Dodaj do ulubionych

Czy mec. Andrzej Dobrzański będzie dobrym prez.?

IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 24.01.02, 13:47
No właśnie, czy będzie dobrym prezydentem Miasta?
Obserwuj wątek
    • zabrzezabrze NIE BĘDZIE ! 24.01.02, 15:31
      Założę się o dużą kasę, że nie będzie prezydentem Zabrza, bo będzie nim pan
      poseł Jan Chojnacki.
      • Gość: BeAta Re: NIE BĘDZIE ! IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 25.01.02, 11:58
        Nie szkoda kasy? Dużej! Poseł Chojnacki ma te swoje interesy - np. knajpki (nie
        tylko u nas w Zabrzu). No i chyba radni SLD wolą mecenasa. Masz inne
        doniesienia?
      • Gość: idol Re: NIE BĘDZIE ! IP: *.bnet.pl / 10.10.35.* 02.03.02, 17:49
        Kolejny kandydat i co jeszcze -zero,jedyne co laczy zabrzanskich kandydatow to
        skok na kase.
    • Gość: trw nie IP: *.cafe.czestochowa.pl 24.01.02, 18:37
      nie będzie, jest dwulicowy. miałem z nim styczność od kuchni. moze jest dobrym
      prawnikiem, ale jest równiez kanciarzem.
    • Gość: Alicja Re: Czy mec. Andrzej Dobrzański będzie dobrym prez.? IP: *.um.zabrze.pl 25.01.02, 07:59
      Na pweno nie.
      • Gość: BeAta Re: Czy mec. Andrzej Dobrzański będzie dobrym prez.? IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 25.01.02, 09:25
        trw wyjaśnił dlazcego nie powinien, a Twoje argumenty?
        • Gość: trw Re: Czy mec. Andrzej Dobrzański będzie dobrym prez.? IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 25.01.02, 15:34
          pomyslałem troche i napiszę więcej. najlepszy kandydat to człowiek uczciwy. a
          tych uczciwych co znam to niestety nie można polecić bo mają zbyt małe
          doświadczenie. małe (nie porównuję do doświadczenia Dobrzańskiego) choć w tym
          dymie może go nie będzie widać.
          w każdym razie wolę Go niż Każmierowską Bober. Henryk Olszewski mógłby być
          dobrym kandydatem.
          • Gość: bezskler Re: Czy mec. Andrzej Dobrzański będzie dobrym prez.? IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 26.01.02, 12:04
            Człowiek, który w stanie wojennym poniżał ludzi z opozycji (żyją do dziś w
            mieście ofiary jego ówczesnych wyroków), a zarazem jest (to tajemnica
            poliszynela)alkoholikiem, to nie jest dobra kandydatura na prezydenta.
            • Gość: bezskler Re: Czy mec. Andrzej Dobrzański będzie dobrym prez.? IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 26.01.02, 12:07
              Aha, przy okazji - jego doświadczenia w zarządzaniu firmą (a tym jest miasto)
              wynoszą zero.
    • Gość: Kanibal Re: Czy mec. Andrzej Dobrzański będzie dobrym prez.? IP: *.zabrze.sdi.tpnet.pl 25.01.02, 20:38
      Precz z komuną
      • Gość: trw Re: Czy mec. Andrzej Dobrzański będzie dobrym prez.? IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 26.01.02, 21:54
        ale (mimo wszystko) szanowni Państwo: widzicie innego lepszego kandydata???
        • Gość: xxx Re: Czy mec. Andrzej Dobrzański będzie dobrym prez.? IP: *.bnet.pl 27.01.02, 18:42
          Znam kilku urzędników w UM, którzy naprawdę są zaangażowani w sprawy miasta i
          nadawaliby się na to stanowisko (w tym odsunięty niestety na bok p. Grzegorzak)
          jednak wątpie aby chcieli babrać się w łapówki, afery podsłuchowe itp. a jeśli
          nie daj Boże nie kręcą interesów z proboszczami, to nici z poparcia przez
          kościół - KTÓRY PRZEZ OSTATNIE LATA NIE WIADOMO CZEMU MIAŁ DECYDYJĄCY WPŁYW NA
          POLITYKĘ NASZEGO MIASTA !!!
        • zabrzanin Re: Czy mec. Andrzej Dobrzański będzie dobrym prez.? 30.01.02, 11:38
          ja - sporo:)
          przeciętny zabrzanin
    • Gość: quba Re: Czy mec. Andrzej Dobrzański będzie dobrym prez.? IP: 213.227.100.* 28.01.02, 08:15
      a kto to jest ?
      • Gość: lechu Re: Czy mec. Andrzej Dobrzański ? IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 28.01.02, 12:35
        No właśnie , może coś o tym Panu gdzieś można poczytać?
        • Gość: werw Re: Czy mec. Andrzej Dobrzański ? IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 09.03.02, 21:45
          A z czego mecenas będzie kandydowac z SLD czy z Stowarzyszenia Rodzin
          Katolickich.
          Wiecej czasu poswięca Zarzadowi Miasta niz SLD
          • Gość: O1r Re: Czy mec. Andrzej Dobrzański ? IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 17.03.02, 08:09
            A może to metoda na poznanie stanu faktycznego i nie tracenie na to czasu po
            wyborze?
    • Gość: Zabrze3 A może wice? IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 25.03.02, 10:42
      Wydaje się mieć szansę tandem: Edward Janik (prezydent) z Andrzejem Dobrzańskim
      (zastepca). Są na ten temat jakieś opinie?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka