20.06.07, 21:17
Tak z ciekawości - członkiem jakich OFE jesteście? Ja się muszę szybko
zdecydować i się waham między AIG a Polszmatem....
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka