IP: *.eranet.pl 22.10.06, 12:09
Przyczynek do dyskusji o weolucji wygloszony przez Macieja Giertycha -
profesora! (sic!);

"...zaprzeczeniem teorii Darwina jest fakt, że ludzie żyli na ziemi razem z
dinozaurami. Dowodem na to jest to, że ludzie zapamietali Smoka Wawelskiego"

Panie Giertych - wyciąg se pan gumkę z majtek i strzel se pan w łeb!
Obserwuj wątek
    • Gość: Nico Re: buhahaha IP: *.stk.vectranet.pl 22.10.06, 12:27
      Nie Nie!!
      Coś w tym jest!!
      Jeżeli on twierdzi ze ludzie nie pochodzą od małpy, to jest dobrym przykładem!!
      Bo jeżeli ludzie istnieli razem jak były dinozaury, to prawdopodobnie ludzie
      pochodzą od dinozaurów??
      Zobaczmy!! Też jak Giertych miały wielkie rozmiary i tez jak on miały bardzo
      mały mózg!!!
      Ale wyginęły!!
      A on przetrwał!!
      Twarda bestia!!!!!!!!!!!!!!

      • Gość: ateista Re: buhahaha IP: *.eranet.pl 22.10.06, 12:37
        w/g Twojego rozumowania może on być w takim wypadku krewnym potwora z Loch
        Ness, albo ongis poszukiwanej w Zalewie Zegrzyńskim - Paskudy. Co ze wzgledu na
        podobieństwo mentalne i fizyczne panów G do paskudy bezzasadnym właściwie czyni
        dociekanie pokrewieństwa za pomocą na przykład badań DNA
        • Gość: Nico Re: buhahaha IP: *.stk.vectranet.pl 22.10.06, 18:21
          No cóż!! Co by nie mówić?! Najbliżej Im do Paskudy, czy do Smoka Wawelskiego!!
          A może Oni są wytworem manipulacji genetycznej dokonanej przez kosmitów lub
          eksperymentów doktora Frankenstein!!
          Jeżeli tak!! To jest to bezwątpienia semantyczne nadużycie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


    • Gość: Nico Re: buhahaha IP: *.stk.vectranet.pl 23.10.06, 22:40
      Właśnie dowiedziałem się od P.Macieja Giertycha, że wszystkie mamuty zostały
      uduszone, a dowodem jest to ze samce miały zwód członka!!
      Rewelacja!!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka