Dodaj do ulubionych

internetowy Wiaterek

IP: *.luna.one.pl / *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.05.04, 20:09
reasumując wypowiedzi na KOmmedianta Wiaterka stwierdzam fakt poza nim nikt
pozytywnie nie pisze . Same wypowiedzi p.Wiaterka nie licząc mnie a nick
warszawski to wiadomo były pracownik Wiaterka p. W ale dlaczego go tak lubi
Obserwuj wątek
    • Gość: pilotpirx Re: internetowy Wiaterek IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 31.05.04, 22:44
      Solista co ty pier.... Jaki nick warszawski ? Nim zaczniesz pisac bzdury
      zainteresuj się lepiej tym jak funkcjonuje to forum,.
      Swoimi absurdalnymi i megalomańskimi tezami, oraz swoją naiwnością udowadniasz
      jedynie to, że jesteś tępy i nadęty. Myślę że z tymi przymiotami mógłbyś
      zostać prezydentem Zabrza
      • busstop Re: internetowy Wiaterek 31.05.04, 23:08
        a ja sie specjalnie nie logowałem, by nikt mi nie zarzucał, ze jestem ze SM

        solista, ja mysle ze twój nick pochodzi od ilości szarych komórek w twoim -
        nazwijmy to - mózgu

        • annaconda Re: internetowy Wiaterek 01.06.04, 00:42
          "Solista" , myślę że powinieneś trafić do psychologa i to jak najszybciej.
          Nie wiem i nie chcę wiedzieć co masz do komendanta SM ale myśle że tym razem
          przesadzasz i to zdrowo. Nie zawsze wszyscy wymieniani na tym forum to
          złodzieje i bandyci, nawet wtedy gdy tego ogromnie pragniesz.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka