Dodaj do ulubionych

Pytanie o ząbkowanie

29.08.06, 10:01
Mój szczeniak od jakiś dwóch dni źle się czuję - wymioty, rozwolnienie. Czy
może to być związane z wypadaniem zębów?
Obserwuj wątek
    • b-beagle Re: Pytanie o ząbkowanie 29.08.06, 12:26
      Musi być chory proponuję wizytę u weterynarza
      • techmaster2004 Re: Pytanie o ząbkowanie 16.10.06, 12:52
        Zdecydowanie polecam wizytę u weta !!!

        good-times.webshots.com/photo/2477125240053905289cmxGfY
    • blue.berry Re: Pytanie o ząbkowanie 16.10.06, 16:06
      raczej ze zjedzeniem czegos paskudnego na spacerze
      wymiana zebow u psow raczej przebiega bezproblemowo.
      tez proponuje wizyte u weta - prawdopodobnie pies ma jakies zatrucie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka