Gość: spintek
IP: *.stk.vectranet.pl
29.12.08, 18:30
Jeszcze jedna klęska spadła na Zabrze, jakby było ich mało - super
partactwo drogowe. Przykład jaskrawy to ul. 3 - go Maja. Chyba już
skończyli osławieni "fachowcy" z wodociągów a pozostawione
wgłębienia - to drogi wiejskie - autostrady! Czy już w tym grajdole
zabrzańskim nikt nad tym nie panuje? Weżcie się do roboty na czele
ze Strażą Miejską!!!!!!!!!!!!