IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.04.09, 13:50
co sądzicie o pracy w korea fuel
Obserwuj wątek
    • Gość: Daniel Re: praca w Sirocco IP: *.zabrze.net.pl 26.04.09, 19:19
      W Korea Fuel Tech ponoć nie jest tak źle, chociaż słyszałem że
      otatnio też mają kryzys (tak jak cała branża motoryzacyjna).
      Może ktoś pracuje w Sirooco w Zabrzu ???
      Powiedzcie jak tam jest zwłaszcza jeśli chodzi o $$$$?
      Dostałem ofertę pracy w tej firmie i niewiem czy ją przyjąć. Niby to
      austriacka firma, ale austriacy podobnie jak niemcy - raczej starają
      się wykorzystać polaków. Proszę o poradę bo niewiem co robić.
      Wynagrodzenie na początek 8zł brutto/ h. i do tego umowa zlecenie.
      • Gość: fix Re: praca w Sirocco IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 28.04.09, 20:19
        Nie zawsze Niemcy wykorzystują Polaków. Częściej Polacy sami
        wykorzystują rodaków!
        • Gość: sir Re: praca w Sirocco IP: *.zabrze.net.pl 29.04.09, 14:56
          Tak czy inaczej wykorzystują, bo z tego co słyszałem nawet na
          roznoszeniu ulutek można zarobić tyle (7/8 zł brutto). Ja bym za
          tyle nie pracował, ale zawsze się trafi szara strefa.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka