Gość: katja
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
04.07.11, 09:08
Mańce-Szulik i Lewandowskiemu tak już władza uderzyła na dekiel, że zdaje im się, iż wszystko im wolno. Wszystkim tym, którym dobro miasta leży na sercu i nie chcą, by Zabrze po raz kolejny stało się pośmiewiskiem w mediach, proponuję akcję obywatelską w postaci protestów przed Urzędem Miejskim z transparentami: LEWANDOWSKI MUSI ODEJŚĆ.
Uprzejmie proszę, by wystrzegać się transparentów w treściach wulgarnych (np. LEWANDOWSKI WYPIER.....).
Jako początek akcji proponuję np. 7 lipca br. o godzinie 9 rano.