inna.i.juz
14.03.08, 21:23
No właśnie mój siedzi i nawet pisze z kimś,a potem zaprzecza ale
olewam to mimo że różne myśli chodzą mi po głowie.A jak jest u Was
bo ja uważam,że skoro się kocha i jest się zaangażowanym w rodzinę,a
tym bardziej niczego mu nie brakuje tzn.seks to po co mu czaty i to
w nocy ale pewnie nie mój jeden i przez to małżeństwa się sypią!!!