Gość: 35rudda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.04.09, 13:50 co sądzicie o pracy w korea fuel Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Daniel Re: praca w Sirocco IP: *.zabrze.net.pl 26.04.09, 19:19 W Korea Fuel Tech ponoć nie jest tak źle, chociaż słyszałem że otatnio też mają kryzys (tak jak cała branża motoryzacyjna). Może ktoś pracuje w Sirooco w Zabrzu ??? Powiedzcie jak tam jest zwłaszcza jeśli chodzi o $$$$? Dostałem ofertę pracy w tej firmie i niewiem czy ją przyjąć. Niby to austriacka firma, ale austriacy podobnie jak niemcy - raczej starają się wykorzystać polaków. Proszę o poradę bo niewiem co robić. Wynagrodzenie na początek 8zł brutto/ h. i do tego umowa zlecenie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fix Re: praca w Sirocco IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 28.04.09, 20:19 Nie zawsze Niemcy wykorzystują Polaków. Częściej Polacy sami wykorzystują rodaków! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sir Re: praca w Sirocco IP: *.zabrze.net.pl 29.04.09, 14:56 Tak czy inaczej wykorzystują, bo z tego co słyszałem nawet na roznoszeniu ulutek można zarobić tyle (7/8 zł brutto). Ja bym za tyle nie pracował, ale zawsze się trafi szara strefa. Odpowiedz Link Zgłoś