Dodaj do ulubionych

Noc Muzeów

IP: *.xdsl.centertel.pl 08.05.08, 13:03
18.00 – 24.00
Zabytkowy Zespół „Szyb Maciej” w Zabrzu ul. Srebrna 6 – możliwość
obejrzenia panoramy Zabrza z wieży wyciągowej

To o której nie będzie już nic widać?
Obserwuj wątek
    • Gość: ferdek Re: Noc Muzeów IP: *.stk.vectranet.pl 09.05.08, 00:41
      po 21 to dla tych z lękiem wyskokości, żeby nie widzieli jak ich
      wciągają na góre
      • Gość: Zlękniona Re: Noc Muzeów IP: *.gprs.plus.pl 11.05.08, 19:35
        Dobra metoda na stracha przed lataniem ;-)
        • Gość: muchozol Re: Noc Muzeów IP: *.adsl.inetia.pl 13.05.08, 21:02
          No co wy chcecie? Fajna impreza! Ale nie dla ćwoków!
          • Gość: KOLO Re: Noc Muzeów IP: *.stk.vectranet.pl 13.05.08, 21:11
            właśnie. nie dla takich ćwoków jak ty
            • Gość: muchozol Re: Noc Muzeów IP: *.adsl.inetia.pl 15.05.08, 20:09
              Nie fikaj!
              • Gość: KOLO Re: Noc Muzeów IP: *.stk.vectranet.pl 15.05.08, 21:18
                Ja mam czas fikne sobie jeszcze raz
          • ogromnypenis Re: Noc Muzeów 24.05.08, 23:16
            no tak, bo mi sie podobało
            • Gość: muchozol Re: Noc Muzeów IP: *.adsl.inetia.pl 27.05.08, 20:33
              z tą ksywą to tak samo nie pasujesz jak ten fikus kolo.
    • Gość: ? Re: Noc Muzeów IP: *.scom.za.digi.pl 21.05.08, 16:37
      ?
      • Gość: muchozol Re: Noc Muzeów IP: *.adsl.inetia.pl 07.06.08, 15:16
        No właśnie.
        • Gość: muchozol Re: Noc Muzeów IP: *.adsl.inetia.pl 09.06.08, 00:07
          I dodam, że wolałbym taką noc muzeów raz w tygodniu od tego nadętego
          cyrku nieudolnych kopaczy piłki.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka