kulawa.stonka
15.06.07, 10:08
W poniedziałek muszę być w Białej ok. godz. 8:00.
Słyszałam, że jest budowana obwodnica Międzyrzeca.
Stąd moje pytanie: Jadąc od strony Lublina do Białej są jakieś wykopy,
rozkopy, zwężenia?
Czy są jakieś objazdy? W których miejscach?
Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź. :-)