sadman666.3
22.04.12, 15:20
dorota-jedno z dzieci lubiczow -nestorow,nie pojawia sie juz w serialu.warto zastanowic sie czemu.
jej postac bardzo pomagala w czasach gdy zyl nasz papiez.a propos kazdej pielgrzymki do polski papieza-dorota miala swoj czas.po smierci papieza okazalo sie ze nie ma jak zagospodarowac tej postaci.
i okazalo sie ze jest niepotrzebna.poza tym siostra dorota narzucala JEDNAK jakas moralnosc tej rodzinie.gdy jej zabraklo ,nastapilo swoiste rozluznienie form obyczajowych.co by bowiem powiedziala siostra dorota o mieszkaniu na kocia łape agi i oli.albo o nieslubnych dzieciach kurdego-michala.rozwody i nieformalne zwiazki na stale zagoscily w tym serialu a siostra dorota okazala sie niepotrzebna.to pokazuje ze serial nie jest moralnie pozytywny.......
poza tym czemu nie wpadla na pogrzeb rysia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!