25.07.18, 13:58
Hejka. planuję kupić mężowi na imieniny jakąś elegancką biżuterię typu łańcuszek lub jakiś sygnet. Szukam właśnie na internecie jakiejś stronki, na której zamówie, ale nic ciekawego nie znalazłam. Czy zamawialiście coś takiego może?
Obserwuj wątek
  • sambolejro Re: prezent 27.07.18, 08:09
   Sygnet? Kto teraz nosi sygnety?
  • fir.aame Re: prezent 01.08.18, 23:42
   do tej pory znalazłam [url=https://sklep.enigmaonline.pl/bizuteria-meska]biżuteria dla mężczyzn[/url] mieliscie?
  • 101lulilaj90 Re: prezent 15.11.19, 12:42
   A ile Twój mąż ma lat? Bo możesz kupić mu coś fajnego, co będzie idealnie pasowało do jego wieku. W artykule na tej stronie eldezet.pl/jaki-prezent-na-urodziny-jaki-na-18-urodziny-a-co-dla-30-40-i-50-latka/ znajdziesz ciekawe pomysły na prezenty adekwatne do wieku, które będą nie tylko przydatne, ale przede wszystkim stosowne.
  • borzenadekiel Re: prezent 11.06.20, 19:04
   Wiecie to zależy od tego jak stoję z kasą.
   • aralka811 Re: prezent 26.07.20, 12:14
    Zastanawiające jest to, że nadal większość ludzi myśli o prezentach w kategoriach ceny. Na dobrą sprawę to nie o to chodzi jednak trzeba to samemu zrozumieć. W sieci znajdziemy wiele poradników poruszających ten temat jednak w większości nie znajdziemy w nich nic przydatnego. To właśnie kryterium jakim powinniśmy się kierować przy wyborze. Oczywiście to nie takie proste ponieważ wypadałoby wiedzieć dokładnie co w danym momencie będzie taką rzeczą. Polecam zadać swojemu partnerowi kilka pytań między wierszami i wszystko będzie jasne :) Osobiście dostałam jakiś czas temu niespodziewany prezent w postaci legginsów Gatta - www.gatta.pl/pl/odziez/legginsy/ Element zaskoczenia jak widać też sprawdzi się w pewnych sytuacjach :)
    • marlenagaska Re: prezent 24.03.21, 23:05
     Zrobienie udanego prezentu to nie taka łatwa sprawa. Widać to doskonale po tym jakie wiele jest poradników zakupowych w internecie. Moim zdaniem skupiają się one na trochę złym podejściu. Wiadomo w jakich czasach żyjemy, konsumpcjonizmu dlatego też trzeba rozważyć trochę inne pomysły niż dobra materialne. Zresztą one tak właściwie nigdy nie dadzą nam pełni szczęścia. O wiele lepszym prezentem będzie zaoferowanie drugiej osobie jakiegoś niezwykłego doświadczenia. Może to być przykładowo skok ze spadochronu organizowany przez [url=https://tandemy.pl/]tandemy.pl[/url] gdzie mamy kilka opcji do wyboru. To świetna okazja do tego aby przełamać swoje lęki bo jednak dla większości z nas to będzie spore wyzwanie. Pod okiem doświadczych skoczków wsszystko jest w pełni bezpieczne, a my możemy ekscytować się widokami i samym lotem :)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka