IP: *.sympatico.ca 24.12.01, 06:15
Tym ktorzy tu czasem cos napisza, tym ktorzy tu tylko zagladaja, jak i tym,
ktorzy nawet nie wiedza o istnieniu tej strony skladam najserdeczniejsze
zyczenia swiateczno noworoczne.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka