ignorant11 24.02.25, 22:07 wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,31718826,rozmowy-usa-z-ukraina-media-nowa-umowa-niemal-gotowa-ujawniono.html#s=BoxMMtImg2 Zatem nie ma mowy o oddaniu Ukrainy kremlinom jak głosza fakenewsy. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
scand Re: Umowa Ukraina-USA 25.02.25, 16:48 Żadnych umów nie podpisywać dopóki się nie wyjaśni czy Trump jest lub nie moskiewskim agentem. Odpowiedz Link
ignorant11 Re: Umowa Ukraina-USA 26.02.25, 11:52 scand napisał: > Żadnych umów nie podpisywać dopóki się nie wyjaśni czy Trump jest lub nie mos > kiewskim agentem. Przeciez wiesz, że nie. Czemu nie zapytasz czy Tusk, Trzaskowski Szolce sa moskiewskimi agentami? Przeciez Szreder jest oficjalnie zatrudniony przez kreml i nie tylko on. Odpowiedz Link
scand Re: Umowa Ukraina-USA 03.03.25, 19:09 > Przeciez wiesz, że nie. Nie wiem. Ostatnie działania Trumpa i Vance sugerują, że albo liczą na przyszłe zyski z układu z KGB-owską Rosją albo prywatnie już je mają... Pokaż mi Ignor co ostatnio, Trump zrobił pozytywnego dla Ukrainy, bo dla Rosji sporo... Odpowiedz Link
eliot Re: Umowa Ukraina-USA 26.02.25, 17:35 scand napisał: > Żadnych umów nie podpisywać dopóki się nie wyjaśni czy Trump jest lub nie mos > kiewskim agentem. Agentem nie. Tak samo miał i Clinton i Obama i Bush junior..., który w oczach Putina dostrzegł szczerego demokratę... . Natomiast po Trumpie oczekiwałem, że podczas pierwszej kadencji więcej zrozumiał? Jeśli chodzi o Umowę, to wybiera się Zełeński - wtedy zobaczymy? Zełęński musi być przygotowany, że będą go czołgać! Dołączam tu jeszcze raz Magierowskiego, bo warto go uważnie posłuchać. www.youtube.com/watch?v=dRNC5C1fpt4 Odpowiedz Link
scand Re: Umowa Ukraina-USA 03.03.25, 19:16 > Agentem nie. Tak samo miał i Clinton i Obama i Bush junior..., który w oczach Putina dostrzegł szczerego demokratę... Na pewno nie tak samo bo wtedy jeszcze nie było takiej wojny. Wojna zmieniła naszą perspektywę patrzenia na Putina. Wiemy, że teraz jest w stanie mordować setki tysięcy aby osiągnąć swoje cele. Clinton, Bush, Obama jeszcze tego nie wiedzieli. To zawsze tak jest. Seryjny morderca może być nawet miłym człowiekiem i taką mieć opinię wśród sąsiadów z mieszkań obok, dopóki nie dowiedzą się, że jest takim mordercą. Więc jest to prostu błędna postawa poznawcza wynikająca z braku informacji.. Sama Rosja nie musiała być taka - gdyby Jelcyn wybrał na następcę takiego np. Niemcowa - mogło być inaczej. To cechy osobowości Putina spowodowały, że jest jak jest. Odpowiedz Link
eliot Re: Umowa Ukraina-USA 01.03.25, 18:18 www.youtube.com/watch?v=WIA0pgX4uMU&t=24s www.youtube.com/watch?v=1EDcHz6qOY8 Odpowiedz Link
walgierz Re: Umowa USA, Rosja, Chiny 03.03.25, 20:08 "Plany USA: W lutym Donald Trump powiedział, że chce spotkać się z Xi Jinpingiem i następnie z Władimirem Putinem i omówić kwestię obniżenia budżetów wojskowych Chin, Rosji i Stanów Zjednoczonych o połowę - informowała agencja Axios. - Zmusimy ich, aby wydawali o wiele mniej pieniędzy. My wydamy o wiele mniej pieniędzy. I wiem, że to zrobią. Zgodzili się na to - przekonywał." Co za chytry plan, tylko dla czego inni w NATO mają zwiększyć wydatki do 5% PKB, niestety Tramp buja w obłokach, nawet nie buja, nie kontaktuje ma demencję jak Biden, to rojenia jak Gaza Trump Plaza itp. Odpowiedz Link
scand Re: Umowa USA, Rosja, Chiny 03.03.25, 20:19 Tak, stan - już chyba starczego - umysłu Trumpa budzi wątpliwości. Może to chory człowiek. ..? Jeżeli tak jest jedynym rozwiązaniem jest impeachment. Niech rządzą republikanie ale ktoś inny. Dlaczego konserwatyzm znowu jest kompromitowany przez człowieka rozchwianego umysłowo? Rozumiem, że ludzie w USA mogą głosować na Trumpa bo jest wyrazisty gdy lewica zaciskała jarzmo wokeismu, ale dlaczego elity republikańskie wysunęły na czoło kogoś tak niezrównoważonego?? Odpowiedz Link
walgierz Re: Umowa USA, Rosja, Chiny 03.03.25, 21:06 scand napisał: > Tak, stan - już chyba starczego - umysłu Trumpa budzi wątpliwości. > Może to chory człowiek. ..? > Jeżeli tak jest jedynym rozwiązaniem jest impeachment. Niech rządzą republikani > e ale ktoś inny. > > Dlaczego konserwatyzm znowu jest kompromitowany przez człowieka rozchwianego um > ysłowo? Rozumiem, że ludzie w USA mogą głosować na Trumpa bo jest wyrazisty gdy > lewica zaciskała jarzmo wokeismu, ale dlaczego elity republikańskie wysunęły n > a czoło kogoś tak niezrównoważonego?? Po prostu jest stary ma 78 lat, w tym wieku tak się dzieje, ma się dużo przeżyć, on też przeszedł maszynkę sądową, zamach na życie, na pewno ma PTSD, ale jest bogaty, grał w filmach wie co się sprzedaje i stanął na czele buntu, co nie znaczy, że doprowadzi do czegoś dobrego idzie na skróty, ma bardzo wielką władzę, może dużo namieszać, a dla czego go wybrano, społeczeństwa są coraz starsze, selekcja na wiek idzie też w górę, medycyna poprawia wydolność kiedyś byłby już niedołężnym dziadziusiem i jest, tylko, to jest maskowane, lekarze dają mu 75% szans na dotrwanie do końca kadencji. Odpowiedz Link
scand Re: Umowa USA, Rosja, Chiny 04.03.25, 08:09 Za 4 lata będzie miał 82 lata, ale pewnie będzie chciał przedłużyć swoją kadencję. Oczywiście zakładając że nadal będzie w miarę zdrowy cieleśnie. Tak, medycyna wykreowała rześkich dziadków Magalomanów. Odpowiedz Link
ignorant11 Re: Umowa USA, Rosja, Chiny 04.03.25, 11:01 To dobry pomysł zmieszyc swiatowe zbrojenia. A Europa i tak wydaje mniej niż USA nawet po tak drastycznej redukcji. Odpowiedz Link
scand Re: Umowa USA, Rosja, Chiny 04.03.25, 15:11 No i co powiesz wielbicielu Trumpa po dzisiejszym wstrzymaniu pomocy dla Ukrainy? Odpowiedz Link
ignorant11 Re: Umowa USA, Rosja, Chiny 08.03.25, 17:41 scand napisał: > No i co powiesz wielbicielu Trumpa po dzisiejszym wstrzymaniu pomocy dla Ukrain > y? To mi sie nie podoba. Ale wojny nie mozna wygrać, wiec trzeba zakończyć zanim dojdzie do katastrofy. Wojczal twierdzi, że Trump zachpwuje sie wrecz podrecznikowo aby nikt nie przejrzał jego celów. Odpowiedz Link
walgierz Re: Umowa USA, Rosja, Chiny 08.03.25, 22:42 #Tramp Załęski first open Kabaret Odpowiedz Link
scand Re: Umowa USA, Rosja, Chiny 09.03.25, 10:07 Wierzący w Trumpa, jak widzę, nie tracą wiary w niego. Ale na razie osłabia tylko Ukrainę, - Rosji nie rusza.. Taktyka, żeby zakończyć wojnę przez osłabienie słabszego jest absurdalna, chyba, że chodzi mu o kapitulację Ukrainy przed jego kolegą z Kremla. Odpowiedz Link