Gość: ateista
IP: *.eranet.pl
22.10.06, 12:09
Przyczynek do dyskusji o weolucji wygloszony przez Macieja Giertycha -
profesora! (sic!);
"...zaprzeczeniem teorii Darwina jest fakt, że ludzie żyli na ziemi razem z
dinozaurami. Dowodem na to jest to, że ludzie zapamietali Smoka Wawelskiego"
Panie Giertych - wyciąg se pan gumkę z majtek i strzel se pan w łeb!