IP: *.eranet.pl 02.10.08, 12:13
witam,
poszukuje miejsca w zabrzu gdzie najlepiej wymienic szybe w samochodzie.za pomoc z gory dzieki.
Obserwuj wątek
    • Gość: :0 Re: autoszyby IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.10.08, 15:14
      polecam warsztat w Paniówkach
    • Gość: arturo Re: autoszyby IP: *.eranet.pl 02.10.08, 16:19
      prosilbym w miare mozliwosci o adres lub jakis tel. kontaktowy.
      • Gość: Seba Re: autoszyby IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.10.08, 17:17
        Zabrze ul .Pawliczka "Bass"
        • Gość: MIETEK Re: autoszyby IP: 80.51.245.* 10.10.08, 08:35
          WITAM CHCE OTWORZYC ATO SZYBY ( WYMIANA )ORJETUJE SIE KTOS JAKIE SA
          KOSZTY ZEBY TAKIE COS WYPOSAZYC WARSZTATOWO I IDZIE NA TYM ZAROBIC ?
          • Gość: AłtorByznesPlanuw Re: autoszyby IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.10.08, 19:17
            Myślę że to może kosztować około szeset.
            Proponuję lokalizację na Pustyni Błędowskiej(sporo wyścigów
            samochodowych odbywa sie na pustyniach co widać podczas relacji
            telewizyjnych),w związku z tym zachodzi tam poczeba mnustwa wymiany
            szybów.
            Szacowany okres zwrotu zainwestowanego kapitału maksymalnie 87
            dni,stopa zwrotu nr 42,5.

            nie trzeba dziękować,to mój obowiązek
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka