Dodaj do ulubionych

Ogłoszenie listy przyjętych

22.06.10, 09:11
Czy lista przyjętych do liceum razem z punktacją (ta pierwsza , nie
po rekrutacji uzupełniającej czy dodatkowej) jest wywieszana w
budynku szkoły czy uczniowie są informowani indywidualnie?
Obserwuj wątek
    • myszmusia Re: Ogłoszenie listy przyjętych 22.06.10, 09:19
      cytat z instrukcji kseona:
      "Dnia 1 lipca 2010 r. od godziny 14:00 na stronie Twojego konta oraz
      na listach wywieszonych w Twojej „szkole pierwszego wyboru”, znajdziesz
      informację do którego oddziału zostałeś zakwalifikowany."
      • joa66 Re: Ogłoszenie listy przyjętych 22.06.10, 09:26
        Czyli jeżeli liceum 1 wyboru jest liceum Czajkowskiego, ale tam
        uczeń się nie dostał , to i tak na wywieszonej liście będzie
        informacja typu "do liceum Czajkowskiego się nie dostałeś, ale za to
        dostałeś się do liceum Rachmaninowa"?

        Pytam cały czas o listy wywieszane w szkołach.

        p.s. Nie ukrywam, że myślę o tym, żeby się przespacerować do kilku
        liceów i sprawdzić jaki jest faktycznie próg punktowy w pierwszym
        rzucie rekrutacji.
        • Gość: menodo Re: Ogłoszenie listy przyjętych IP: *.adsl.inetia.pl 22.06.10, 09:38
          Ja widzialam listy przyjetych -do poszczegolnych klas w konkretnej szkole, liste
          osob zakwalifikowanych do innych szkol oraz liste osob niezakwalifikowanych nigdzie.
          Natomiast nie pamietam, czy przy nazwiskach przyjetych osob byla liczba punktow;
          chyba jednak nie.
          Informacja o minimalnych i max progach punktowych, srednich,srednich punktach z
          testu,liczbie olimpijczykow pojawily na pewno na stronie kseonu.
          • joa66 Re: Ogłoszenie listy przyjętych 22.06.10, 09:52
            " Informacja o minimalnych i max progach punktowych,
            srednich,srednich punktach z
            testu,liczbie olimpijczykow pojawily na pewno na stronie kseonu."

            ale natychmiast po pierwszym etapie rekrutacji ?

            Czy już wersje ostateczne czyli po rekrutacji dodatkowej
            uzupełniającej itp?
            • Gość: menodo Re: Ogłoszenie listy przyjętych IP: *.adsl.inetia.pl 22.06.10, 10:09
              Moim zdaniem od razu, ale glowy nie daje - np. zeby ci,ktorzy chca sie zalapac
              na wolne miejsca mieli orientacje w progach.
          • Gość: filga Re: Ogłoszenie listy przyjętych IP: 217.11.129.* 22.06.10, 10:18
            Jest liczba pkt. Listy są rankingowe
    • nchyb Re: Ogłoszenie listy przyjętych 22.06.10, 14:05
      jako jedno z nielicznych miast - nie działamy elektronicznie przy
      rekrutacji. W naszych szkołach jesgt info, że wyniki będą podane
      najpóźniej do 28 czerwca...
      • nchyb Re: Ogłoszenie listy przyjętych 22.06.10, 14:35
        w innej do 29.
        Listy mają być wywieszone z punktami, nie po nazwisku a po PESELu.
        • joa66 Re: Ogłoszenie listy przyjętych 22.06.10, 14:41
          Dobry pomysł.
          • Gość: menodo Re: Ogłoszenie listy przyjętych IP: *.adsl.inetia.pl 22.06.10, 14:51
            Moim zdaniem w szkole corki byly same nazwiska przyjetych - bez punktow - dobre
            rozwiazanie dla tych, ktorzy nie pamietaja numerow pesel:)
            Ale tam bylo duzo innych list, ktorych nie ogladalam, i moze gdzie indziej byly
            te listy rankingowe.
            • Gość: filga Re: Ogłoszenie listy przyjętych IP: 217.11.129.* 22.06.10, 16:12
              Menodo, w całej Warszawie listy są identyczne i nie zależą od
              szkoły. One są tylko drukowane w szkole.
              • Gość: menodo Re: Ogłoszenie listy przyjętych IP: *.adsl.inetia.pl 22.06.10, 16:20
                Ok filga, nie bede sie upierac, moze po prostu nie widzialam tych punktow, a
                moze byly dwie listy, ale przeciez nie bede sie upierac, zwlaszcza ze jak mowisz
                w calej Warszawie jest tak samo.
        • nchyb Re: Ogłoszenie listy przyjętych 25.06.10, 13:49

          > w innej do 29

          dziecię do 3 szkół wyniki i świadectwa porozwoziło.

          W dwóch szkołach zapowiedzieli - że pierwsze wstępne wyniki będą
          jutro rano, czy to możliwe?
          Teoretycznie do poniedziałku można składać dokumenty, a wstępne
          listy mają w obu szkołach wisieć jutro rano o 9 i o 10. A co z
          dziećmi, które dowiozą dokumenty w poniedziałek?
          • Gość: BM Re: Ogłoszenie listy przyjętych IP: *.escom.net.pl 25.06.10, 14:25
            HM, a może na zasadzie sondażu "na chwilę obecną", czyli wydrukują
            listę aktualnie zakwalifikowanych. A potem ją zmienią np na godz.
            14, a ostatecznie podadzą 29 czerwca? Może, żeby ucznów oswoić z
            realnym życiem, czyli cieszysz się że jesteś na liście, ale o! już
            ktoś wskoczył wyżej i spycha pozostałych w dół. Czyli dla samej
            informacji?
          • Gość: ania Re:nchyb IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 25.06.10, 15:32
            a dlaczego do trzech, skoro składa się w szkole I preferencji?

            chyba,ze to szkoły niepubliczne, to pewnie wszystko jest inaczej?
            • kmir Re:nchyb 25.06.10, 15:49
              Przypuszczam, że nchyb opisuje przypadek rekrutacji poza Warszawą, czy innym
              miastem - i rekrutacja odbywa się "ręcznie" (bez systemu komputerowego). Te
              wstępne listy papierowe będą wielokrotnie ulegały zmianom, bo część kandydatów
              (ci najlepsi) zostanie zakwalifikowana do trzech szkół i w dwóch szkołach zwolni
              miejsce. W Warszawie ten wariant przerabiany był w 2002 roku (z tym, że można
              było ubiegać się o przyjęcie do dowolnej liczby szkół). Do niektórych szkół byli
              przyjmowani kandydaci z tysięcznego miejsca na liście rezerwowej.
              • nchyb Re:nchyb 25.06.10, 18:09

                > Przypuszczam, że nchyb opisuje przypadek rekrutacji poza Warszawą,
                czy innym
                > miastem - i rekrutacja odbywa się "ręcznie

                Poza Warszawą, jak najbardziej, ale nie poza innym miastem, tylko w
                samym jego środku :-)

                Właśnie się tak zastanawiałam jak to możliwe.
                Sn wspominał, ze to wstępne wyniki mają być, pewnie będą się
                wykruszać, ale obie szkoły dość wysoko w rankingach stoją, więc za
                wiele do lepszych nie odejdzie.
            • nchyb Ania... 25.06.10, 18:07

              > a dlaczego do trzech, skoro składa się w szkole I preferencji?

              Aniu, szkoły publiczne, państwowe jak najbardziej.
              Kmir ma rację, szkoły bez elektronicznej rekrutacji, w naszym
              województwie jest to jedno z nielicznych miast bez takowej (a miasto
              z większych, dawne wojewódzkie).

              U nas w szkole 1 wyboru składa się oryginały, w dwóch pozostałych
              poświadczone kopie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka