Dodaj do ulubionych

Już mam powyżej uszu tego idioty Maxa

IP: *.*.*.* 14.11.01, 13:05
Czy wam nie przeszkadza ten belkot, ktory z siebie on wydaje? Te moralizowanie,
te upierdliwosci, te dogadywanie, szydzenie, ironizowanie? Zbojkotujmy w koncu
dziada. Jak sie nikt do niego nie odezwie to mu sie znudzi. A swoja droga
ciekaw jestem jakim on musi byc w glebi duszy prostakiem by postepowac w sposob
taki jak to robi na tutejszym forum. Zadnych rad, tylko wieczne
przeintelektualizowane tresci, ktorych pewnie on sam nawet nie rozumie. Kiedys
pewien madrzejszy postokroc od Maxa maz stanu wyglosil te oto slowa: nie sztuka
jest ladnie mowic, ale sztuka jest madrze mowic. Wiec Max idioto wez sobie to
do serca. A poza tym wiecej bufonie skromnosci.
Obserwuj wątek
    • Gość: Max Re: Już mam powyżej uszu tego idioty Maxa IP: 158.66.108.* 14.11.01, 14:11
      Halo Gościu,

pozdrawiam smyka i wszystkich forumowiczów.
      Takiego nerwusa jak Gość jeszcze tu nie było. Przylepił się do mnie, gdyż żyć
      widocznie beze mnie nie może. Nie rozumiem wcale, dlaczego robi mi taką famę.
      Sam potrafię o nią zadbać. Ale reklama Gościa nie jest zła.

Nie rozumiem, co takiego głupiego czy niezrozumiałego napisałem dotychczas.
      Może Gość ma problem intelektualno-emocjonalny i prosi mnie w ten sposób o
      konsultację, poradę, może wskazówki na życie?

Zapraszam również wszystkich do opowiedzenia się za lub przeciw mojemu
      geniuszowi.

Halo,Max

• Gość: Gość Re: Już mam powyżej uszu tego idioty Maxa IP: *.*.*.* 14.11.01, 14:32
        Gość portalu: Max napisał(a):

> Halo Gościu,
        >
        > pozdrawiam smyka i wszystkich forumowiczów.

A dziekuje, nie musisz mnie pozdrawiac, gdyz mam to w d...e (zrozumiales z
        kropeczkami, czy musze napisac caly wyraz? - poniewaz ty lubisz
        przeintelektualizowane maile wiec wyjasniam, ze wyraz d...a w leksykalnym
        znaczeniu tego slowa oznacza: /w skrocie/ wulg. określenie pośladków a takze
        odbytnicy. Jesli pragniesz uslyszec ode mnie li tylko czysta i poprawna
        polszczyzne, to napisze, ze to ze mnie pozdrawiasz mam w odbytnicy. I mysle, ze
        inni forumowicze (poza Smykiem, bo on jeden do tej pory tylko ci przytakiwal),
        tez maja w odbytnicy pozdrowienia od ciebie. Ale o tym niech rzeczywiscie
        wypowiedza sie oni sami.

> Takiego nerwusa jak Gość jeszcze tu nie było. Przylepił się do mnie, gdyż żyć
        > widocznie beze mnie nie może.

Tak, masz racje, jestes tak ponetny i powabny, ze zyc bez ciebie nie moge. Jestes
        taka zdewociala zakala tego forum. Takim niewyzytym chlopczykiem, ktory musi
        udowadniac calemu swiatu, ze jest najlepszy. Ale to pozory. Pamietaj, ze samego
        siebie nie oszukasz. Kompleksy mozesz ukryc przed swiatem, ale nie przed samym
        soba. Jesli w ten sposob leczysz te kompleksy i przyznasz sie oficjalnie do tego,
        to ja nawet jestem w stanie odpuscic swoja krytyke twojej osoby, by tylko nie
        przerwac twojej wymyslnej terapii.

> Nie rozumiem wcale, dlaczego robi mi taką famę.

Z ekonomii, marketingu i promocji to ty mocny nie jestes. I nie bardzo widze
        wiesz czym jest dobra reklama i na czym polega jej robienie. Spales chyba w
        szkole. Skandal (i w jego konsekwencji zwiekszenie popularnosci), by mogl
        przynosic pozadane skutki musi byc wyrezyserowany i musi odnosic sie do faktow
        spreparowanych na jego potrzeby. Ty natomiast jestes w swej istocie glupi (nie
        rezyseruje wiec twojej glupoty, bo sam ja juz nam przedstawiles niejednokrotnie),
        zarozumialy i bucowaty, wiec to co ja robie, to nie jest na potrzeby zwiekszenia
        twojej popularnosci dzialanie, tylko wprost przeciwnie. A swoja droga, zalezy ci
        na popularnosci? To ze pieprzysz trzy po trzy na tym forum to dla popularnosci?
        To idz do Big Brothera. Tam na pewno bylbys popularny. Szczegolnie gloszac takie
        idiotyzmy, ktore glosisz i bedac takim chamowatym jakim jestes.

> Sam potrafię o nią zadbać. Ale reklama Gościa nie jest zła.

Dalej twierdze, ze przysypiales na ekonomi, reklamie, promocji i marketingu.
        Dwoja z wykrzyknikiem.

> Nie rozumiem, co takiego głupiego czy niezrozumiałego napisałem dotychczas.

To, że nie rozumiesz, to nie musisz nam tutaj tego oswiadczac. Wszyscy wiedza, ze
        nie bardzo rozumiesz o czym sie tutaj pisze. Co wiecej, nie bardzo rozumiesz
        nawet w jakiej rzeczywistosci zyjesz i jak bardzo archaiczne jest to czemu
        holdujesz. Nie rozumiesz takze, ze jestes malo kulturalny i twoje pseudoerudyczne
        wystepy nijak maja sie do wystepow z klasa. Przypominaja raczej zalosne blaganie
        o mozliwosc zaistnienia na tym forum.

> Może Gość ma problem intelektualno-emocjonalny i prosi mnie w ten sposób o
        > konsultację, poradę, może wskazówki na życie?

Od ciebie, od prawiczka? Synku, jeszcze golej "psitki" na oczy nie widziales a
        chcesz pouczac? Nie rozsmieszaj.

>
        > Zapraszam również wszystkich do opowiedzenia się za lub przeciw mojemu
        > geniuszowi.
        >
        > Halo,Max
        >
        Ja tez zapraszam do opowiedzenia sie za "geniuszem" Maxa. Niech w koncu w jednym
        watku dowie sie jaka jest skala "sympatii" wzgledem jego osoby.
      • Gość: Max Re: do Gościa IP: 158.66.108.* 14.11.01, 14:50
        Halo Gościu,

chyba za dużo się tłumaczysz. Jak widzisz, twoje wezwanie ma mierne
        zainteresowanie.
        Dlaczego czytasz moje wypowiedzi? Tak cię intrygują? Acha!, rozumiem, chcesz
        mnie rozpracować psychologicznie (?). Życzę więcej powodzenia.

Halo,Max
            • Gość: lodziara Re: Już mam powyżej uszu tego idioty Maxa IP: *.chello.pl 14.11.01, 16:17
              Gość portalu: Gość napisał(a):

> A szczegolnie wtedy, gdy jest zwyklym chamem rzucajacym inwektywami pod adresem
              >
              > innych. No rzeczywiscie, to jest godne podziwu i nasladowania. Czy chcialabys
              > np. by ow szanowny max zaproponowal ci lizanie jego spermy z jego
              > przescieradla, albo nazywal cie zgnilizna i padlina?

Mam dystans do Maxa i innym też polecam go zachować
            • raisa dajcie mu swiety spokoj.. 14.11.01, 16:21
              nie rozumiem po co w ogole taki post,apelujesz o ignorowanie Maxa(ktory mi sie
              juz wydaje nieodlacznym elementem tego forum;-)))
              obrazajac go przy okazji.
              w internecie nie da sie raczej stawiac zadnych ograniczen,wiec jesli nie
              interesuja Ciebie wypowiedzi Maxa,albo cie irytuja-to po co wlasciwie je
              czytasz i psujesz sobie humor?
              Inaczej na forum sie nie da,nie mozna kogos 'wyrzucic'albo bojkotowac,to
              zakrawa niemalze na linczowanie czarownic;-),
              tak wiec jedynym rozwiazaniem jest po prostu olewanie wypowiedzi,ktore ciebie
              nie interesuja,albo powoduja mdlosci..

zachowanie totalnie prymitywne.

A co do osoby Maxa,to nie czytam zbyt dokladnie jego postow,ale wydaje mi
              sie,ze stara sie sprowokowac do jakis dyskusji piszac sprzeczne ame w sobie
              rzeczy..
              poza tym kazdy moze miec poglady jakie chce,wierzyc ze seks analny
              jest 'zly'(bo o to tez byla chyba wielka 'afera'?),to jego problem i nie wie co
              traci.
              pozdr
              • Gość: Gość Re: dajcie mu swiety spokoj.. IP: *.*.*.* 14.11.01, 17:08
                raisa napisał(a):

> nie rozumiem po co w ogole taki post,apelujesz o ignorowanie Maxa(ktory mi sie
                > juz wydaje nieodlacznym elementem tego forum;-)))
                > obrazajac go przy okazji.

No coz, staram sie jak moge by nadazyc za jego plugastwami, ktorymi rzuca pod
                adresem innych. Wiec powinienem ci sie podobac, bo postepuje dokladnie tak samo
                jak on.

> w internecie nie da sie raczej stawiac zadnych ograniczen,wiec jesli nie
                > interesuja Ciebie wypowiedzi Maxa,albo cie irytuja-to po co wlasciwie je
                > czytasz i psujesz sobie humor?

Dlatego stworzono cos takiego, co nazywane jest netykieta. To taki zbior dobrych
                manier, ktoremu ten prosty max nie umie sprostac, caly czas robiac z siebie chama.

> Inaczej na forum sie nie da,nie mozna kogos 'wyrzucic'albo bojkotowac,to
                > zakrawa niemalze na linczowanie czarownic;-),

NIe ma innego wyjscia, co sama zreszta zauwazylas, jak publiczne wytykanie mu
                jego braku kultury. Gdybym mogl, dalbym mu w pysk, ale nie moge, wiec staram sie
                temu cymbalowi w na razie delikatny sposob dac do zrozumienia, ze jest chamem i
                ze zachowaniami takimi jakie on prezentuje, raczej na to forum sie nie nadaje.
                Kiedys to forum (bez niego)bylo tresciwe merytorycznie. Byli tacy uczestnicy jak:
                Bona, Orzeszek, Barabasz, Lucki, Yaa i chetnie pisali na tym forum i z mila
                checia sie ich czytalo. Nawet dr.Depko juz nie odpowiada z taka czestotliwoscia
                jak kiedys, bo ten idiota max wszystko psuje, swoimi klownowskimi postami.

> tak wiec jedynym rozwiazaniem jest po prostu olewanie wypowiedzi,ktore ciebie
                > nie interesuja,albo powoduja mdlosci..

Tak, ale scierpiec nie moge, gdy taki ignorant zabiera glos w kazdym watku i
                pieprzy glupoty. Gdyby jeszcze robil to z klasa, ale robi to jak prostak i cham.

>
                > zachowanie totalnie prymitywne.

Czyje?

>
                > A co do osoby Maxa,to nie czytam zbyt dokladnie jego postow,ale wydaje mi
                > sie,ze stara sie sprowokowac do jakis dyskusji piszac sprzeczne ame w sobie
                > rzeczy..

To widac niestety, ze nie czytasz dokladnie. Zapoznaj sie blizej z wypisywanymi
                przez niego tresciami. To nie prowokacje, tylko zwykla glupota, nadecie, narcyzm
                i brak kultury.

> poza tym kazdy moze miec poglady jakie chce,wierzyc ze seks analny
                > jest 'zly'(bo o to tez byla chyba wielka 'afera'?),to jego problem i nie wie co
                >
                > traci.
                > pozdr

A w tym musze sie zgodzic. Kazdy ma prawo do gloszenia pogladow jakie chce. Ale
                nalezy robic to w sposob nienatarczywy i kulturalny. czego ten idiota nie potrafi.
                • raisa Re: dajcie mu swiety spokoj.. 14.11.01, 22:21
                  no coz,moj blad ze nie czytam jego postow dokladnie,musze przyznac ze niezbyt
                  mnie one interesuja,wiec zdaniem niektorych nie powinnam sie w ogole w tym
                  watku wypowiadac.
                  Teraz nie mam czasu(i ochoty chyba tez nie:) )na przeszukiwanie wszystkich
                  wypowiedzi Maxa by znalesc te obrazliwe,ktore zapewne sa,skoro jego osoba
                  wzbudza takie kontrowersje.
                  Moze zbyt pochopnie zabralam sie do pisania mojego poprzedniego postu nie
                  znajac dokladnie sprawy,ja jednak w tym co czytalam nie spotkalam sie z jakimis
                  negatywnymi odezwami Maxa..
                  Chyba jednak nie ma sensu robic na niego takiej nagonki,skoro najwyrazniej to
                  nie daje zadnego skutku,oprocz tego,ze wzbudziles wieksze jeszcze
                  zainteresowanie Maxem:)
                  co do Doktora D,Bony,Orzeszka i Innych,to mam nadzieje,ze ich nieobecnosc(od
                  duzszego czasu bywam na tym forum,mimo ze dopiero teraz zacyznam sie odzywac;-)
                  tak wiec zauwazylam Ich 'dzialnosc')jest tylko chwilowa i wkrotce znowu
                  zobacyzmy ich posty.

pozdr
                  • Gość: Bona Re: dajcie mu swiety spokoj.. IP: *.zgora.dialog.net.pl 15.11.01, 03:33
                    raisa napisał(a):

> co do (...)Bony (...) to mam nadzieje,ze ich nieobecnosc(od
                    > duzszego czasu bywam na tym forum,mimo ze dopiero teraz zacyznam sie odzywac;-)
                    >
                    > tak wiec zauwazylam Ich 'dzialnosc')jest tylko chwilowa i wkrotce znowu
                    > zobacyzmy ich posty.
                    >
                    > pozdr

Nie mogę się wypowiadać za innych uczestników forum, ale przyznaję, że ja
                    ostatnio rzadziej się odzywam, ponieważ Max (chociaż nie tylko on) sprowadza
                    duskusje na manowce. Jeszcze jakiś czas temu było to dość zajmujące, gdy mimo
                    wszystko próbował przedstawiać argumenty z którymi z wiekszym lub mniejszym
                    powodzeniam dawało się dyskutować. Wprawdzie miałam wrażenie, że nie czyta lub
                    nie przyjmuje do wiadomosci kontrargumentów, ale przynajmniej starał się
                    dyskutować. Od pewnego czasu zaś zajmuje się głównie zakłócaniem wymiany
                    poglądów, często w posób zbyt wulgarny, zeby dalsza rozmowa była możliwa. Tym
                    bardziej, że wiele osób daje się temu sprowokować - i ostatecznie wiele wątków, z
                    których mogłoby coś ciekawego wyniknąć, "rozmywa się" w bełkocie Maxia. Może
                    właśnie o to chodzi? Może Maxio jest jakimś dyżurnym kowbojem od WC, którego
                    powołaniem jest rozpieprzenie całkiem ciekaweogo forum przez ustawiczne walenie
                    kubkiem w stół? Może niegłupia jest propozycja ignorowania jego "wypowiedzi"?
                    Wierzcie lub nie - z prywatnej korespondencji wiem, że kilka ciekawych osób z
                    tego forum wycofało się właśnie dlatego, że Maxio rozpieprza kazdą rzeczową
                    dyskusję swoimi - pożal się Boże!- dygresjami. Parę osób próbował zniszczyć;)
                    intelektualnie, ale ponieważ był za cienki - uciekł się do metod wulgarnych i
                    brutalnych. Jak widać - ze skutkiem.
                    Propozycję ignorowania Maxia uznaję wyjatkowo w tej sytuacji za sensowną i
                    popieram.
                    PZDR!

• Gość: Max Re: do Bony IP: 158.66.108.* 15.11.01, 08:57
                      Halo Bono,

twoje zarzuty są niesprawiedliwe. Kilka razy nie podjęłaś rzeczowej dyskusji,
                      uciekająć od tematu. Ja jestem bardzo zainteresowany zdaniem innych, w tym
                      twoim. Nie jest moim celem "rozpiepszenie", jak piszesz, tego forum, gdyż lubię
                      bardzo dyskutować.

Co do moich dygresji: na głupie pytania są tylko głupie odpowiedzi. Z tym chyba
                      się zgodzisz?

Halo,Max
                      • Gość: Bona Re: do Bony IP: *.zgora.dialog.net.pl 15.11.01, 11:12

> Halo Bono,
                        >
                        > twoje zarzuty są niesprawiedliwe. Kilka razy nie podjęłaś rzeczowej dyskusji,
                        > uciekająć od tematu.
                        ---Nie przypominam sobie takiej sytuacji. Chyba, że za ucieczkę od tematu
                        uznajesz nieobecność na forum. Ale może się mylę - w takim razie podaj przykład,
                        bo naprawdę nie kojarzę.

> Ja jestem bardzo zainteresowany zdaniem innych, w tym
                        > twoim. Nie jest moim celem "rozpiepszenie", jak piszesz, tego forum, gdyż lubię
                        > bardzo dyskutować.
                        ----Często mam wrażenie, że nie tyle interesuje Cię zdanie innych, co sposobność
                        do wątpliwej jakości popisów, które pewnie wydają Ci się zabawne i niegłupie.

> Co do moich dygresji: na głupie pytania są tylko głupie odpowiedzi. Z tym chyba
                        > się zgodzisz?
                        ----Problem już odpowiedział.
                        PZDR!
                    • Gość: Max Re: do lodziary i raisy IP: 158.66.108.* 15.11.01, 09:04
                      Halo lodziaro i raiso,

dzięki za rzeczowe wypowiedzi i wsparcie Maxa. Udowodniłyście Gościowi, iż nie
                      może liczyć na to, by mnie wylano z forum. Plebiscyt nie wypalił.

Gość zaczyna bawić się w moralizatora anal-liz-a(k)tora. Ciągle doradza i ...
                      tłumaczy się innym. Przypominam mu, iż ja nie jestem liberałem, a on, jeżeli
                      nim jest, to powinien być swojej zasadzie wierny, tj. tolerować nielubianego
                      Maxa.

Halo,Max
                      • Gość: monikaM Re: do lodziary i raisy IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 15.11.01, 10:53
                        W sprawie nagonki na Maxa - byłoby mi przykro gdyby Max przestał uczestniczyć w
                        wypowiedziach na forum - zawsze to jakiś folklor. Tym niemniej część wypowiedzi
                        Maxa (ocena zachowań innych, wypowiedzi na tematy o których nie ma zielonego
                        pojęcia) poprostu ignorujmy.
                        Lodziara popiera Maxa - nie dziwię się że nie razi jej jego hamstwo. Wątek
                        założony przez nią (w sprawie obciągania i niemytego fiuta) budzi mój niesmak.
                        • Gość: Max Re: do monikiM IP: 158.66.108.* 15.11.01, 11:07
                          Halo monikoM,

chyba wbiłaś Gościowi gwóźdź do trumny. Dziękuję, że mnie chcesz. Też cię
                          uwielbiam!
                          Chyba uczysz się angielskiego, gdyż zrobiłaś ten sam błąd co ja. Cham pisze się
                          po polsku przez "ch", po angielsku przez "h" (Ham).

Halo,Max
                          • Gość: Bona Co tu robi szynka? IP: *.zgora.dialog.net.pl 15.11.01, 11:19

> Halo monikoM,
                            >
                            > chyba wbiłaś Gościowi gwóźdź do trumny. Dziękuję, że mnie chcesz. Też cię
                            > uwielbiam!
                            > Chyba uczysz się angielskiego, gdyż zrobiłaś ten sam błąd co ja. Cham pisze się
                            >
                            > po polsku przez "ch", po angielsku przez "h" (Ham).
                            >
                            > Halo,Max

Młodzieńcze, nie przekombinowałeś ;) Polish ham, to pewnie "polski cham"?

• Gość: monikaM Re: do Maxa IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 15.11.01, 11:33
                            Ale błąd i wstyd... na dodatek nie tłumaczy mnie nauka angielskiego. Posługuję
                            się dobrze włoskim.
                            Kilka razy nieznacząco podjęłam glos na tym forum, a Ty mnie już lubisz. To tak
                            jak z miłością od pierwszego wejrzenia - nigdy czegoś takiego nie przeżyłam i
                            nie rozumiem.
                            Wracając do tego co napisałam trochę wyżej, traktuj jako ostatnią szansę
                            Cześć Maxie
                          • Gość: Gość Re: PRZECZYTAJ MAX KRETYNIE DOKŁADNIE - WYNIKI IP: *.*.*.* 15.11.01, 11:42

Przeczytaj pseudointelektualisto dokladnie jak wielka popularnoscia sie cieszysz.

Przedstawiam cytaty z wypowiedzi na twoj temat w tym watku. W sumie zabralo glos
                            w tym watku na twoj temat 7 osob (beze mnie). 5 osob wypowiedzialo sie badz
                            negatywnie o tobie, badz pogardliwie, traktujac twoja osobe jako pajaca czy
                            tez "dobry folklor".

A oto cytaty:
                            PROBLEM - Jestem zdecydowanie przeciw Tobie.
                            AGUŚ - ten bełkot który wydaje z siebie Max raczej śmieszy mnie do łez.
                            MONIKAM - Max faktycznie bredzi. Dołączam się do jego przeciwników.
                            RAISA - ...stara sie sprowokowac (Max - przyp.red) do jakis dyskusji piszac
                            sprzeczne ame w sobie rzeczy..
                            BONA - Max (chociaż nie tylko on) sprowadza duskusje na manowce...Maxio
                            rozpieprza kazdą rzeczową dyskusję swoimi - pożal się Boże!- dygresjami.
                            BONA - ponieważ był za cienki (Max - przyp.red) - uciekł się do metod wulgarnych
                            i brutalnych.
                            MONIKAM - byłoby mi przykro gdyby Max przestał uczestniczyć w wypowiedziach na
                            forum - zawsze to jakiś folklor.

Dwie osoby stanely, moze nie w obronie, ale gdzies po srodku, nie opowiadajac sie
                            wcale za miloscia do twojej osoby: to SMYK i LODZIARA.

Nie pomine faktu, ze w innych watkach takze wypowiedziano sie o tobie jako o
                            zwyklym debilu. Takie glosy padly spod palcow nastepujacych forumowiczow: zorro,
                            olesia, koles, lucki, KR$ i jeszcze kilku innych.

Wiec naprawde starasz sie baranie bardzo slabo by zyskac na popularnosci. Co
                            wiecej, jesli ja juz zyskujesz, to nie jako osoba, ktora moglaby pomoc, doradzic,
                            albo chocby przekazac cenne uwagi, ale jako klown, pajac, idiota, debil, glupek
                            itd. Obrana przez ciebie strategia podnoszenia wlasnej popularnosci doprowadzila,
                            ze stales sie jedynie kontrowersyjny, ale wcale nie popularny. Nie umiesz
                            odroznic tych dwoch rzeczy, dlatego wydaje ci sie, ze wspinasz sie na wyzyny
                            uwielbienia wzgledem twej osoby. A naprawde wiekszosc, zdecydowana, traktuje cie
                            jako blazna i relikt minionych wiekow.

Co do celu tego watku. Cel byl jeden. Przedstawic innym forumowiczom metode na
                            poradzenie sobie z twoja glupota. I cel zostal osiagniety. Nikt w innych watkach
                            nie wdaje sie juz z toba w polemike, bo zdaje sobie sprawe, ze nie jestes
                            parnerem do dyskursow, a jedynie do miernej jakosci wyglupow, ktore tak naprawde
                            bawia nieliczna garstke forumowiczow, a w szczegolnosci tych, ktorzy nie
                            zapoznali sie jeszcze z twoim chamstwem i prostactwem. Z czasem, gdy zauwazysz,
                            ze nikt nie odpowiada na twoje durne zaczepki i docinki, znudzi ci sie dzieciaku
                            plodzenie tych idiotyzmow, ktore wychodza spod twych palcow i wrocisz do
                            przedszkola, gdzie ewidentnie przerwala sie twoja edukacja i rozwoj
                            psychointelektualny.

> Halo monikoM,
                            >
                            > chyba wbiłaś Gościowi gwóźdź do trumny.

Gwozdzia mi zadnego nikt nie wbil. Czytac Max nie umiesz i wybiorczo traktujesz
                            slowa. Chcac na prosty jezyk przelozyc to co napisala monikaM (tak bys
                            zrozumial), wyjasnie ci, ze monikaM chce cie dalej czytac, bo jestes tak zabawny
                            w swojej glupocie, ze drugiego takiego kretyna na tym forum nie ma.

Dziękuję, że mnie chcesz. Też cię
                            > uwielbiam!
                            > Chyba uczysz się angielskiego, gdyż zrobiłaś ten sam błąd co ja. Cham pisze się
                            >
                            > po polsku przez "ch", po angielsku przez "h" (Ham).
                            >
                            > Halo,Max

A z angielskiego (z polskiego zreszta tez, bo napisales "prubowac"
                            zamiast "próbować" w jednym z watkow) masz dwoje z wykrzyknikiem. Wroc do szkoly,
                            albo lepiej do przedszkola.

Cel tego watku jest rowniez taki: jak bedziesz pajacowal dalej na forum, to na
                            swoj temat zawsze bedziesz czytal niepochlebne opinie, a ten watek bede odswiezal
                            do bolu obnazajac twoja ignorancje tematu, chamstwo, oblude i glupote.

Na samokrytyke z twojej strony nie licze, bo nie posiadasz zdolnosci syntezy i
                            analizy. Nie potrafisz nawet interpretowac wlasciwie pisanych do ciebie slow.
                            Wiec daruje sobie oczekiwanie na cos madrego z twojej strony, bo..... to po
                            prostu niemozliwe.
                        • Gość: lodziara Re: do lodziary i raisy IP: *.chello.pl 15.11.01, 12:06
                          Gość portalu: monikaM napisał(a):

> W sprawie nagonki na Maxa - byłoby mi przykro gdyby Max przestał uczestniczyć w
                          >
                          > wypowiedziach na forum - zawsze to jakiś folklor. Tym niemniej część wypowiedzi
                          >
                          > Maxa (ocena zachowań innych, wypowiedzi na tematy o których nie ma zielonego
                          > pojęcia) poprostu ignorujmy.
                          > Lodziara popiera Maxa - nie dziwię się że nie razi jej jego hamstwo. Wątek
                          > założony przez nią (w sprawie obciągania i niemytego fiuta) budzi mój niesmak.
                          Ja proponuję żeby każdy brał czynny udział w wątku który go zainteresował i
                          nienegował treści, oraz sposobu jej przekazywania przez innych.
                          I tak jeśli w Monice budzi niesmak może po przeczytaniu więcej do niego nie
                          zaglądać a wypowiedzi Maxa również nie potrzebują komentarzy ,po prostu są i
                          nikt mu nie zabroni pisać ,bo nie jest powiedziane ,ze on nie ma racji ,jeśli ma
                          takie przekonania to ma rację sam dla siebie.
                          A'propos mojego watku temat nie jest smaczny więc i budzi niesmak(chociaż pewnie
                          chodziło ci o użycie slowa "fiut"-mnie sie bardziej podoba niż penis np.)
                  • Gość: Max Re: do Gościa IP: 158.66.108.* 15.11.01, 12:24
                    Halo Gościu,

jak będziesz tyle zajmował się moją osobą dostaniesz apopleksji. A jak będziesz
                    ciągle powtarzał wątek, to Pan Doktor wyleje cię z forum za sfiksowanie.
                    Blebiscyt trwa, i czekam również na wyniki.

Smyk głosuje dwoma rękami za mną, a ja oddaję głos również na siebie.

Halo,Max
                    • Gość: Gość Re: do nie umiejącego czytać Maxa IP: *.*.*.* 15.11.01, 13:09

> Halo Gościu,
                      >
                      > jak będziesz tyle zajmował się moją osobą dostaniesz apopleksji.

Spokojna twoja owlosiona o mnie. Nie z takimi bucami musze sobie radzic w zyciu,
                      wiec jestes dla mnie tylko drobniutkim przerywnikiem i chwila relaksu. I czasami
                      nawet odnosze sukcesy w walce z takimi zarozumialcami, wiec i z toba mi sie
                      powiedzie.

A jak będziesz
                      >
                      > ciągle powtarzał wątek, to Pan Doktor wyleje cię z forum za sfiksowanie.

Rzeklbym, ze skoro takiego pajaca jak ty nie wylal, to mnie tez nie wyleje. Nie
                      wiem, czy masz zdolnosc obiektywnego postrzegania swojej osoby, ale czytajac
                      twoje wczesniejsze wywody (nota bene zywcem prawie przerzniete z Kotarbinskiego -
                      to dla tych, ktorzy uwazaja, ze Max jest naprawde erudyta i prezentowane przez
                      niego tresci sa jego autorstwa) wnioskuje, ze twoje widzi-mi-sie tak wlasnie
                      uwaza, ze mozesz sie obiektywnie ocenic. Wiec ocen sie obiektywnie. Tylko nie
                      siegnij pozniej po bron dla unicestwienia tej nedznej kreatury jaka w
                      rzeczywistosci jestes.

Moja obiektywna ocena twojej osoby mowi, ze wiekszego fiksanta to nie widzialem.
                      To wlasnie ciagle myslenie o seksie (bo jestes prawiczkiem i z pewnoscia sie
                      namietnie masturbujesz nie majac czasu na prawdziwa refleksje nad soba) powoduje,
                      ze zatracasz zdolnosc logicznego myslenia. Jesli w ogole ja kiedykolwiek miales.

> Blebiscyt trwa, i czekam również na wyniki.

Wyniki pajacu juz byly. Najskromniejsze szacunki wskazaly na wynik 5:2. Tylko w
                      tym watku. A w innych twoja glupota przegrala z kretesem.

>
                      > Smyk głosuje dwoma rękami za mną, a ja oddaję głos również na siebie.

A w to nie watpie, ze oddajesz glos na siebie. Takie nadete balony jak ty zawsze
                      uwazaja ze sa najwspanialszymi okazami gatunku ludzkiego. A w rzeczywistosci
                      jestes maluczki. Bo ci naprawde duzi nie musza tego udowadniac!!!!

Jak pokazalem moim wspolpracownikom to co wypisujesz, to malo nie pospadali z
                      krzesel.

Pamietasz taki serial "Szpital na peryferiach"? Bylo tam takie ciekawe
                      stwierdzenie, ktore pozwole sobie dopasowac do twojej osoby: "gdyby glupota miala
                      skrzydla, to Max fruwalby najwyzej".

>
                      > Halo,Max

• Gość: orzeszek Re: dajcie mu swiety spokoj.. IP: *.gazeta.pl 15.11.01, 23:15
                    Gosc ma niestety wiele racji. Od jakiegos czasu nie czuje sie dobrze sama ze
                    soba wypowiadajac sie w miejscu, gdzie poprostu wolno lzyc innych ludzi. Norma
                    stalo sie tolerowanie chamstwa, braku elementarnej wiedzy, taktu, zyczliwosci.
                    Mnie posty Maxa nie bawia. Mnie one dotykaja. Moze reszta forumowiczow ma
                    lepsze poczucie humoru niz ja, moze ma tez wiecej tolerancji. Ja na przemian
                    mam wrazenie, ze rozmawiam z kims, kto dobrze sie bawi obrazajac mnie,
                    prowokujac do zachowania, ktore potepiam i zebrzac o litosc, bo juz nie
                    zrozumienie. Chcialabym bardzo wchodzac na to forum czuc jak kiedys tyle
                    inspiracji, czasem wyzwan intelektualnych a przede wszystkim kontaktowac sie z
                    wrazliwymi, doswiadczonymi ludzmi. Jakos nie trzeba mi chamstwa i braku
                    wyobrazni. Gosciu-dziekuje Ci za bunt przeciw grubianstwu. Mowisz takze w moim
                    imieniu.
    • Gość: lodziara Proszę się odczepić od Maxa IP: *.chello.pl 15.11.01, 14:56
      Nie macie pojęcia jakie to śmieszne ,zwłaszcza gostek który załozył
      wątek hahahahhahahahahhahahahahha
      Śmiesz pouczać Maxa a sam zwracając się do niego plujesz jadem.
      Głupi jesteś i chcesz zwrócić na siebie uwagę .
      Maxio jestes cool!!!!!
      A wątek który ja założyłam był swego rodzju prowokacją do Ciebie(o
      brudnym fiucie)liczyłam ,że wymyślisz coś zabawnego:)))))))))))
      • Gość: Gość Re: Odpowiem ci humorem Maxa IP: *.*.*.* 15.11.01, 15:48
        Mam nadzieje, ze sie nie pogniewasz, bo domyslam sie, ze lubiac Maxa lubisz
        jego styl. Odpowiadam ci wiec jego stylem:

Ja sie od niego odczepie, jak ty mi zrobisz laske. Ponoc jestes lodziara.

I jak sie czujesz, gdy takim stylem sie do ciebie mowi. Jesli ok, to zawsze tak
        sie bede zwracal. Chyba ci sie podoba, bo zwrot do Bony w stylu "Co ty
        pierdolisz" swiadczy, ze poziomem rownasz do Maxa. Jesli natomiast ci sie nie
        podoba, to moze zauwazysz, ze slowa ktorymi max zwraca sie do innych sa
        diametralnie rozne od tych, ktorymi znakomita wiekszosc z nas stara sie
        przedstawic swoje poglady.
    • Gość: KR$ Max - spadaj stad... IP: 162.70.10.* 15.11.01, 14:57
      Nie lubie owijac w bawelne wiec max - tutaj masz wyraziscie przedstawiona moja
      opinie o Tobie - poszol won! Odwolujesz sie do liberalizmu i tolerancji,
      niestety masz rowniez wypaczone pojecie o demokracji - w demokracji kazdy ma
      prawo glosu - jednak nie znaczy to, ze kazdy moze innych obrazac. Mam gdzies to
      czy chcesz sobie zyc wedlug swoich zasad i czy chcesz je glosic... Jednak nigdy
      nie przepuszcze komus kto sprawia, ze inni (slabsi psychicznie i proszacy o
      pomoc) moga miec watpliwosci, niczym nieuzasadnione (oprocz twoich plugawych
      tekstow) wyrzuty sumienia, zahamowania, czy inne problemy natury
      psychicznej/seksualnej. Normalnie dostalbys po prostu w trakcie tych dyskusji
      wiele razy w ryj - a tutaj sobie hulasz gdyz wydaje ci sie, ze jestes
      bezpiecznie schowany za Internetem - czyzby tak bylo naprawde? Uwazaj - nie
      jestes az taki anonimowy jak ci sie wydaje...
    • Gość: Max Re: do Gościa i KR$ IP: 158.66.108.* 15.11.01, 15:52
      Halo Gościu i KR$,

Gościu, o jakich współpracownikach mówisz, może z agencji towarzyskiej?
      Kotarbińskiego nigdy nie czytałem. Czytam w kilku językach, ale mało po polsku.

KR$, nie boję się inwigilacji. Wiem, że moje teksty są czytane przez UOP.

Pozdawiam lodziarę, bo fajna z niej babka. Szkoda, że już żonata. bylibyśmy
      niezłą parą. Oczywiście na zawsze.

Halo,Max
      • Gość: Gość Re: do Gościa i KR$ IP: *.*.*.* 15.11.01, 16:20

> Halo Gościu i KR$,
        >
        > Gościu, o jakich współpracownikach mówisz, może z agencji towarzyskiej?
        > Kotarbińskiego nigdy nie czytałem. Czytam w kilku językach, ale mało po polsku.

No, no, prawdziwy poliglota w takim razie z ciebie. Szkoda jednak, ze nie
        nauczyles sie poprawnie jezyka polskiego strzelajac w swoich tekstach ortografy.
        Jesli i inne jezyki znasz rownie dobrze, to nie dziwie sie, skad u ciebie takie
        parafianskie poglady. Ty po prostu nie rozumiesz dobrze tego co czytasz. Siegnij
        wiec moze po teksty pisane w jezyku polskim, choc do tej pory prezentujesz sie
        jako osoba, ktora i takze slowa pisanego po polsku nie rozumie. Bledne kolo i
        trudno ci bedzie pomoc.
        >
        > KR$, nie boję się inwigilacji. Wiem, że moje teksty są czytane przez UOP.

UOP mozesz olac, ich te twoje pierdoly i chamstwo nie wzruszaja. Ale wzruszaja
        forumowiczow, ktorych obrazasz. Wiec miej na uwadze, ze to co ty uwazasz za
        dowcipne i czemu poswiecasz tyle czasu zabierajac bez sensu glos we wszystkich
        watkach (do czego masz zreszta nawet prawo) moze urazac innych, jesli pozbawione
        jest kultury i dobrego gustu. A w tym brylujesz na tym forum. W chamstwie i
        niewyszukanych dowcipach.

>
        > Pozdawiam lodziarę, bo fajna z niej babka. Szkoda, że już żonata. bylibyśmy
        > niezłą parą. Oczywiście na zawsze.
        >
        > Halo,Max

Takie szukanie na sile sojusznikow i zwolennikow (chce przypodobania sie im
        poprzez komplementy w ich strone) swiadczy tylko o twojej slabosci. Jesli
        rzeczywiscie jestes inteligentny, bystry i blyskotliwy to poradz sobie z atakami
        na twoja osobe sam. Wtedy pokazesz klase. Teraz obnazasz swoje slabe strony. A ja
        przez to wiem, co zrobic by cie bardziej zabolalo.
          • Gość: Gość Re: Max lubie Cie ! - a inni nie lubia cie IP: *.*.*.* 15.11.01, 17:17
            Doprawdy, co za błyskotliwość :-))))) On jest tak madry i ponetny, ze oszalalem
            juz z tej zazdrosci. Przedni dowcip.

Zrozum kolezanko, ze bardziej zazdrosny to jestem o swojego psa.

Odzywam sie jedynie w tym watku i nie odezwe sie w zadnym innym, bo powstalem
            tylko po to, by sprowadzac chamow do parteru. I to ich bronią. Oddawal bede sie
            temu z konsekwencja i przyjemnoscia. Nie wysuwaj tez wiec mylnych wnioskow, ze
            zalezy mi na popularnosci. Obiecuje, ze jak trafi sie raz jeszcze taki cham jak
            Max, to wystapie pod innym nickiem i z rownie duza zaciekloscia bede z takim
            prostakiem walczyl.
            • Gość: smyk Re: Max lubie Cie ! - a inni nie lubia cie IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 16.11.01, 08:42

> Doprawdy, co za błyskotliwość :-))))) On jest tak madry i ponetny, ze oszalalem
              >
              > juz z tej zazdrosci. Przedni dowcip.
              >
              > Zrozum kolezanko, ze bardziej zazdrosny to jestem o swojego psa.
              >
              > Odzywam sie jedynie w tym watku i nie odezwe sie w zadnym innym, bo powstalem
              > tylko po to, by sprowadzac chamow do parteru. I to ich bronią. Oddawal bede sie
              >
              > temu z konsekwencja i przyjemnoscia. Nie wysuwaj tez wiec mylnych wnioskow, ze
              > zalezy mi na popularnosci. Obiecuje, ze jak trafi sie raz jeszcze taki cham jak
              >
              > Max, to wystapie pod innym nickiem i z rownie duza zaciekloscia bede z takim
              > prostakiem walczyl.

Gościu !
              Chcesz powiedzieć, że przechodzisz do rękoczynów ?

• andrzej.depko Re: Już mam powyżej uszu tego idioty Maxa. Do Maxa 15.11.01, 21:26
      W wątku nr 490 zwróciłem się do Ciebie z prośbą o przedstawienie światowego lub
      krajowego piśmiennictwa, które zalicza homoseksualizm do chorób w ogóle, a
      psychicznych w szczególności. Ponieważ dotychczas obowiązująca Międzynarodowa
      Klasyfikacja Chorób - Rewizja X niestety nie zalicza homoseksualizmu do chorób
      w ogóle. Dotychczas nie uzyskałem odpowiedzi. Alternatywa jest jedna : olałeś
      moją prośbę albo Gość ma rację w ocenie Twojej osoby. Wybór pozostawiam Tobie.
      Pozdrawiam.
      • Gość: kropka do madrego pana Depko IP: 212.247.74.* 15.11.01, 22:45
        Moze ja odpowiem, bo widze ze pan doktor zaczyna za bardzo sie wymadrzac. Tylko
        dlatego ze w swiatowych pismiennictwach nie zaliczaja homoseksualizmu do chorob w
        ogole, nie znaczy ze tak nie jest. Wiele rzeczy jest trudno udowodnic (badania
        moga trwac latami) i nie oznacza to ze tak nie musi byc. Jezeli pan doktor jest
        tak obeznany, to prosze nam udowodnic to ze homoseksualizm nie jest choroba i
        prosze tez podac dowody.

pozdrawiam
        .

andrzej.depko napisał(a):

> W wątku nr 490 zwróciłem się do Ciebie z prośbą o przedstawienie światowego lub
        >
        > krajowego piśmiennictwa, które zalicza homoseksualizm do chorób w ogóle, a
        > psychicznych w szczególności. Ponieważ dotychczas obowiązująca Międzynarodowa
        > Klasyfikacja Chorób - Rewizja X niestety nie zalicza homoseksualizmu do chorób
        > w ogóle. Dotychczas nie uzyskałem odpowiedzi. Alternatywa jest jedna : olałeś
        > moją prośbę albo Gość ma rację w ocenie Twojej osoby. Wybór pozostawiam Tobie.
        > Pozdrawiam.

• Gość: Max Re: do Pana Doktora IP: 158.66.108.* 16.11.01, 08:29
        Szanowny Panie Doktorze.

myślę, że kropka udzieliła Panu właściwej odpowiedzi. Nie wybieram między
        niczym. Moje stwierdzenia opieram na rzeczywistości, a nie na opinii
        kogokolwiek. Powtórzę jeszcze raz: nie duch, lecz materia są kluczem do
        zagadki. Takie wnioski nasuwa nauka po wielu błędach przeszłości. W traktowaniu
        rzeczywistości jestem materialistą, czego Panu również życzę.

Na wszystko, o co Pan Doktor pytał, uprzejmie odpowiedziałem. Proszę to tylko
        dobrze przemyśleć.

Nie powinien Pan tracić nerwów (przykra, ale niezbędna uwaga). Proszę jeszcze
        raz dobrze zastanowić się nad tym, co Panu napisałem. Jestem otwarty na
        rzeczową dyskusję. Proszę mi nie podawać, że ktoś coś tu czy tam ustanowił. W
        ten sposób uchyla się Pan od myślenia. W średniowieczu też dużo ustalono,
        przepisywano itp.

Z poważaniem
        Max
      • Gość: Bona Do Kropki i Lodziary (choć nie tylko) oraz Maxia IP: *.zgora.dialog.net.pl 15.11.01, 23:45
        Wątek 490 dość dobrze pamiętam - bo też w nim uczestniczyłam i próbowałam
        uswiadomić Maxiowi na czym polega obiektywizm poglądu oraz skąd i jak
        dowiadujemy się , że mozemy w ogóle mówić o obiektywizmie , bedąc z natury
        skazanymi na co najwyżej obiektywizm warunkowy. Maxio nie odpowiedział na moje
        argumenty, tylko z uporem maniaka wracał do swoich - z czego wnioskuję, że albo
        nie przeczytał dokładnie, albo nie zrozumiał w ogóle, co do niego pisałam.
        Oczywiście, nie należy bezkrytycznie wierzyć w słowo pisane i do końca ufać
        autorytetom. To bywa ostoją wstecznictwa. Ale też bezrozumna krytyka nie jest
        alternatywą , a tym bardziej skutecznym narzędziem poznawczym.
        Jeśli tego nie zauważyłyście i widzieć nie chcecie - Maxio i tak niczego
        jeszcze nie wyjaśnił sensownie adwersarzom. Bo nie jest wyjaśnieniem
        powtarzaniem po raz n-ty tego, co się powiedziało na początku. Trzeba reagować
        na argumenty i dyskutować z kolejnymi. Tymczasem cała mądrość, jaką Maxio ma do
        przekazania, zawiera się w kilku jego pierwszych postach. Potem jest tylko
        katarynka, z urozmaiceniami w postaci osobistych wycieczek.
        Maxiu, podaj w końcu zródło mądrości, na które czeka DR Depko! Będzie to
        interesujace nie tylko dla niego, bo głoszone przez Ciebie rewelacje
        zainteresują wszystkich Twoich kibiców. Poza tymi, dla których jest to dość
        nieistotne i posądzają Doktora o wymądrzanie się ( ???? ).
        Pzdr!
        • Gość: lodziara Re: Do Kropki i Lodziary (choć nie tylko) oraz Maxia IP: *.chello.pl 15.11.01, 23:59
          Gość portalu: Bona napisał(a):

> Wątek 490 dość dobrze pamiętam - bo też w nim uczestniczyłam i próbowałam
          > uswiadomić Maxiowi na czym polega obiektywizm poglądu oraz skąd i jak
          > dowiadujemy się , że mozemy w ogóle mówić o obiektywizmie , bedąc z natury
          > skazanymi na co najwyżej obiektywizm warunkowy. Maxio nie odpowiedział na moje
          > argumenty, tylko z uporem maniaka wracał do swoich - z czego wnioskuję, że albo
          >
          > nie przeczytał dokładnie, albo nie zrozumiał w ogóle, co do niego pisałam.

A miał nie wracać do swoich tylko przytaknąc Twoim???

> Oczywiście, nie należy bezkrytycznie wierzyć w słowo pisane i do końca ufać
          > autorytetom. To bywa ostoją wstecznictwa. Ale też bezrozumna krytyka nie jest
          > alternatywą , a tym bardziej skutecznym narzędziem poznawczym.
          > Jeśli tego nie zauważyłyście i widzieć nie chcecie - Maxio i tak niczego
          > jeszcze nie wyjaśnił sensownie adwersarzom.

To są jego poglądy i nie musi się opierać na badaniach, na źródłach .Jest na tyle
          mądry ,że ma własne zdanie.
          Bo nie jest wyjaśnieniem
          > powtarzaniem po raz n-ty tego, co się powiedziało na początku. Trzeba reagować
          > na argumenty i dyskutować z kolejnymi. Tymczasem cała mądrość, jaką Maxio ma do
          >
          > przekazania, zawiera się w kilku jego pierwszych postach.
          Wedłóg mnie wystarczjąco określił swoje stanowisko

Potem jest tylko
          > katarynka, z urozmaiceniami w postaci osobistych wycieczek.

Czasami jak Bona coś pierdolnie to pożal się Boże!

> Maxiu, podaj w końcu zródło mądrości, na które czeka DR Depko! Będzie to
          > interesujace nie tylko dla niego, bo głoszone przez Ciebie rewelacje
          > zainteresują wszystkich Twoich kibiców.

Źródło mądrości nie musi opierać sie na opiniach różnych głupawych doktorków
          którzy za swoje pisanie biorą tęgi szmal.Takie źródło najlepiej mieć we własnej
          głowie

Poza tymi, dla których jest to dość
          > nieistotne i posądzają Doktora o wymądrzanie się ( ???? ).
          > Pzdr!

doktorek niepotrzebnie miesza się w ten wątek (po mojemu)
          • Gość: Bona Re: Do Kropki i Lodziary (choć nie tylko) oraz Maxia IP: *.zgora.dialog.net.pl 16.11.01, 00:28
            Gość portalu: lodziara napisał(a):

>
            > A miał nie wracać do swoich tylko przytaknąc Twoim???
            ---Nie myl przytakiwania z dyskusją! Dyskusja na tym forum zawsze była mile
            widziana, dopóki Maxio nie zakłócił jej porządku (wbrew jego deklaracjom - ale Ty
            przecież nie wierzysz w słowo posane!). Gdybyś miała problem ze zrozumieniem, o
            co mi chodzi, proponuję zajrzenie do starszych wątków, gdzie odmienność poglądów
            była raczej pożywką dla konstruktywnego sporu.
            >

>
            > To są jego poglądy i nie musi się opierać na badaniach, na źródłach .Jest na ty
            > le
            > mądry ,że ma własne zdanie.
            ---Własne zdanie nie bierze się znikąd. Jesli ktoś nie potrafi zrozumieć, jakie
            zródło ma jego własne zdanie, jest po prostu nieświadomy tego, co głosi.

>
            > Źródło mądrości nie musi opierać sie na opiniach różnych głupawych doktorków
            > którzy za swoje pisanie biorą tęgi szmal.Takie źródło najlepiej mieć we własnej
            > głowie
            ---Jak wyżej.

> doktorek niepotrzebnie miesza się w ten wątek (po mojemu)
            ---Nawet po Twojemu logiczne wnioskowanie powinno doprowadzić do konkluzji, że
            doktorek jest na tym forum kimś w rodzaju moderatora. Jeśli to kłóci się z Twoim
            wyobrażeniem o forum pt. "seksuologia" z udziałem eksperta, to załóż sobie pokój
            na czacie i wtedy Ty będziesz moderatorem i ekspertem:)
            Pzdr!

• Gość: lodziara Re: Do Kropki i Lodziary (choć nie tylko) oraz Maxia IP: *.chello.pl 16.11.01, 00:54
              Gość portalu: Bona napisał(a):
              > ---Nie myl przytakiwania z dyskusją! Dyskusja na tym forum zawsze była mile
              > widziana, dopóki Maxio nie zakłócił jej porządku

Czasmi jest tak ,że po prostu przedstawiam swoje stanowisko wysłucham zdania
              rozmówcy i nie ma o czym dyskutować !Jeśli ktoś chce mi głębiej uzasadnić swój
              pogląd -proszę bardzo ,ja już powiedziałam co myślę mogę tylko powtórzyć.

> przecież nie wierzysz w słowo posane!).

Tak samo jak i w słowo mówione jeśli mój rozum podpowiada mi,że to brednie!

>Gdybyś miała problem ze zrozumieniem, o

> co mi chodzi, proponuję zajrzenie do starszych wątków, gdzie odmienność poglądó
              > w
              > była raczej pożywką dla konstruktywnego sporu.

Nie mam problemu ze zrozumieniem Ciebie ,Ty po prostu lubisz dużo gadać i prosze
              bardzo -gadaj sobie ,ale nie każdy jest taki co na jeden temat może pieprzyć 100
              razy jedno i to samo z róznych stron zaczynając

> ---Własne zdanie nie bierze się znikąd. Jesli ktoś nie potrafi zrozumieć, jakie
              > zródło ma jego własne zdanie, jest po prostu nieświadomy tego, co głosi.

Własne zdanie może opierać się na własnym rozumowaniu .Pewnie ,że nie znikąd -z
              własnych odczuć i doświadczeń .
              Jeśli napiszę Ci ,że analny sex jest zły ,to nie opieram się na tym co
              przeczytałam -tylko na tym co JA o tym myślę .No chyba ,że chcesz wiedzieć skąd
              znam termin "sex analny" to sięgnę pamięcią wstecz i podam Ci "źródło"

> ---Nawet po Twojemu logiczne wnioskowanie powinno doprowadzić do konkluzji, że
              > doktorek jest na tym forum kimś w rodzaju moderatora. Jeśli to kłóci się z Twoi
              > m
              > wyobrażeniem o forum pt. "seksuologia" z udziałem eksperta, to załóż sobie pokó
              > j
              > na czacie i wtedy Ty będziesz moderatorem i ekspertem:)
              > Pzdr!

Gówno nie moderator!Ma odpowiadać ludziom na pytania związane z ich sexualnością
              a w tym wątku nie istnieje taki problem.

Pozdrawiam również

• Gość: Max Re: do lodziary, kropki i Aliny IP: 158.66.108.* 16.11.01, 08:37
        Halo lodziaro, kropko i Alino,

dzięki za wsparcie. Przyczyniacie się do zdemaskowania niejednego fałszywego
        poglądu na tym forum. Jak same zuważyłyście, również liberalizm nagle oświecił
        się i odkrył, że są jakieś normy etyczne. To już pierwszy krok w dobrym
        kierunku. Mam nadzieję, iż trend ten utrzyma się. Będę dalej pracował nad
        odmitologizowaniem i odmistyfikowaniem seksuologii. Teraz nie będę wchodził w
        szczegóły.

Halo,Max

• Gość: Gość Re: do lodziary, kropki i Aliny IP: *.*.*.* 16.11.01, 09:05

> Halo lodziaro, kropko i Alino,
          >
          > dzięki za wsparcie. Przyczyniacie się do zdemaskowania niejednego fałszywego
          > poglądu na tym forum. Jak same zuważyłyście, również liberalizm nagle oświecił
          > się i odkrył, że są jakieś normy etyczne. To już pierwszy krok w dobrym
          > kierunku. Mam nadzieję, iż trend ten utrzyma się. Będę dalej pracował nad
          > odmitologizowaniem i odmistyfikowaniem seksuologii. Teraz nie będę wchodził w
          > szczegóły.
          >
          > Halo,Max
          >

A ja będę za każdym razem, gdy tylko pierdniesz na tym forum, obnażał twoja
          glupote. Masz u mnie to jak w banku ty bucu. W szkole ci nie idzie, profesorowie
          cie nie lubia, to musisz madrosci swoje (watpliwej jakosci oczywiscie)
          prezentowac tutaj? Zalosne.
          • Gość: Max Re: do Gościa IP: 158.66.108.* 16.11.01, 10:10
            Halo Gościu,

a które moje wypowiedzi ci się nie podobają? Czekam na odpowiedź. Również na
            wyniki plebiscytu. Chyba są trochę wbrew twoim oczekiwaniom i marzeniom.

Rzeczywiście masz w jednym rację: profesorowie bali się ze mną dyskutować. Byli
            zwykłymi nieukami (nie wszyscy).

Halo,Max
            • Gość: Gość Re: NAJNOWSZE WYNIKI IP: *.*.*.* 16.11.01, 10:39

> Halo Gościu,
              >
              > a które moje wypowiedzi ci się nie podobają?

Za duzo by cytowac, ale o kilka sie pokusze: 1.do Bony o zlizywaniu spermy z
              przescieradla, 2.do kogos tam o zgniliznie (chyba do Luckiego), 3. do innego
              znowu o padlinie (tu nie pamietam kto to byl), i mozna by jeszcze wiele
              przytaczac. To wlasnie jest twoj kulturalny styl. Gratulacje. Juz wiem, dlaczego
              kazdy z profesorow mial cie w d...e. Rozumiem ich.

Czekam na odpowiedź. Również na
              > wyniki plebiscytu. Chyba są trochę wbrew twoim oczekiwaniom i marzeniom.

I tu sie mylisz. Sa idealne moim oczekiwaniom i marzeniom. Wszyscy, ktorych tutaj
              szanuje i powazam uwazaja cie badz za gbura badz za idiote. A to swiadczy, ze nie
              pomylilem sie w osadzie twojej osoby.

Podsumujmy: glos w dyskucji oprocz ciebie i mnie zabralo 16 OSOB.

Glosy na 'NIE': 11 (Problem, monikaM, Bona, orzeszek, IKA, KR$, DrCzart, dr
              Depko, Maur, Kaja, Zorro) - z czego zdecydowana wiekszosc to forumowicze aktywnie
              uczestniczacy na tym forum od dlugiego czasu

Glosy na 'TAK': 4 (Smyk, lodziara, Alina, kropka) - z czego jedynie Smyka kojarze
              jako stalego uzytkownika tego forum.

Glosy "POŚRODKU": 1 (Raisa)

WYNIKI MNIE STRASZNIE CIESZA. NIKT CIE NIE TRAKTUJE POWAZNIE I NIE WIELE OSOB
              UWAZA CIE ZA OSOBE, KTORA MA COKOLWIEK MADREGO DO POWIEDZENIA. ZDECYDOWANA
              WIEKSZOSC UWAZA CIE ZA PROSTAKA I CHAMA.

Takie sa wlasnie wyniki. I w koncu przeczytaj to ze zrozumieniem tepa glowo.

>
              > Rzeczywiście masz w jednym rację: profesorowie bali się ze mną dyskutować. Byli
              >
              > zwykłymi nieukami (nie wszyscy).

Inni z mila checia na tym forum podjeliby dyskusje z toba, ale to ty nie jestes
              dla nich partnerem, gdyz jestes ignorantem w dziedzinie seksuologii (zarowno
              ignorantem od strony teoretycznej jak i praktycznej), ale przede wszystkim jestes
              pan cham. I pewnie o ile twoja glupota nikomu tutaj specjalnie nie przeszkadza
              (bo ona raczej bawi), to twoja buta, chamstwo i prostactwo przeszkadzaja
              zdecydowanej wiekszosci.

Jesli masz pan honor, to pochyl pan glowe, a nie pajacujesz pan do konca, robiac
              jeszcze gorsze wrazenie niz zrobiles do tej pory.

Biedna ta twoja przyszla zona. Dam ja w Kosciele na jej intencje (choc zem
              niewierzacy), ze bedzie musiala z kims takim dzielic swe zycie.

>
              > Halo,Max

• Gość: Max Re: do Gościa IP: 158.66.108.* 16.11.01, 10:54
                Halo Gościu,

dziś dowiedziałem się od ciebie, że nauka jest demokratyczna, podlega
                plebiscytowi, głosowaniu, przytakiwaniu, lub nie, itd.

Chyba jednak powinieneś poczytać swojego Kotarbińskiego. Może wreszcie
                zmądrzejesz i pójdziesz po rozum do głowy.

A może ty to lucki.

Halo,Max
                • Gość: Gość Re: do Gościa IP: *.*.*.* 16.11.01, 11:02
                  Tak to ja lucki. Ale na drugie mam Bona, a na trzecie orzeszek, na czwarte zaś
                  KR$, na piate mi dano IKA, a na szoste dr Depko. Jeszcze pare nickow mam, ale
                  nie chce mi sie wymieniac. Jak wiec chcesz bym sie podpisywal? Lucki czy Bona?
                  Jaki podpis bedzie ci bardziej odpowiadal? Bo wiesz pewnie, ze i lucki i bona i
                  dr Depko i jeszcze DrCzart to wszystko jedna osoba? Tak naprawde, to rozmawiasz
                  caly czas tylko z jedna osoba, ktora na zlosc tobie przybiera rozne nicki i
                  zmienia swoje adresy e-mail i adresy IP.

Max, dlaczego jestes taki glupi? Nie masz zalu do swoich rodzicow? Ja bym ich
                  znienawidzil na twoim miejscu.

PS. A nauka opiera sie nie na dogmatach, ktorym ty holdujesz tylko takze na
                  empiryce, ktorej inni forumowicze sa tutaj przedstawicielami (w przeciwienstwie
                  do ciebie)

I dalej takze nie rozumiesz, ze nikt o twoja glupote nie ma tutaj pretensji, a
                  tylko i wylaczenie o twoje chamstwo i brak elementarnych zasad kultury.
          • Gość: Gość Re: Max !!!! Gościu chyba zaczyna działać ! IP: *.*.*.* 16.11.01, 10:44
            Gość portalu: smyk napisał(a):

> "Bes" to nowy nick Gościa !

A to ciekawa teoria.

Wczoraj w Wyborczej bylo ogloszenie, ze potrzebuja pracownikow do agencji
            detektywistycznej. Smyk, wal smialo. Z taka dedukcja masz szanse zrobic kariere.

Choc ja szczerze mowiac, wolalbym dobrego jamnika niz takiego bystrzache jak ty.
            Pewnie tacy sami detektywi jak ty byli w FBI przed atakiem na WTC.

Rozbawiles mnie.

I wyjasnie: ja zawsze bede jako Gość i tylko w tym wątku, chyba ze ten pajac Max
            bedzie znowu zabieral glos gdzie indziej. Wtedy bede podazal za nim informujac
            wszystkich innych forumowiczow o celu i determinancie jego wypowiedzi.
            • Gość: lodziara Re: Max !!!! Gościu chyba zaczyna działać ! IP: *.chello.pl 16.11.01, 10:54

> Gość portalu: smyk napisał(a):
              >
              > > "Bes" to nowy nick Gościa !
              >
              > A to ciekawa teoria.
              >
              > Wczoraj w Wyborczej bylo ogloszenie, ze potrzebuja pracownikow do agencji
              > detektywistycznej. Smyk, wal smialo. Z taka dedukcja masz szanse zrobic kariere
              > .
              >
              > Choc ja szczerze mowiac, wolalbym dobrego jamnika niz takiego bystrzache jak ty
              > .
              > Pewnie tacy sami detektywi jak ty byli w FBI przed atakiem na WTC.
              >
              > Rozbawiles mnie.
              >
              > I wyjasnie: ja zawsze bede jako Gość i tylko w tym wątku, chyba ze ten pajac Ma
              > x
              > bedzie znowu zabieral glos gdzie indziej. Wtedy bede podazal za nim informujac
              > wszystkich innych forumowiczow o celu i determinancie jego wypowiedzi.

Popierdolony jesteś równo!
              • Gość: Gość Re: do lodziary IP: *.*.*.* 16.11.01, 11:05
                Rozumiem juz co powoduje, ze przytakujesz swojemu idolowi. Reprezentujecie po
                prostu ten sam poziom kultury. I to wlasnie rozni ciebie od innych uczestnikow
                forum. Wlasnie dlatego lodziaro to forum schodzi na dziady (o czym sama piszesz
                w innym watku). Dlatego, ze trafiaja sie coraz czesciej prostacy, ktorzy
                zamiast rzeczowa argumentacja walcza wulgaryzmem (jesli juz musza walczyc).
                • Gość: lodziara Re: do lodziary IP: *.chello.pl 16.11.01, 11:15

> Rozumiem juz co powoduje, ze przytakujesz swojemu idolowi. Reprezentujecie po
                  > prostu ten sam poziom kultury. I to wlasnie rozni ciebie od innych uczestnikow
                  > forum. Wlasnie dlatego lodziaro to forum schodzi na dziady (o czym sama piszesz
                  >
                  > w innym watku). Dlatego, ze trafiaja sie coraz czesciej prostacy, ktorzy
                  > zamiast rzeczowa argumentacja walcza wulgaryzmem (jesli juz musza walczyc).

Gościu co Ty mi tu pierdolisz?założyłeś ten wątek i co?czekasz na oklaski?
                  Po jaki chuj czepiasz się Max-a?Gdyby ci rzeczywiście przeszkadzał (a może
                  gdybyś był mądry i kulturalny )po prostu nie wdawał byś się w dyskusję z
                  kimś kto ci nie odpowiada .A tak? Sam wiesz co można o tobie
                  pomyslec ...Załosny gostek który próbuje się wybic choćby na forum
                  hahahahahhahahahah

• Gość: Gość Re: do Smyka IP: *.*.*.* 16.11.01, 11:10
                Smyk, nie doczytales, badz zle zrozumiales. Powiedzialem, ze jak bede mial
                wypowiadac sie rzeczowo w innych watkach to nie bede wystepowal pod tym
                nickiem. Natomiast jako "przesladowca" Maxa (by uzdrowic w koncu to forum,
                ktore zamiast merytoryki zawiera od mniej wiecej 1,5 miesiaca tylko odpowiedzi
                na glupie docinki Maxa) bede zawsze jako Gość.

Forum jest dobre do plebiscytu. Zauwaz, ze akurat prawie zadna osoba nie ma
                powtarzajacego sie adresu IP. Masz wiec pewnosc, ze nikt tutaj nie powiela
                swoich glosow. Masz ta pewnosc takze dlatego, ze nikt nie chce rownac do
                poziomu Maxa.
                • Gość: lodziara Re: do Smyka IP: *.chello.pl 16.11.01, 11:41

> Smyk, nie doczytales, badz zle zrozumiales. Powiedzialem, ze jak bede mial
                  > wypowiadac sie rzeczowo w innych watkach to nie bede wystepowal pod tym
                  > nickiem. Natomiast jako "przesladowca" Maxa (by uzdrowic w koncu to forum,
                  > ktore zamiast merytoryki zawiera od mniej wiecej 1,5 miesiaca tylko odpowiedzi
                  > na glupie docinki Maxa)

To do maxa się czepiasz?????Pierdolnięci są ci którzy odpowiadAJĄ na
                  prowokację.Wszyscy są madrzy tylko max beee ?Zastanów się- któs jednak
                  chce z nim się przekamarzać i widzi w tym jakąś przyjemność .Ty nawet
                  założyłeś mu specjalny wątek i namiętnie z maxem dyskutujesz.
                  Max jesteś mistrzem prowokacji.Podziwiam Cię autentycznie:)

bede zawsze jako Gość.
                  >
                  > Forum jest dobre do plebiscytu. Zauwaz, ze akurat prawie zadna osoba nie ma
                  > powtarzajacego sie adresu IP. Masz wiec pewnosc, ze nikt tutaj nie powiela
                  > swoich glosow. Masz ta pewnosc takze dlatego, ze nikt nie chce rownac do
                  > poziomu Maxa.

A jaki poziom reprezentujesz w tym wątku?Jeśli sądzisz ,że zabłysnąłeś
                  bystrością umysłu ... mylisz się -głęboko

• Gość: kathtea Re: do Goscia IP: 10.0.106.* 16.11.01, 13:20
      Coż, przeczytałam waszą dyskusję gdyż zaintrygował mnie temat na forum o
      seksualności. Moje zdanie jest takie ( pozwalam je sobie wyrazić jako uczestnik
      kilku pogadanek). Wypowiedzi Maxa nie wnoszą nic do tematów, na które się
      wypowiadał oprócz kilku dość wulgarnych i złośliwych ripost oraz marnych
      dowcipów. Jeśli chodzi o jego sojuszniczkę lodziarę to zastanawia mnie takie
      słownictwo w ustach kobiety..brrr. Wydaje mi się, że można wyrazić coś z
      podobną siłą wypowiedzi bez takich wulgaryzmów. Niestety Gościu nie jesteś w
      stanie zabronić nikomu wyrażania swoich poglądów na żadnym z tych forum, więc
      proponuje aby Max i zwolennicy jego stylu dalej wypisywali swoje przemyślenia a
      my po prostu będziemy ich tolerować, choć z trudem.
      pozdrawiam wszystkich ciepło.
      k.
    • primo_levi Re: Już mam powyżej uszu tego idioty Maxa 16.11.01, 17:47
      juz od jakies czasu sledze to forum.
      Nie pytalam jeszcze Pana Doktora o nic,
      chociaz powoli do tego dojrzewam.
      Niemniej jednak nie o tym chcialam napisac -
      bardzo nie podoba mi sie fakt, ze forum przeznaczone
      do poruszania powaznych problemow staje sie czasem
      miescem aktywnosci osob niekulturalnych i nachalnych
      (mam tu na mysli MAXA - fakt,czy jest on idiota czy nie nic
      mnie nie obchodzi)
      jesli jest sprzeczne z jego swiatopogladem, ze sa osoby
      traktujace seks jako czesc zycia i usilujace rozwiklac swoje
      problemy lub zaspokoic ciekawosc, to nie musi on ,w czesto glupi
      i nie majacy zwiazku z temat sposob
      mieszac sie do dykusji. Zawsze moze sie wylogowac,wylaczyc
      komputer i isc na spacer.Bo jak na razie to osmiesza sie tylko
      swoimi zlosliwymi i niekompetentnymi tekstami.
      Ania
    • andrzej.depko Re: Już mam powyżej uszu tego idioty Maxa 17.11.01, 00:40
      Zwracam się do Wszystkich o zaprzestanie wątpliwej jakości dialogu z Maxem
      Smykiem i Lodziarzem. I każdym następnym bełkotliwym pseudointelektualistą lub
      jego klakierami, którzy pod zmienionymi nickami będą pojawiać się na Forum
      celem siania fermentu. Czas na ostracyzm. Już w Piśmie Świętym wszak
      napisano : " Po owocach ich poznacie ". Wiemy już z kim mamy doczynienia.
      Przestańcie dawać się prowokować do wypowiedzi ( nawet tych obraźliwych lub
      bezdennie głupich ), to skończy się zabawa. Ignorowani wyniosą się tam skąd
      przyszli.
    • Gość: Gość Re: MUSZE NIESTETY WZNOWIĆ WĄTEK - PRZEPRASZAM IP: *.*.*.* 22.11.01, 14:23
      Przepraszam z góry wszystkich forumowiczów za odsmażenie tego wątku, który z
      tematyka forum ma niewiele wspólnego.

Zmusza mnie jednak do tego wznowiona przez Maxa działalność, której przejawy
      dzisiaj wszyscy dostrzegamy na forum. Znowu zamiast merytoryki są kłótnie i
      przepychanki (mało kulturalne) z Maxem i za jego przyczyną.

Dlatego będę utrzymywał ten wątek na górze wszystkich tematów, tak by wszyscy
      forumowicze wiedzieli kim Max jest w rzeczywistości.

Raz jeszcze przepraszam stałych bywalców tego forum za niedogodności. Chciałbym
      aby to forum na powrót stało się takim jakim było za czasów przed Maxem, a więc
      by było obfite w sensowne treści i wyjaśnienia i by dr Depko zaglądał tu z
      ochotą i z chęciami odpisywał na poruszane problemy. A to wszystko zniszczył
      właśnie "kulturalny" Max.
      • banderka Re: MUSZE NIESTETY WZNOWIĆ WĄTEK - PRZEPRASZAM 23.11.01, 22:47
        Gościu!
        Dobrze, że chociaż przeprosiłeś za swoje postępowanie. Większość ludzi
        czytających posty z tego forum ma inne rzeczy do roboty, niż ciągłe
        wysłuchiwanie Twoich skarg i zażaleń dotyczących jednego tylko człowieka. Daj
        już spokój tej nagonce, bo czasem samam się zastanawiam nad sensem tego, co
        wyprawiasz.
        A tak swoją drogą, to "temu idiocie Maxowi" zazdroszczę nietuzinkowego poczucia
        humoru, jakże różnego od Lodziary czy np. Gościa....
    • Gość: Gość Re: MAX - TY CHAMIE I PROSTAKU IP: *.*.*.* 29.11.01, 10:00
      Będę odświeżał ten wątek do śmierci, by wszystkim pokazać jakim jesteś gburem,
      chamem, prostatkiem i ignorantem w temacie "seksuologia".

Twoje dzisiejsze popisy (a mamy dopiero 10 rano)
      ............
      "musisz zrobić niezawodny test na pedalstwo: jeżeli staje ci przy samej muzyce,
      to jeszcze nie zboczenie. Ale gdy staje ci przy muzyce i myśli o tym facecie,
      to na pewno zboczeństwo..." - obraziłeś tym samym Bryana i wszystkich gayów.

"brak szczytowania podczas normalnego zbliżenia to słuszna kara za głupotę i
      wybór drogi na skróty, tj. uprawianie seksu z samym sobą..." - obraziłeś tym
      samym 99% mężczyzn i ok.85% kobiet.
      ................

Jesteś największym prymitywem jakiego spotkałem wirtualnie.

Gość

PS. Przepraszam stałych użytkowników forum za niedogodności związane z
      odświeżaniem tego wątku.
      • artihip Re: MAX !!! 29.11.01, 12:01
        No, no. Jestem na tym forum po raz pierwszy ale widzę Maxsiu, że robisz taką
        karierę jak ja w Bydgoszczy "jak się kręci żużel"!!! Poczytaj, mam nadzieję, że
        sprawi Ci to tyle przyjemności ile mi czytanie Twoich postów. Tak na marginesie
        to "test na pedalstwo" (ten z muzyką i lustrem) zasługuje na NOBLA, jest
        poprostu zajebisty. W miarę posiadanego czasu będę zaglądał na tę stronę i być
        może włączę się do rozmowy. Pozdrawiam i zapraszam do bydg - żużel...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka