agusia-mateuszek 30.10.09, 16:21 co sądzicie o aucie ford focus Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: $ Re: ford IP: *.zabrze.net.pl 30.10.09, 23:06 www.google.pl/search?q=forum+ford+focus&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a Odpowiedz Link Zgłoś
kielonek-online Re: ford 07.11.09, 00:14 Kiedyś wlazłem pod takie, bolało normalnie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dobra-rada Re: ford IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 08.11.09, 21:21 Nie pij tyle. Albo pij już wiecej Odpowiedz Link Zgłoś
kielonek-online Re: ford 08.11.09, 23:36 Staram się jak mogę, ale więcej już się nie da. Odpowiedz Link Zgłoś