historii
poczytać można tutaj (polecam także komentarze):

www.medialink.pl/media/?telewizja/&kat=5&id=35653

Skadal!

Obserwuj wątek
    • tnxx Re: Brak BBC Prime w UPC - Podpisz Protest !! 19.01.07, 19:17
      Zgadzam się absolutnie! To był powód dla którego nie kupułem dekodera.
      tnxx

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka