poleczka2
15.02.07, 22:55
Zaznajomiłam się z lekturą tego forum, głównie interesowały mnie rzeczy typu
jak szybko seks po poronieniu czy jak szybko okres przyjdzie. Ale mam kilka
wątpliwości. Do lekarki idę w poniedziałek i zrobi mi ona test ciążowy.
Poroniłam trzy dni po terminie miesiączki więc bardzo wczesną ciążę, mało już
krwawię ale to krwawienie to było zupełne inne od tego zwykłego
miesiączkowego. Krwawiłam zakrzepami i często jak wstałam niespodziewanie z
krzesła czułam jak krwawienie się wzmacnia więc wiedziałabym i tak że to nie
normalna miesiączka. Mieszkam w Anglii więc wszystko co wiem jest wg
tutejszych standardów. W każdym razie na pierwszej wizycie lekarka
powiedziała, że w związku z tym, że taka wczesna ciąża nie wyśle mnie na usg
bo i tak nic nie zobaczą i jak test będzie negatywny w przyszłym tygodniu to
oznacza, że koniec i mogę czekać na okres. Ale mam takie wątpliwości jak ona
może wiedzieć, że wszystko jest w porządku bez usg czy badania wewnętrznego.
Boję się, że jakaś tkanka zostanie w macicy i utrudni zapłodnienie następnej
ciąży lub spowoduje infekcję i znowu poronię. Sama oznaka braku hormonów
wszystkiego nie załatwi moim zdaniem. Nie znam się na tym więc pytam was ale
zanim zacznę się starać o następną ciążę chcę wiedzieć, że ciało moje jest
przygotowane do niej i nic jej utudniać nie będzie. Czy waszym zdaniem
powinna mnie wysłać na usg żeby potwierdzić że wszystko w porządku jeżeli
rzeczywiście tak będzie? Zabiegu nie będzie bo jak sama powiedziała to
wczesna ciąża i powinno wszystko samo się oczyścić. Proszę o komentarz,
dziękuję.