Dodaj do ulubionych

magiczne forum ;-)

20.01.05, 14:01
pisałam wcześniej z prośbą o rozmiary płodu dla Ani....

Wiecie co? to forum jest dla mnie w pewien sposób magiczne....

pamiętam jak znalazłam to forum i byłam zagubiona a tu odnalazłam trochę
spokoju i ciepłych duszyczek.... zazwyczaj niewiele piszę a raczej więcej
czytam... taka już jestem wink kiedyś pisałam o HSC, o swoich problemach i
jakiś czas później napisała do mnie własnie Ania wink ona tak jak ja bardzo
rzadko pisze ale jest stałą czytelniczką wink kilka dni temu dowiedziała się
że jest w ciąży, ale od początku ma plamienia i nie wyglada to najlepiej, od
wczoraj jest w szpitalu.... trochę smutna ale z nadzieją w głosie....
tak bardzo chciałabym ulżyć jej jakoś, sprawić żeby się nie martwiła,
powiedziec że wszytsko będzie dobrze....
dziś rozmawiałyśmy i smiałyśmy się, min. z tego, że nasza wiedza medyczna
jest po części dla nas przekleństwem wink ze wiemy za dużo, że jesteśmy zbyt
świadome wink

piszę tak trochę chaotycznie ale tak na prawdę chciałam tylko poprosić z
całego serca żebyście trzymały za nią kciuki wink

Magiczne forum.... nie sądziłam, że odnalezienie go wniesie w moje życie tyle
pozytywnych emocji ....

pozdrawiam cieplutko
Meg
Obserwuj wątek
    • joana5 Re: magiczne forum ;-) 20.01.05, 14:20
      Masz rację. Myślę, że bez tego forum nie dałabym rady pozbierać się tak szybko.
      Doświadczenia innych dziewczyn są bardzo pomocne w zrozumieniu pewnych spraw.
      Ja też należę do "raczej czytających - rzadziej piszących". Tak to już jakoś
      jest...
      Trzymam kciuki za Anię i mam nadzieję, ze wszystko będzie dobrze.

      Joanna
    • gosiaczek55 Re: magiczne forum ;-) 20.01.05, 14:25
      Ja tez trzymam kciuki za Anie i wszystkie zaciazone, czesto mysle o nich i mam
      nadzieje, ze za jakis czas tez dolacze do grona szczesliwych mamus i bedzie mi
      milo, gdy ktos czasem o mnie cieplo pomysli i sie np. za mnie pomodli ...
      samych dobroci zycze wszystkim; smutnym i niepewnym silki dodaje i otuchy ...
      pozdrawiam serdecznie
    • nusik1 Re: magiczne forum ;-) 20.01.05, 19:53
      Oczywiście że trzymam kciuki :o) nie tylko za Anię ale wszystkie dziewczyny i
      te które już zafasolkowały i te które szykują sie do zafasolkowania i za te
      które szukają przyczyn. To na prawdę magiczne miejsce tylko tu możemy się tak
      na prawdę zrozumieć. Pozdrawiam Nusia
      • ginger_77 Re: magiczne forum ;-) 21.01.05, 08:57
        Trzymam kciuki i przesyłam najlepsze fluidy dla Ani i dla Was wszystkichsmile
    • zaisa Re: magiczne forum ;-) 21.01.05, 14:22
      Ja tez - trzymam kciuki, szepcze zyczenia i pragne by bylo jak najlepiej. Czyli
      dobrze. Ze wszystkim.
      Madzialeno - jakiego nicku uzywala Ania piszac tutaj?
      Pozdrawiam
      • madzialena2612 Re: magiczne forum ;-) 21.01.05, 15:58
        Pisała jako "Camina" ale tak jak już pisałam Ania pisała tu tylko raz czy dwa
        razy.... dziękuję jeszcze raz i wszytskie życzonka jej przekazuję wink

        buziaki
        Magda

        ps dam wam znać co u niej wink
    • madzialena2612 u Ani..... 21.01.05, 16:10
      własnie z nią rozmawiałam i bardzo wam wszytskim dziekuje za ciepłe słowa,
      czytałam jej przez telefonik... niestety bo ja mieszkam w wawie a Ania w łodzi
      urzęduje.... no więc USG ma w najbliższy wtorek, a narazie robili jej ogólnie
      morfologię - b. dobra, i bete dwa razy: we wtrorek (417) i dziś rano (803)
      czyli ma robione co dwa dni i wzrost dwukrotny - Ania mówiła, ze czytała w
      jakiejś mądrej książce i ze to dobrze że ma taki wzrost - ale ja się na tym nie
      znam za bardzo więc, jak to jest?

      no cóż bedę do niej dzwonić i dam wam znać co u niej wink

      buziaki
      Magda
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka