Gość: ddww IP: *.chello.pl 14.05.09, 15:26 kto ją widział ale sobie miasto zafundowalo bajer Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: sssss Re: ALE..fontanna na Pstrowskim !!!! IP: *.bater.net.pl 14.05.09, 15:33 bogate miasto, bogata fontanna. Może taką na Zandce, Buchenwaldczyków albo na Cisowej zrobić. Pewnie mieszkańcy by sie ucieszyli. SMUTNE to, że sie wydaje tyle kasy na takie .... rzeczy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mario Re: ALE..fontanna na Pstrowskim !!!! IP: 95.160.250.* 14.05.09, 16:12 Ludziom to się nie dogodzi,nic się w mieście nie dzieje źle,coś robią żeby nie było tak ponuro to się jeden z drugim burzą ,że wydają pieniądze Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mariusz Re: ALE..fontanna na Pstrowskim !!!! IP: 95.160.234.* 14.05.09, 18:05 Czy Mańka przecinała siura wodnego,czy jakoś inaczej skutecznie odtrąbiono to wydarzenie.Ale Wincent może zardzewieć.Myślę,że Makarena porobił fotki/oczywiście bez Wincenta/. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ryl Re: ALE..fontanna na Pstrowskim !!!! IP: 95.160.249.* 14.05.09, 21:07 Jezd tako ustawo o samorzundzie gmynnym. Popaczta na ta ustawa, łosobliwie na łortykuł 7, kery mówi, czym najsamprzód władzo gmynna powinna sie zajunć. www.lex.com.pl/bap/samorzad/Dz.U.2001.142.1591.html Polityka to takie cóś, co decyduje, na co te nosze publiczne piniundze majom pójść. Obecno władza widocznie zdrowo, nie musi korzystać z tych łurongajoncych w wiynkszości łośrodków zdrowia, jakie momy we Zobrzu, gmynne budownictwo hulo, że hej, drogi momy pikne jak szwajcorskie syry, czysto, że aż czowiek dumny musi być. Ino nom paru funtannów brakowoło do pyłnego szczyńścia. Ale tera je mumy i szczyńśliwe musimy być. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pozdrawiam Re: ALE..fontanna na Pstrowskim !!!! IP: *.debacom.pl 14.05.09, 21:39 Mnie sie tam podoba ta fontanna. W nocy robi naprawdę ładne wrażenie, lepsze niż w dzień. Zmiana estetyczna jak dla mnie na plus. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: ALE..fontanna na Pstrowskim !!!! IP: *.zabrze.net.pl 14.05.09, 22:03 Przejeżdżałem dzisiaj obok fontanny, nareszcie coś wspaniałego w naszym mieści. Brawo Pani Prezydent Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: haha Re: ALE..fontanna na Pstrowskim !!!! IP: *.mironet.pl 15.05.09, 13:20 dobre miejsce na zdjęcia do kampanii wyborczej sobie Prezydent przygotowała. moze w bikini bedzie sie okompywać w tej fontanno, a Jumbo bedzie szalal z aparatem przy niej Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ryl Re: ALE..fontanna na Pstrowskim !!!! IP: 95.160.249.* 15.05.09, 21:00 Kery to jezd Jumbo? Bo Jumbo-jetów we Zobrzu coroz wincy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zabrzan Re: ALE..fontanna na Pstrowskim !!!! IP: 95.160.251.* 16.05.09, 09:26 Wczoraj jechałem wieczorem obok fontanny i nie działała... Czy ktoś wie w jakie dni ona będzie działać? Według mnie powinna działać codziennie tak długo jak są ludzie na tym placu. Pozdrawiam! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Alojz Re: ALE..fontanna na Pstrowskim !!!! IP: 95.160.236.* 22.05.09, 11:51 Czymu to nie działa?!!! Odpowiedz Link Zgłoś
makbet1 --------------------------------- -------- 18.05.09, 06:48 Centralny punkt miasta musi mieć właściwy wygląd. Koncepcja architektoniczna jest bardzo ciekawa. Wreszcie zlikwidowano te cholerne rabatki kwiatowe - skupisko pszczół i innych owadów. Dawniej nawet nie szło posiedzieć spokojnie, ustawicznie trzeba było się opędzać od trzmieli i os. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bigos Re: --------------------------------- -------- IP: 95.160.237.* 23.05.09, 05:13 ha, to już jest kolejny centralny punkt miasta... my to mamy dobrze w tym zabrzu... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ramona-only Re: ALE..fontanna na Pstrowskim !!!! IP: *.centertel.pl 23.05.09, 21:30 do Makbeta od kiedy to trzmiele atakują ludzość?Musiałeś się chłopie katastroficznych filmów naoglądać. A dla reszty zainteresowanych,wiadomość z pierwszej ręki; OFICJALNE otwarcie w dniu 1 czerwca. Będzie(pono)Pani Prezydent,orkiestry dęte z 21 kopalń,Enio Moricone,Rigo Star,Janusz Laskowski,Shaza,Zespół Pieśni iTańca Armii Czerwonej,oraz wiele wiele innych atrakcji!!! Odpowiedz Link Zgłoś
makbet1 --------------------------------- ------------ 25.05.09, 06:41 A pisał ktoś coś o "atakowaniu ludzkości"? Jakoś nie lubię gdy mi coś lata koło twarzy i brzęczy. Odpowiedz Link Zgłoś
lothian Re: --------------------------------- ----------- 25.05.09, 07:30 Proponuję przeprowadzkę na Islandię lub Grenlandię. Tam nic nie brzęczy koło nosa, a w naszej strefie klimatycznej to pełno owadów. Szczególnie te komarzyce wieczorami pchają się do krwi... Sądzę, że woda z fontanny przyciągnie więcej komarzyc, więc też będzie dalej brzęczało koło nosa;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wiewiora Re: ALE..fontanna na Pstrowskim !!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.09, 08:25 Makbecie pracujesz w bliskim towarzystwie MMS więc trzmiele i osy to powinny być dla Ciebie pestka. No nie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Autor Re: ALE..fontanna na Pstrowskim !!!! IP: 95.160.236.* 25.05.09, 14:01 Fontanna nie działa bo miasto nie zapłaciło wykonawcom, a ci powiedzieli, że włączą gdy miasto zapłaci... póki co działa jedna fontanna na rogu ulic De Gaullea i Wolności :-))) zajebista sprawa! Fontanna extra! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gjenek Rolada Re: ALE..fontanna na Pstrowskim !!!! IP: *.ovh.net 27.05.09, 11:58 A jo dowiedziołech sie że wielki łotwarcie fontanny za nojwiększym nierobem (czytaj: pstrowskim) łodbyndzie sie 1 czerwca 2009r. A to że dziołała kilka dni to były ino testy. Trocha cierpliwości jeszcze... Byłech, widziołech jak działa i świeci i za prawda godom wom, że jest piękna! Jedno z niewielu pięknych miejsc w tym mieście to bydzie! Byle gó...orze się tam nie kąpali :-))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gjenek Rolada Fontanna za Wincentym IP: *.ovh.net 27.05.09, 12:00 A jo dowiedziołech sie że wielki łotwarcie fontanny za nojwiększym nierobem (czytaj: pstrowskim) łodbyndzie sie 1 czerwca 2009r. A to że dziołała kilka dni to były ino testy. Trocha cierpliwości jeszcze... Byłech, widziołech jak działa i świeci i za prawda godom wom, że jest piękna! Jedno z niewielu pięknych miejsc w tym mieście to bydzie! Byle gó...orze się tam nie kąpali :-))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: Fontanna za Wincentym IP: *.zabrze.net.pl 01.06.09, 08:23 Fontanna super. Pięknie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Krzemo Re: Fontanna za Wincentym IP: *.rev.netart.pl 01.06.09, 10:04 No nareszcie działa!!! I jak pięknie od razu w mieście się zrobiło... Powinni tylko postawić tam jednego ciecia który by tego pilnował bo różne rzeczy mogą ludziom do głowy przychodzić. Zastrzeżenie mam tylko to równości tego całego placu, jest po prostu źle zrobiony i krzywy, robią się dwa doły które zbierają wodę... Wczoraj słyszałem też opinię jednego z ludzi: "zrobili fontanne za milion, a schodów przy Pstrowskim to już nie...". Jeśłi o mnie chodzi to pstrowskiego mam głęboko.. Fontanna piękna, powinni tylko poprawić aby woda nie zbierała się wokoło... Cieszę się że wreszcie u nas robi się ładnie! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aaaaaaaaaaq Re: Fontanna za Wincentym IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.06.09, 11:21 Fontanna fakt super sprawa, ale wczorajsze otwarcie to zenada bo mialo byc to polonczone z dniem dziecka no i niby bylo, tylko dla dzieci prawie zadnych atrakcji moze tylko dla 2-3 latkow, poza tym wyrzuty tych kuli armatnich masakra wszystkie dzieci tak plakaly, nie ktore tak histerycznie ze trzeba bylo je zabrac do domu, o tym szulikowa nie pomyslala, widac ze doczynienia z najmlodszymi nie ma. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ryl Re: Fontanna za Wincentym IP: 95.160.249.* 01.06.09, 22:33 - Mam nadzieję, że ten plac będzie służył mieszkańcom i ich aktywnemu wypoczynkowi. Staramy się, żeby takich miejsc w Zabrzu było coraz więcej – stwierdziła prezydent Małgorzata Mańka-Szulik, przekazując mieszkańcom odnowiony skwer. A wiync bydom inne funtanny. Jok bydzie chlib i igrzyska, lud bydzie zachwycuny. Lud z wdziynczności, że mo sie gdzie pluskać, prolonguje MMS na nastympna kadyncjo. Co jo tak dzisiej kracze? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: michał Re: Fontanna za Wincentym IP: *.stk.vectranet.pl 01.06.09, 22:46 Bardzo ładna ta fontanna. Brawo dla władz miasta!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tyta Re: Fontanna za Wincentym IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.06.09, 23:11 fontana jak fontana, ale plac Defilad wyrzeźbili, że cały Rathaus z transparentem "skuteczni od MMS" - powiększony czterokrotnie personalnie od 1998 r. może przemaszerować z DRUGIM transparentem: aLE JESTEŚMY SKUTECZNI! BETONOWA KOSTKA DLA ZABRZA! zABRZE CENTRUM KULTURY BETONEM DO GÓRY! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ryl Re: Fontanna za Wincentym IP: 95.160.249.* 03.06.09, 22:24 Dwie funtanny: jak podoje GTV ta kole Pstrowskigo kosztowoła zabrzońskiego podatnika coś pod 3 miliuny zeta, ta kole ulicy de Gaulle'a i Wolności 1 miliun 100 tys. zeta. Czyli 4 miliuny zeta za 2 funtanny. Te bidoki zabrzańskie bedom miały gdzie szłapy zamoczyć, bajtle bedom sie pluskać, a z budżetu Zobrza kasa dali bydzie ciurkała na duperele. Bym zapumniał: jeszcze gigantyczno kasa po cichutku wpumpujom w Pałac dlo władzy na ul. Bytomskiej, pardon, na ul. Religi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mieszkaniec Re: Fontanna za Wincentym IP: *.zabrze.net.pl 04.06.09, 11:46 Oby ich w naszym mieście było jeszcze więcej.Pałac też niech będzie piękny i wiele innych budynków.Niech nasze miasto z roku na rok będzie coraz ładniejsze, ludziom żyło się zdrowo i przyjemnie, niech chcą zauważyć zmiany korzystne dla naszego miasta. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: paulina Re: Fontanna za Wincentym IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.06.09, 12:40 W Pałacu miało byc muzeum i to by dla miasta było dobre rozwiązanie: budynek jest reprezentacyjny i nadawałby się na taki właśnie cel. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gornik Re: Fontanna za Wincentym IP: *.dip.t-dialin.net 04.06.09, 21:53 Coz z tego ze pstrowski Ciulas mo nowo fontanna a jakby sciagnol gumioki to wszystkich by obalylo. Odpowiedz Link Zgłoś
latyn20 Re: Fontanna za Wincentym 28.06.09, 13:23 Spójrzcie na ogłoszenie poniżej www.allegro.pl/item659230023_rezydencja_z_basenem.html Taka rezydencja z basenem kosztuje niecałe 2,7 mln złotych a jakby ponegocjować to pewnie i taniej. Co Zabrze ma za taką kwotę? Fontannę "na Pstrowskim" bo jak piszą na zabrzanie.pl to kosztowała ona właśnie tyle. Kto był koło tej fontanny - widział i może sobie porównać z rezydencją. Odpowiedz Link Zgłoś