Gość: Zabrze IP: *.xdsl.centertel.pl 08.05.08, 13:03 18.00 – 24.00 Zabytkowy Zespół „Szyb Maciej” w Zabrzu ul. Srebrna 6 – możliwość obejrzenia panoramy Zabrza z wieży wyciągowej To o której nie będzie już nic widać? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ferdek Re: Noc Muzeów IP: *.stk.vectranet.pl 09.05.08, 00:41 po 21 to dla tych z lękiem wyskokości, żeby nie widzieli jak ich wciągają na góre Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zlękniona Re: Noc Muzeów IP: *.gprs.plus.pl 11.05.08, 19:35 Dobra metoda na stracha przed lataniem ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: muchozol Re: Noc Muzeów IP: *.adsl.inetia.pl 13.05.08, 21:02 No co wy chcecie? Fajna impreza! Ale nie dla ćwoków! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KOLO Re: Noc Muzeów IP: *.stk.vectranet.pl 13.05.08, 21:11 właśnie. nie dla takich ćwoków jak ty Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KOLO Re: Noc Muzeów IP: *.stk.vectranet.pl 15.05.08, 21:18 Ja mam czas fikne sobie jeszcze raz Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: muchozol Re: Noc Muzeów IP: *.adsl.inetia.pl 27.05.08, 20:33 z tą ksywą to tak samo nie pasujesz jak ten fikus kolo. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: muchozol Re: Noc Muzeów IP: *.adsl.inetia.pl 09.06.08, 00:07 I dodam, że wolałbym taką noc muzeów raz w tygodniu od tego nadętego cyrku nieudolnych kopaczy piłki. Odpowiedz Link Zgłoś