Dodaj do ulubionych

ALE..fontanna na Pstrowskim !!!!

IP: *.chello.pl 14.05.09, 15:26
kto ją widział ale sobie miasto zafundowalo bajer
Obserwuj wątek
    • Gość: sssss Re: ALE..fontanna na Pstrowskim !!!! IP: *.bater.net.pl 14.05.09, 15:33
      bogate miasto, bogata fontanna. Może taką na Zandce, Buchenwaldczyków albo na
      Cisowej zrobić. Pewnie mieszkańcy by sie ucieszyli. SMUTNE to, że sie wydaje
      tyle kasy na takie .... rzeczy.
      • Gość: mario Re: ALE..fontanna na Pstrowskim !!!! IP: 95.160.250.* 14.05.09, 16:12
        Ludziom to się nie dogodzi,nic się w mieście nie dzieje źle,coś robią żeby nie
        było tak ponuro to się jeden z drugim burzą ,że wydają pieniądze
        • Gość: mariusz Re: ALE..fontanna na Pstrowskim !!!! IP: 95.160.234.* 14.05.09, 18:05
          Czy Mańka przecinała siura wodnego,czy jakoś inaczej skutecznie
          odtrąbiono to wydarzenie.Ale Wincent może zardzewieć.Myślę,że
          Makarena porobił fotki/oczywiście bez Wincenta/.
          • Gość: ryl Re: ALE..fontanna na Pstrowskim !!!! IP: 95.160.249.* 14.05.09, 21:07
            Jezd tako ustawo o samorzundzie gmynnym. Popaczta na ta ustawa, łosobliwie na łortykuł 7, kery mówi, czym najsamprzód władzo gmynna powinna sie zajunć.
            www.lex.com.pl/bap/samorzad/Dz.U.2001.142.1591.html
            Polityka to takie cóś, co decyduje, na co te nosze publiczne piniundze majom pójść. Obecno władza widocznie zdrowo, nie musi korzystać z tych łurongajoncych w wiynkszości łośrodków zdrowia, jakie momy we Zobrzu, gmynne budownictwo hulo, że hej, drogi momy pikne jak szwajcorskie syry, czysto, że aż czowiek dumny musi być. Ino nom paru funtannów brakowoło do pyłnego szczyńścia. Ale tera je mumy i szczyńśliwe musimy być.
            • Gość: pozdrawiam Re: ALE..fontanna na Pstrowskim !!!! IP: *.debacom.pl 14.05.09, 21:39
              Mnie sie tam podoba ta fontanna. W nocy robi naprawdę ładne wrażenie, lepsze niż w dzień. Zmiana estetyczna jak dla mnie na plus.
              • Gość: gość Re: ALE..fontanna na Pstrowskim !!!! IP: *.zabrze.net.pl 14.05.09, 22:03
                Przejeżdżałem dzisiaj obok fontanny, nareszcie coś wspaniałego w
                naszym mieści. Brawo Pani Prezydent
                • Gość: haha Re: ALE..fontanna na Pstrowskim !!!! IP: *.mironet.pl 15.05.09, 13:20
                  dobre miejsce na zdjęcia do kampanii wyborczej sobie Prezydent przygotowała.
                  moze w bikini bedzie sie okompywać w tej fontanno, a Jumbo bedzie szalal z
                  aparatem przy niej
                  • Gość: ryl Re: ALE..fontanna na Pstrowskim !!!! IP: 95.160.249.* 15.05.09, 21:00
                    Kery to jezd Jumbo? Bo Jumbo-jetów we Zobrzu coroz wincy.
                    • Gość: zabrzan Re: ALE..fontanna na Pstrowskim !!!! IP: 95.160.251.* 16.05.09, 09:26
                      Wczoraj jechałem wieczorem obok fontanny i nie działała...
                      Czy ktoś wie w jakie dni ona będzie działać? Według mnie powinna działać
                      codziennie tak długo jak są ludzie na tym placu.

                      Pozdrawiam!
                      • Gość: Alojz Re: ALE..fontanna na Pstrowskim !!!! IP: 95.160.236.* 22.05.09, 11:51
                        Czymu to nie działa?!!!
    • makbet1 --------------------------------- -------- 18.05.09, 06:48
      Centralny punkt miasta musi mieć właściwy wygląd.
      Koncepcja architektoniczna jest bardzo ciekawa. Wreszcie
      zlikwidowano te cholerne rabatki kwiatowe - skupisko pszczół i
      innych owadów. Dawniej nawet nie szło posiedzieć spokojnie,
      ustawicznie trzeba było się opędzać od trzmieli i os.
      • Gość: bigos Re: --------------------------------- -------- IP: 95.160.237.* 23.05.09, 05:13
        ha, to już jest kolejny centralny punkt miasta...
        my to mamy dobrze w tym zabrzu...
    • Gość: ramona-only Re: ALE..fontanna na Pstrowskim !!!! IP: *.centertel.pl 23.05.09, 21:30
      do Makbeta
      od kiedy to trzmiele atakują ludzość?Musiałeś się chłopie
      katastroficznych filmów naoglądać.
      A dla reszty zainteresowanych,wiadomość z pierwszej ręki;
      OFICJALNE otwarcie w dniu 1 czerwca.
      Będzie(pono)Pani Prezydent,orkiestry dęte z 21 kopalń,Enio
      Moricone,Rigo Star,Janusz Laskowski,Shaza,Zespół Pieśni iTańca Armii
      Czerwonej,oraz wiele wiele innych atrakcji!!!
      • makbet1 --------------------------------- ------------ 25.05.09, 06:41
        A pisał ktoś coś o "atakowaniu ludzkości"?
        Jakoś nie lubię gdy mi coś lata koło twarzy i brzęczy.
        • lothian Re: --------------------------------- ----------- 25.05.09, 07:30
          Proponuję przeprowadzkę na Islandię lub Grenlandię. Tam nic nie brzęczy koło
          nosa, a w naszej strefie klimatycznej to pełno owadów. Szczególnie te komarzyce
          wieczorami pchają się do krwi... Sądzę, że woda z fontanny przyciągnie więcej
          komarzyc, więc też będzie dalej brzęczało koło nosa;)
    • Gość: wiewiora Re: ALE..fontanna na Pstrowskim !!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.09, 08:25
      Makbecie pracujesz w bliskim towarzystwie MMS więc trzmiele i osy to powinny być
      dla Ciebie pestka. No nie?
      • Gość: Autor Re: ALE..fontanna na Pstrowskim !!!! IP: 95.160.236.* 25.05.09, 14:01
        Fontanna nie działa bo miasto nie zapłaciło wykonawcom, a ci powiedzieli, że
        włączą gdy miasto zapłaci...

        póki co działa jedna fontanna na rogu ulic De Gaullea i Wolności :-)))
        zajebista sprawa! Fontanna extra!
        • Gość: Gjenek Rolada Re: ALE..fontanna na Pstrowskim !!!! IP: *.ovh.net 27.05.09, 11:58
          A jo dowiedziołech sie że wielki łotwarcie fontanny za nojwiększym nierobem
          (czytaj: pstrowskim) łodbyndzie sie 1 czerwca 2009r. A to że dziołała kilka dni
          to były ino testy. Trocha cierpliwości jeszcze...
          Byłech, widziołech jak działa i świeci i za prawda godom wom, że jest piękna!
          Jedno z niewielu pięknych miejsc w tym mieście to bydzie!
          Byle gó...orze się tam nie kąpali :-)))
          • Gość: Gjenek Rolada Fontanna za Wincentym IP: *.ovh.net 27.05.09, 12:00
            A jo dowiedziołech sie że wielki łotwarcie fontanny za nojwiększym nierobem
            (czytaj: pstrowskim) łodbyndzie sie 1 czerwca 2009r. A to że dziołała kilka dni
            to były ino testy. Trocha cierpliwości jeszcze...
            Byłech, widziołech jak działa i świeci i za prawda godom wom, że jest piękna!
            Jedno z niewielu pięknych miejsc w tym mieście to bydzie!
            Byle gó...orze się tam nie kąpali :-)))
            • Gość: gość Re: Fontanna za Wincentym IP: *.zabrze.net.pl 01.06.09, 08:23
              Fontanna super. Pięknie.
              • Gość: Krzemo Re: Fontanna za Wincentym IP: *.rev.netart.pl 01.06.09, 10:04
                No nareszcie działa!!! I jak pięknie od razu w mieście się zrobiło...
                Powinni tylko postawić tam jednego ciecia który by tego pilnował bo różne rzeczy
                mogą ludziom do głowy przychodzić.
                Zastrzeżenie mam tylko to równości tego całego placu, jest po prostu źle
                zrobiony i krzywy, robią się dwa doły które zbierają wodę... Wczoraj słyszałem
                też opinię jednego z ludzi: "zrobili fontanne za milion, a schodów przy
                Pstrowskim to już nie...". Jeśłi o mnie chodzi to pstrowskiego mam głęboko..
                Fontanna piękna, powinni tylko poprawić aby woda nie zbierała się wokoło...
                Cieszę się że wreszcie u nas robi się ładnie!
                • Gość: aaaaaaaaaaq Re: Fontanna za Wincentym IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.06.09, 11:21
                  Fontanna fakt super sprawa, ale wczorajsze otwarcie to zenada bo mialo byc
                  to polonczone z dniem dziecka no i niby bylo, tylko dla dzieci prawie
                  zadnych atrakcji moze tylko dla 2-3 latkow, poza tym wyrzuty tych kuli
                  armatnich masakra wszystkie dzieci tak plakaly, nie ktore tak histerycznie ze
                  trzeba bylo je zabrac do domu, o tym szulikowa nie pomyslala, widac ze
                  doczynienia z najmlodszymi nie ma.
                  • Gość: ryl Re: Fontanna za Wincentym IP: 95.160.249.* 01.06.09, 22:33
                    - Mam nadzieję, że ten plac będzie służył mieszkańcom i ich
                    aktywnemu wypoczynkowi. Staramy się, żeby takich miejsc w Zabrzu
                    było coraz więcej – stwierdziła prezydent Małgorzata Mańka-Szulik,
                    przekazując mieszkańcom odnowiony skwer.

                    A wiync bydom inne funtanny. Jok bydzie chlib i igrzyska, lud bydzie
                    zachwycuny. Lud z wdziynczności, że mo sie gdzie pluskać, prolonguje
                    MMS na nastympna kadyncjo. Co jo tak dzisiej kracze?

                    • Gość: michał Re: Fontanna za Wincentym IP: *.stk.vectranet.pl 01.06.09, 22:46
                      Bardzo ładna ta fontanna.
                      Brawo dla władz miasta!!!!!!!!!
                      • Gość: tyta Re: Fontanna za Wincentym IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.06.09, 23:11
                        fontana jak fontana, ale plac Defilad wyrzeźbili, że cały Rathaus z
                        transparentem "skuteczni od MMS" - powiększony czterokrotnie
                        personalnie od 1998 r. może przemaszerować z DRUGIM transparentem:
                        aLE JESTEŚMY SKUTECZNI! BETONOWA KOSTKA DLA ZABRZA! zABRZE CENTRUM
                        KULTURY BETONEM DO GÓRY!
                        • Gość: ryl Re: Fontanna za Wincentym IP: 95.160.249.* 03.06.09, 22:24
                          Dwie funtanny: jak podoje GTV ta kole Pstrowskigo kosztowoła zabrzońskiego podatnika coś pod 3 miliuny zeta, ta kole ulicy de Gaulle'a i Wolności 1 miliun 100 tys. zeta. Czyli 4 miliuny zeta za 2 funtanny. Te bidoki zabrzańskie bedom miały gdzie szłapy zamoczyć, bajtle bedom sie pluskać, a z budżetu Zobrza kasa dali bydzie ciurkała na duperele. Bym zapumniał: jeszcze gigantyczno kasa po cichutku wpumpujom w Pałac dlo władzy na ul. Bytomskiej, pardon, na ul. Religi.
                          • Gość: mieszkaniec Re: Fontanna za Wincentym IP: *.zabrze.net.pl 04.06.09, 11:46
                            Oby ich w naszym mieście było jeszcze więcej.Pałac też niech będzie
                            piękny i wiele innych budynków.Niech nasze miasto z roku na rok
                            będzie coraz ładniejsze, ludziom żyło się zdrowo i przyjemnie,
                            niech chcą zauważyć zmiany korzystne dla naszego miasta.
                            • Gość: paulina Re: Fontanna za Wincentym IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.06.09, 12:40
                              W Pałacu miało byc muzeum i to by dla miasta było dobre rozwiązanie:
                              budynek jest reprezentacyjny i nadawałby się na taki właśnie cel.
                              • Gość: Gornik Re: Fontanna za Wincentym IP: *.dip.t-dialin.net 04.06.09, 21:53
                                Coz z tego ze pstrowski Ciulas mo nowo fontanna a jakby sciagnol gumioki to
                                wszystkich by obalylo.
                                • latyn20 Re: Fontanna za Wincentym 28.06.09, 13:23
                                  Spójrzcie na ogłoszenie poniżej

                                  www.allegro.pl/item659230023_rezydencja_z_basenem.html
                                  Taka rezydencja z basenem kosztuje niecałe 2,7 mln złotych a jakby ponegocjować
                                  to pewnie i taniej. Co Zabrze ma za taką kwotę? Fontannę "na Pstrowskim" bo jak
                                  piszą na zabrzanie.pl to kosztowała ona właśnie tyle. Kto był koło tej fontanny
                                  - widział i może sobie porównać z rezydencją.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka