servus_lca 08.12.03, 16:37 Możecie polecić jakiegoś dobrego szampana, ma dośc juz tych wszystkich Dorato i Szmpańsko grinistoje czy jakoś tak. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
waldek-z Re: Champagne 08.12.03, 16:42 ruski szampan z biedronki najlepszy hehe :) Odpowiedz Link Zgłoś
trinity.7 Re: Champagne 08.12.03, 16:48 Niestety w szapmanach Ci nie doradzę (chyba,że w innych trunkach :-)), ale fakt faktem Iigristoje najlepsze wg mnie. Przejdź się do Auchana, ja ostatnio kupiłam tam na chybił trafił winko i było bardzo dobre - może Ty trafisz na szampana, mają tam nawet dobry wybór. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
swek1 Re: Champagne 08.12.03, 16:53 Jakieś 15 lat temu piłem orginalnego szampana z Szampani i do dzisiaj na samą myśl robi mi się słabo. Tak biło od nigo jajami że myślałem że jest zepsute. Do dzisiaj wolę te ze wschodu, sprawdzone. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
servus_lca Re: Champagne 08.12.03, 16:55 trinity.7 napisała: > Niestety w szapmanach Ci nie doradzę (chyba,że w innych trunkach :-)), ale > fakt faktem Iigristoje najlepsze wg mnie. Przejdź się do Auchana, ja ostatnio > kupiłam tam na chybił trafił winko i było bardzo dobre - może Ty trafisz na > szampana, mają tam nawet dobry wybór. > > Pozdrawiam No właśnie byłem w oszołomie i się porozglądałem jest dużo szampanów, ale tak w ciemno nie chcę brać, a napewno obsługa nic nie doradzi. Odpowiedz Link Zgłoś
swek1 Re: Champagne 08.12.03, 17:05 servus_lca napisał: > trinity.7 napisała: > > > Niestety w szapmanach Ci nie doradzę (chyba,że w innych trunkach :-)), ale > > > fakt faktem Iigristoje najlepsze wg mnie. Przejdź się do Auchana, ja ostat > nio > > kupiłam tam na chybił trafił winko i było bardzo dobre - może Ty trafisz n > a > > szampana, mają tam nawet dobry wybór. > > > > Pozdrawiam > > No właśnie byłem w oszołomie i się porozglądałem jest dużo szampanów, ale tak w > ciemno nie chcę brać, a napewno obsługa nic nie doradzi. > Musisz wszystkie sam skosztować tylko nie wiem czy starczy Ci czasu do godziny "0". Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
servus_lca Re: Champagne 08.12.03, 17:15 swek1 napisał: > Musisz wszystkie sam skosztować tylko nie wiem czy starczy Ci czasu do > godziny "0". Pozdrawiam. Nie tylko czasu nie starczy, ale też pieniędzy. Chociaż to musiałoby być fajne chodzić "na bani" do nowego roku. Odpowiedz Link Zgłoś
olus_stad Re: Champagne 08.12.03, 20:21 Jezeli pije szampana, to raczej ma to znaczenie symboliczne, a nie dla smaku, wiec jest mi to obojetne, bo wypijam tego jedna lampke gora. Zazwyczaj nie jest to trunek z gornej polki, wiec sie nie wypowiadam. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś