26.08.04, 11:05
chcialam sie dowiedziec jak wyglada badanie cytologiczne poniewaz za tydzien
mam miec wlasnie takowe a nie mam pojecia co beda mi robic:P z gory dziekuje
za odpowiedz:)
Obserwuj wątek
    • emilia.kosecka Re: cytologia 26.08.04, 17:56
      Nic nei musisz robic, przygotuj sie jak do zwykłego badania ginekologicznego.
      Lekarz wprowadzi wacik na patyku i potrze nim o scianki pochwy a nastepnie włozy
      to do probówki i juz, wszystko.
    • mela1 Re: cytologia 27.08.04, 10:58
      Wlasnie, ze musisz sie przygotowac. badanie powinno byc wykonane kilka dni po
      zakonczonej miesiaczce, 48 godzin przed nie nalezy wspolzyc, stosowac zadnych
      lekow dopochwowych, globulek itp., nie wykonywac zadnych irygacji.
      A badanie samo w sobie dla pacjentki nie rozni sie specjalnie od
      ginekologicznego.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka