15.06.07, 10:08
W poniedziałek muszę być w Białej ok. godz. 8:00.
Słyszałam, że jest budowana obwodnica Międzyrzeca.
Stąd moje pytanie: Jadąc od strony Lublina do Białej są jakieś wykopy,
rozkopy, zwężenia?
Czy są jakieś objazdy? W których miejscach?

Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź. :-)
Obserwuj wątek
    • aga9001 Re: Pytanie 15.06.07, 12:42
      tak :( trasa od miedzyrzeca do białej to dramat :( nie ma prawie szans na
      wyprzedzanie , bo zwężona po dwóch stronach. Miłej podróży
      • kulawa.stonka Re: Pytanie 15.06.07, 14:09
        o matko...
        to chyba trzeba wcześniej wyjechać...

        dzięki za odpowiedź
        • chania83 Re: Pytanie 16.06.07, 12:12
          chyba ze pojedziesz przez parczew. nie wiem jak dale w strone lublina ale od
          parczewa do bialej jest calkiem niezle ostatnio jechalam to pusta droga potem
          tylko zakrety od wisznic ale ogolnie spokoj ale nie wiem jak w druga strone
          czyli od parczewa do lublina (lubartow i te sprawy) milej podrozy buzka!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka