Gość: arturo IP: *.eranet.pl 02.10.08, 12:13 witam, poszukuje miejsca w zabrzu gdzie najlepiej wymienic szybe w samochodzie.za pomoc z gory dzieki. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: :0 Re: autoszyby IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.10.08, 15:14 polecam warsztat w Paniówkach Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: arturo Re: autoszyby IP: *.eranet.pl 02.10.08, 16:19 prosilbym w miare mozliwosci o adres lub jakis tel. kontaktowy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Seba Re: autoszyby IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.10.08, 17:17 Zabrze ul .Pawliczka "Bass" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MIETEK Re: autoszyby IP: 80.51.245.* 10.10.08, 08:35 WITAM CHCE OTWORZYC ATO SZYBY ( WYMIANA )ORJETUJE SIE KTOS JAKIE SA KOSZTY ZEBY TAKIE COS WYPOSAZYC WARSZTATOWO I IDZIE NA TYM ZAROBIC ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: AłtorByznesPlanuw Re: autoszyby IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.10.08, 19:17 Myślę że to może kosztować około szeset. Proponuję lokalizację na Pustyni Błędowskiej(sporo wyścigów samochodowych odbywa sie na pustyniach co widać podczas relacji telewizyjnych),w związku z tym zachodzi tam poczeba mnustwa wymiany szybów. Szacowany okres zwrotu zainwestowanego kapitału maksymalnie 87 dni,stopa zwrotu nr 42,5. nie trzeba dziękować,to mój obowiązek Odpowiedz Link Zgłoś