08.12.03, 16:37

Możecie polecić jakiegoś dobrego szampana, ma dośc juz tych wszystkich Dorato i Szmpańsko grinistoje czy jakoś tak.
Obserwuj wątek
    • waldek-z Re: Champagne 08.12.03, 16:42
      ruski szampan z biedronki najlepszy hehe :)
    • trinity.7 Re: Champagne 08.12.03, 16:48
      Niestety w szapmanach Ci nie doradzę (chyba,że w innych trunkach :-)), ale
      fakt faktem Iigristoje najlepsze wg mnie. Przejdź się do Auchana, ja ostatnio
      kupiłam tam na chybił trafił winko i było bardzo dobre - może Ty trafisz na
      szampana, mają tam nawet dobry wybór.

      Pozdrawiam
      • swek1 Re: Champagne 08.12.03, 16:53
        Jakieś 15 lat temu piłem orginalnego szampana z Szampani i do dzisiaj na samą
        myśl robi mi się słabo. Tak biło od nigo jajami że myślałem że jest zepsute. Do
        dzisiaj wolę te ze wschodu, sprawdzone. Pozdrawiam.
      • servus_lca Re: Champagne 08.12.03, 16:55
        trinity.7 napisała:

        > Niestety w szapmanach Ci nie doradzę (chyba,że w innych trunkach :-)), ale
        > fakt faktem Iigristoje najlepsze wg mnie. Przejdź się do Auchana, ja ostatnio
        > kupiłam tam na chybił trafił winko i było bardzo dobre - może Ty trafisz na
        > szampana, mają tam nawet dobry wybór.
        >
        > Pozdrawiam

        No właśnie byłem w oszołomie i się porozglądałem jest dużo szampanów, ale tak w ciemno nie chcę brać, a napewno obsługa nic nie doradzi.
        • swek1 Re: Champagne 08.12.03, 17:05
          servus_lca napisał:

          > trinity.7 napisała:
          >
          > > Niestety w szapmanach Ci nie doradzę (chyba,że w innych trunkach :-)), ale
          >
          > > fakt faktem Iigristoje najlepsze wg mnie. Przejdź się do Auchana, ja ostat
          > nio
          > > kupiłam tam na chybił trafił winko i było bardzo dobre - może Ty trafisz n
          > a
          > > szampana, mają tam nawet dobry wybór.
          > >
          > > Pozdrawiam
          >
          > No właśnie byłem w oszołomie i się porozglądałem jest dużo szampanów, ale tak
          w
          > ciemno nie chcę brać, a napewno obsługa nic nie doradzi.
          >

          Musisz wszystkie sam skosztować tylko nie wiem czy starczy Ci czasu do
          godziny "0". Pozdrawiam.
          • servus_lca Re: Champagne 08.12.03, 17:15
            swek1 napisał:


            > Musisz wszystkie sam skosztować tylko nie wiem czy starczy Ci czasu do
            > godziny "0". Pozdrawiam.

            Nie tylko czasu nie starczy, ale też pieniędzy. Chociaż to musiałoby być fajne chodzić "na bani" do nowego roku.
            • olus_stad Re: Champagne 08.12.03, 20:21
              Jezeli pije szampana, to raczej ma to znaczenie symboliczne, a nie dla smaku, wiec jest mi to obojetne, bo wypijam tego jedna lampke gora. Zazwyczaj nie jest to trunek z gornej polki, wiec sie nie wypowiadam.

              Pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka