msylwunia24
26.08.04, 19:45
Hejka!!!Siedze sobie czytam te listy i w sumie powinnam byc bardzo szczesliwa
a nie do konca jestem.Mam 24 lata,sliczna
córeczke,przystojnego,wykształconego męża....czyli wszystko co jest potrzebne
kobiecie do szczescia....a jednak czasami czuje sie taka samotna....kazdy
dzien wyglada tak samo:spacer z dzieckiem,obiad,sprzatanie i tak w
kółko.Obłęd.Czuje sie zamknieta w czterech scianach i czasami mam wrazenie ze
nic szczegolnego mnie już spotkac nie moze....Staram sie cieszyc moja
rodzinką ale nie zawsze potrafie...Dlaczego???Przeciesz są kobiety które
całkowicie poświęciły się dla rodziny i są szczesliwe.....A ja nie znosze tej
ciszy w domu,tego nie zmieniającego się rozkładu dnia....Czy jestem
normalna????Moze ktoras z was tez tak miala????Pomozcie!!!!!!!!