Gość: Ott IP: *.sympatico.ca 24.12.01, 06:15 Tym ktorzy tu czasem cos napisza, tym ktorzy tu tylko zagladaja, jak i tym, ktorzy nawet nie wiedza o istnieniu tej strony skladam najserdeczniejsze zyczenia swiateczno noworoczne. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj