gosia05 20.06.07, 21:17 Tak z ciekawości - członkiem jakich OFE jesteście? Ja się muszę szybko zdecydować i się waham między AIG a Polszmatem.... Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj