crotalus1 29.08.06, 10:01 Mój szczeniak od jakiś dwóch dni źle się czuję - wymioty, rozwolnienie. Czy może to być związane z wypadaniem zębów? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
b-beagle Re: Pytanie o ząbkowanie 29.08.06, 12:26 Musi być chory proponuję wizytę u weterynarza Odpowiedz Link
techmaster2004 Re: Pytanie o ząbkowanie 16.10.06, 12:52 Zdecydowanie polecam wizytę u weta !!! good-times.webshots.com/photo/2477125240053905289cmxGfY Odpowiedz Link
blue.berry Re: Pytanie o ząbkowanie 16.10.06, 16:06 raczej ze zjedzeniem czegos paskudnego na spacerze wymiana zebow u psow raczej przebiega bezproblemowo. tez proponuje wizyte u weta - prawdopodobnie pies ma jakies zatrucie. Odpowiedz Link