Gość: solista
IP: *.luna.one.pl / *.neoplus.adsl.tpnet.pl
31.05.04, 20:09
reasumując wypowiedzi na KOmmedianta Wiaterka stwierdzam fakt poza nim nikt
pozytywnie nie pisze . Same wypowiedzi p.Wiaterka nie licząc mnie a nick
warszawski to wiadomo były pracownik Wiaterka p. W ale dlaczego go tak lubi