Dodaj do ulubionych

Lewandowski musi odejść

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.07.11, 09:08
Mańce-Szulik i Lewandowskiemu tak już władza uderzyła na dekiel, że zdaje im się, iż wszystko im wolno. Wszystkim tym, którym dobro miasta leży na sercu i nie chcą, by Zabrze po raz kolejny stało się pośmiewiskiem w mediach, proponuję akcję obywatelską w postaci protestów przed Urzędem Miejskim z transparentami: LEWANDOWSKI MUSI ODEJŚĆ.
Uprzejmie proszę, by wystrzegać się transparentów w treściach wulgarnych (np. LEWANDOWSKI WYPIER.....).
Jako początek akcji proponuję np. 7 lipca br. o godzinie 9 rano.
Obserwuj wątek
    • Gość: Obladioblada Re: Lewandowski musi odejść IP: *.unknown.vectranet.pl 04.07.11, 09:21
      Sytuacja z kolejnym zatrzymanym z otoczenia pani Szulik jest co najmniej śmieszna. Ale jak mam być szczery to akurat Lewnadowski nie działał na szkodę miasta. Ot po prostu miał sobie kamienice i na niej zarabiał. To nawet lepsze niż gdyby miał być łasy na DZIK'IE propozycje jak co niektórzy malutcy.
      • Gość: sowa Re: Lewandowski musi odejść IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 04.07.11, 09:30
        Szulikowa musi odejść, to ONA jest problemem tego miasta.
        • Gość: gryz Re: Lewandowski musi odejść IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.07.11, 08:53
          A tak w ogóle to co z tym Lewandowskim? Pracuje jeszcze w Urzędzie czy nie? I jako kto?
          • Gość: oniet Re: Lewandowski musi wrócić IP: *.stk.vectranet.pl 06.07.11, 23:08
            wiadomosci.onet.pl/regionalne/slask/odwolany-wiceprezydent-zabrza-powraca-na-stanowisk,1,4784046,region-wiadomosc.html
            • Gość: zgryz Re: Lewandowski musi wrócić IP: *.stk.vectranet.pl 06.07.11, 23:21
              Cała Polska poczyta sobie o Zabrzu, kolejny raz.
              Kiedy wreszcie przeczyta pozytywną informację o naszym miescie ?
              Oto jest szekspirowskie pytanie.
              • Gość: i.won Re: Lewandowski musi wrócić IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.07.11, 08:14
                Żenada to, co wyprawiają Mańka-Szuler-Szulik i K.Leńdowski. Ludzie, protestujmy przeciwko takim władzom, które mają zero szacunku do prawa, do instytucji państwowych (CBA), a wynoszą ponad to swoją prywatę.

                LEWANDOWSKI MUSI ODEJŚĆ, LEWANDOWSKI WYPIERD*...
                • Gość: katja Re: Lewandowski musi wrócić IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.07.11, 10:52
                  Wakacje. Ta śmierdząca sprawa mało kogo interesuje.
                  • Gość: 123 Re: Lewandowski musi wrócić IP: *.adsl.inetia.pl 07.07.11, 20:46
                    Powinna odejść cała ekipa Szulikowej łącznie z naczelniczką wydziału obrotu Nieruchomościami. To koleżanka Lewandowskiego . Powoli robi się w U.M sitwa i to duża.
                    • Gość: madja Re: Lewandowski musi wrócić IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.07.11, 08:16
                      Przyspawali się do stanowisk i trzeba czekać na wiatr historii, który ich zmiecie. Tyle że takie wiatry nierychliwe...
                      • Gość: niestety Re: Lewandowski musi wrócić IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.07.11, 21:03
                        Niestety, pewnie trochę to jednak potrwa.
                        • Gość: apl Re: Lewandowski musi wrócić IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.07.11, 14:45
                          ... do czasu kolejnej wpadki. Ale tę to CBA przygotuje już nomen omen o wiele skuteczniej.
                          • Gość: wer.ty Re: Lewandowski musi wrócić IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.07.11, 10:36
                            coś to CBA nierychliwe i mało skuteczne
                            • Gość: może Re: Lewandowski musi wrócić IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.08.11, 16:37
                              Może nie chcieli mu psuć urodzinowej imprezy.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka