Gość: BeAta IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 24.01.02, 13:47 No właśnie, czy będzie dobrym prezydentem Miasta? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
zabrzezabrze NIE BĘDZIE ! 24.01.02, 15:31 Założę się o dużą kasę, że nie będzie prezydentem Zabrza, bo będzie nim pan poseł Jan Chojnacki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: BeAta Re: NIE BĘDZIE ! IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 25.01.02, 11:58 Nie szkoda kasy? Dużej! Poseł Chojnacki ma te swoje interesy - np. knajpki (nie tylko u nas w Zabrzu). No i chyba radni SLD wolą mecenasa. Masz inne doniesienia? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: idol Re: NIE BĘDZIE ! IP: *.bnet.pl / 10.10.35.* 02.03.02, 17:49 Kolejny kandydat i co jeszcze -zero,jedyne co laczy zabrzanskich kandydatow to skok na kase. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: trw nie IP: *.cafe.czestochowa.pl 24.01.02, 18:37 nie będzie, jest dwulicowy. miałem z nim styczność od kuchni. moze jest dobrym prawnikiem, ale jest równiez kanciarzem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Alicja Re: Czy mec. Andrzej Dobrzański będzie dobrym prez.? IP: *.um.zabrze.pl 25.01.02, 07:59 Na pweno nie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: BeAta Re: Czy mec. Andrzej Dobrzański będzie dobrym prez.? IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 25.01.02, 09:25 trw wyjaśnił dlazcego nie powinien, a Twoje argumenty? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: trw Re: Czy mec. Andrzej Dobrzański będzie dobrym prez.? IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 25.01.02, 15:34 pomyslałem troche i napiszę więcej. najlepszy kandydat to człowiek uczciwy. a tych uczciwych co znam to niestety nie można polecić bo mają zbyt małe doświadczenie. małe (nie porównuję do doświadczenia Dobrzańskiego) choć w tym dymie może go nie będzie widać. w każdym razie wolę Go niż Każmierowską Bober. Henryk Olszewski mógłby być dobrym kandydatem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bezskler Re: Czy mec. Andrzej Dobrzański będzie dobrym prez.? IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 26.01.02, 12:04 Człowiek, który w stanie wojennym poniżał ludzi z opozycji (żyją do dziś w mieście ofiary jego ówczesnych wyroków), a zarazem jest (to tajemnica poliszynela)alkoholikiem, to nie jest dobra kandydatura na prezydenta. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bezskler Re: Czy mec. Andrzej Dobrzański będzie dobrym prez.? IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 26.01.02, 12:07 Aha, przy okazji - jego doświadczenia w zarządzaniu firmą (a tym jest miasto) wynoszą zero. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kanibal Re: Czy mec. Andrzej Dobrzański będzie dobrym prez.? IP: *.zabrze.sdi.tpnet.pl 25.01.02, 20:38 Precz z komuną Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: trw Re: Czy mec. Andrzej Dobrzański będzie dobrym prez.? IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 26.01.02, 21:54 ale (mimo wszystko) szanowni Państwo: widzicie innego lepszego kandydata??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xxx Re: Czy mec. Andrzej Dobrzański będzie dobrym prez.? IP: *.bnet.pl 27.01.02, 18:42 Znam kilku urzędników w UM, którzy naprawdę są zaangażowani w sprawy miasta i nadawaliby się na to stanowisko (w tym odsunięty niestety na bok p. Grzegorzak) jednak wątpie aby chcieli babrać się w łapówki, afery podsłuchowe itp. a jeśli nie daj Boże nie kręcą interesów z proboszczami, to nici z poparcia przez kościół - KTÓRY PRZEZ OSTATNIE LATA NIE WIADOMO CZEMU MIAŁ DECYDYJĄCY WPŁYW NA POLITYKĘ NASZEGO MIASTA !!! Odpowiedz Link Zgłoś
zabrzanin Re: Czy mec. Andrzej Dobrzański będzie dobrym prez.? 30.01.02, 11:38 ja - sporo:) przeciętny zabrzanin Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: quba Re: Czy mec. Andrzej Dobrzański będzie dobrym prez.? IP: 213.227.100.* 28.01.02, 08:15 a kto to jest ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lechu Re: Czy mec. Andrzej Dobrzański ? IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 28.01.02, 12:35 No właśnie , może coś o tym Panu gdzieś można poczytać? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: werw Re: Czy mec. Andrzej Dobrzański ? IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 09.03.02, 21:45 A z czego mecenas będzie kandydowac z SLD czy z Stowarzyszenia Rodzin Katolickich. Wiecej czasu poswięca Zarzadowi Miasta niz SLD Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: O1r Re: Czy mec. Andrzej Dobrzański ? IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 17.03.02, 08:09 A może to metoda na poznanie stanu faktycznego i nie tracenie na to czasu po wyborze? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zabrze3 A może wice? IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 25.03.02, 10:42 Wydaje się mieć szansę tandem: Edward Janik (prezydent) z Andrzejem Dobrzańskim (zastepca). Są na ten temat jakieś opinie? Odpowiedz Link Zgłoś