joa66 22.06.10, 09:11 Czy lista przyjętych do liceum razem z punktacją (ta pierwsza , nie po rekrutacji uzupełniającej czy dodatkowej) jest wywieszana w budynku szkoły czy uczniowie są informowani indywidualnie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
myszmusia Re: Ogłoszenie listy przyjętych 22.06.10, 09:19 cytat z instrukcji kseona: "Dnia 1 lipca 2010 r. od godziny 14:00 na stronie Twojego konta oraz na listach wywieszonych w Twojej „szkole pierwszego wyboru”, znajdziesz informację do którego oddziału zostałeś zakwalifikowany." Odpowiedz Link Zgłoś
joa66 Re: Ogłoszenie listy przyjętych 22.06.10, 09:26 Czyli jeżeli liceum 1 wyboru jest liceum Czajkowskiego, ale tam uczeń się nie dostał , to i tak na wywieszonej liście będzie informacja typu "do liceum Czajkowskiego się nie dostałeś, ale za to dostałeś się do liceum Rachmaninowa"? Pytam cały czas o listy wywieszane w szkołach. p.s. Nie ukrywam, że myślę o tym, żeby się przespacerować do kilku liceów i sprawdzić jaki jest faktycznie próg punktowy w pierwszym rzucie rekrutacji. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: menodo Re: Ogłoszenie listy przyjętych IP: *.adsl.inetia.pl 22.06.10, 09:38 Ja widzialam listy przyjetych -do poszczegolnych klas w konkretnej szkole, liste osob zakwalifikowanych do innych szkol oraz liste osob niezakwalifikowanych nigdzie. Natomiast nie pamietam, czy przy nazwiskach przyjetych osob byla liczba punktow; chyba jednak nie. Informacja o minimalnych i max progach punktowych, srednich,srednich punktach z testu,liczbie olimpijczykow pojawily na pewno na stronie kseonu. Odpowiedz Link Zgłoś
joa66 Re: Ogłoszenie listy przyjętych 22.06.10, 09:52 " Informacja o minimalnych i max progach punktowych, srednich,srednich punktach z testu,liczbie olimpijczykow pojawily na pewno na stronie kseonu." ale natychmiast po pierwszym etapie rekrutacji ? Czy już wersje ostateczne czyli po rekrutacji dodatkowej uzupełniającej itp? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: menodo Re: Ogłoszenie listy przyjętych IP: *.adsl.inetia.pl 22.06.10, 10:09 Moim zdaniem od razu, ale glowy nie daje - np. zeby ci,ktorzy chca sie zalapac na wolne miejsca mieli orientacje w progach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: filga Re: Ogłoszenie listy przyjętych IP: 217.11.129.* 22.06.10, 10:18 Jest liczba pkt. Listy są rankingowe Odpowiedz Link Zgłoś
nchyb Re: Ogłoszenie listy przyjętych 22.06.10, 14:05 jako jedno z nielicznych miast - nie działamy elektronicznie przy rekrutacji. W naszych szkołach jesgt info, że wyniki będą podane najpóźniej do 28 czerwca... Odpowiedz Link Zgłoś
nchyb Re: Ogłoszenie listy przyjętych 22.06.10, 14:35 w innej do 29. Listy mają być wywieszone z punktami, nie po nazwisku a po PESELu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: menodo Re: Ogłoszenie listy przyjętych IP: *.adsl.inetia.pl 22.06.10, 14:51 Moim zdaniem w szkole corki byly same nazwiska przyjetych - bez punktow - dobre rozwiazanie dla tych, ktorzy nie pamietaja numerow pesel:) Ale tam bylo duzo innych list, ktorych nie ogladalam, i moze gdzie indziej byly te listy rankingowe. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: filga Re: Ogłoszenie listy przyjętych IP: 217.11.129.* 22.06.10, 16:12 Menodo, w całej Warszawie listy są identyczne i nie zależą od szkoły. One są tylko drukowane w szkole. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: menodo Re: Ogłoszenie listy przyjętych IP: *.adsl.inetia.pl 22.06.10, 16:20 Ok filga, nie bede sie upierac, moze po prostu nie widzialam tych punktow, a moze byly dwie listy, ale przeciez nie bede sie upierac, zwlaszcza ze jak mowisz w calej Warszawie jest tak samo. Odpowiedz Link Zgłoś
nchyb Re: Ogłoszenie listy przyjętych 25.06.10, 13:49 > w innej do 29 dziecię do 3 szkół wyniki i świadectwa porozwoziło. W dwóch szkołach zapowiedzieli - że pierwsze wstępne wyniki będą jutro rano, czy to możliwe? Teoretycznie do poniedziałku można składać dokumenty, a wstępne listy mają w obu szkołach wisieć jutro rano o 9 i o 10. A co z dziećmi, które dowiozą dokumenty w poniedziałek? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: BM Re: Ogłoszenie listy przyjętych IP: *.escom.net.pl 25.06.10, 14:25 HM, a może na zasadzie sondażu "na chwilę obecną", czyli wydrukują listę aktualnie zakwalifikowanych. A potem ją zmienią np na godz. 14, a ostatecznie podadzą 29 czerwca? Może, żeby ucznów oswoić z realnym życiem, czyli cieszysz się że jesteś na liście, ale o! już ktoś wskoczył wyżej i spycha pozostałych w dół. Czyli dla samej informacji? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ania Re:nchyb IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 25.06.10, 15:32 a dlaczego do trzech, skoro składa się w szkole I preferencji? chyba,ze to szkoły niepubliczne, to pewnie wszystko jest inaczej? Odpowiedz Link Zgłoś
kmir Re:nchyb 25.06.10, 15:49 Przypuszczam, że nchyb opisuje przypadek rekrutacji poza Warszawą, czy innym miastem - i rekrutacja odbywa się "ręcznie" (bez systemu komputerowego). Te wstępne listy papierowe będą wielokrotnie ulegały zmianom, bo część kandydatów (ci najlepsi) zostanie zakwalifikowana do trzech szkół i w dwóch szkołach zwolni miejsce. W Warszawie ten wariant przerabiany był w 2002 roku (z tym, że można było ubiegać się o przyjęcie do dowolnej liczby szkół). Do niektórych szkół byli przyjmowani kandydaci z tysięcznego miejsca na liście rezerwowej. Odpowiedz Link Zgłoś
nchyb Re:nchyb 25.06.10, 18:09 > Przypuszczam, że nchyb opisuje przypadek rekrutacji poza Warszawą, czy innym > miastem - i rekrutacja odbywa się "ręcznie Poza Warszawą, jak najbardziej, ale nie poza innym miastem, tylko w samym jego środku :-) Właśnie się tak zastanawiałam jak to możliwe. Sn wspominał, ze to wstępne wyniki mają być, pewnie będą się wykruszać, ale obie szkoły dość wysoko w rankingach stoją, więc za wiele do lepszych nie odejdzie. Odpowiedz Link Zgłoś
nchyb Ania... 25.06.10, 18:07 > a dlaczego do trzech, skoro składa się w szkole I preferencji? Aniu, szkoły publiczne, państwowe jak najbardziej. Kmir ma rację, szkoły bez elektronicznej rekrutacji, w naszym województwie jest to jedno z nielicznych miast bez takowej (a miasto z większych, dawne wojewódzkie). U nas w szkole 1 wyboru składa się oryginały, w dwóch pozostałych poświadczone kopie. Odpowiedz Link Zgłoś